Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Xmanz Rogue(Declined)

Go down 
SzerzőÜzenet
Xmanz
Vendég




Xmanz  Rogue(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Xmanz Rogue(Declined)   Xmanz  Rogue(Declined) Icon_minitime2010-01-07, 05:59

Név: - Xmanz

Faj/Kaszt/mainspec: - Human Rogue 51/18/2

offspec: -

Saját vagy vásárolt karakter: - Saját

Előző guild/guildek: - Remény de főleg a Warlockommal voltam ott main.

Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) - Nem volt mindenki éppen szimpatikus igy a végére már.

Szakmák: (és miért ezek a szakmák) (ha gatheringes szakmád van hajlandó vagy-e váltani olyanra amivel nagyobb teljesítményre vagy képes?) JC/Alcemy de a régi main kerekterem Echant / Tailoring , igen.

Felszerelés: ( Armory: )

Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?) Még sima wowba kezdtem az egészet Warrioral , Aztán később BC utan Main karakter Warlock a " Remény " gauildbaa s majd ez a " ROgue " lett a fő karkater ami most egész szép geart idáig összee kapartam neki. Edddig szerepléseim és élményeim tehát ismert Blacktemplom , SSC , Hyjal fulll clearen voltam többször raid progressen, aztán Wotlkban még szintén a Reményel voltam Ulduar25, Naxx25,toc25 , clear van és ICC10/25 be is voltam mind a 4 boss fighton illetbe ugye Patch óta az UJ 3 bosss ICC10/25 be az elsőn voltam .


80-as Altjaid (Név,szerver): Sawbone 80 warlock / ragnaros
(Sawbone Amory) :

Referencia: Csak halottam a Guild jó hírét. Smile

IRL Magadról:
Életkor: 22
Nem: Férfi
Név (opcionális): S Áron
internetkapcsolat, Hardware: UPC 15M/s , MSI alaplap , AMD X2 Dual core 5400+ , 2gigaram , ATI radeon HD 4700 512mb , 1024*768 high++ graf. 100+ fps.

Screenshotok az Addonson és az INterface miatt.

Xmanz  Rogue(Declined) WoWScrnShot_010710_040043_www.kepfeltoltes.hu_
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja.


Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? (Heti 4 (H,SZ,CS,V), progress esetén 5 raidnappal dolgozunk. De van hogy délutáni műszakos vagyok heti 1-2 nap nem vészes akkor szólok.

- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel? Értesitem az eggyik ismerőst. aki játékba vagy hogy irján rá az egyik guildtársra hogy késni fogok.

- Van-e működőképes mikrofonod és képes vagy-e ventrilon kommunikálni ha szükséges? Igen rendszeresen használom a Ventriloval együtt.

- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül? 5-6éve WOW ozom szoval céljaim mindig vannak szeretem ezt a játékot szretem jófej arcokkkal komoly progresseken részt venni.

- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? Ha van értelme a dolognak akkor természetesen.

- Hajlandó vagy-e offspecen raidelni, ha a guild érdeke megköveteli (egy-egy fightra peciális esetekben) és erre igényes geart összetenni és jól teljesíteni? Ez eggyérelműen igen.

- Miért minket választottál? Eredményes magyar guildet kerestek mivel a Reményből kijöttem és szeretek komolyabb progressekree játni és nem pugolni igy gondoltam pbálkozom.

Köszönöm a lehetőségek várom válaszotokat Üdv affraid
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Xmanz  Rogue(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Xmanz Rogue(Declined)   Xmanz  Rogue(Declined) Icon_minitime2010-01-11, 01:37

Jelenleg megvan a rogue létszámunk!Declined! Gl a továbbiakban!
Vissza az elejére Go down
 
Xmanz Rogue(Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tgf - Rogue (Declined)
» Rogue tgf(Declined)
» Assasination Rogue (Declined)
» Jelentkezés-Rogue Declined!
» Empiné - Rogue (Declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: