Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Retribution Paladin (Declined)

Go down 
SzerzőÜzenet
Yorg
Vendég




Retribution Paladin (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Retribution Paladin (Declined)   Retribution Paladin (Declined) Icon_minitime2009-07-24, 03:37

Faj: Dwarf
Kaszt: Paladin
Saját vagy vásárolt karakter: saját
Played: 33nap
Achievement Points: 3610

Előző guild/guildek: Outlaw,Nothin Casual,The Beast Within
Miért léptél ki onnan?: Outlaw-elég hülye dkp rendszer volt,Nothin Casual feloszlott és jópár ember köztük énis átment a Beast Withinbe

Szakmák: Enchanting/Mining(low)
Felszerelés: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&n=Yorg
Részletes HLI tapasztalat: mivel BC végén kezdtem el játszani egy shamannal (Obelisk-Twisting Nether) és ezt a karaktert ahogy a playtimeból is látszik nem rég kezdtem el ezér preBCs instákba csak 80on jutottam el és BCs raidinstákban nem igen voltam/preBC-BWL,Onyxia,MC;BC-BT,SWP(Lichbane-Twisting Nether);WotLK-OS10/25,Naxx10/25,EoE10/25,U10 7/14,U25 12/14
Referencia: -
Magadról:

Életkor: 15
Nem: férfi
Név (opcionális): Gere Bence
internetkapcsolat, Hardware:20Mbit

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: eleget h minden raiden ottlegyek

Miért minket választottál? mer szeretnék haladni a contentel és 1 jobb társaságba/guildbe kerülni

Néhány kérdés:
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?Megindoklom a késést bár nem igen szoktam késni

- Cseszegetnek mert elszúrtál valamit, mi a tipikus reakciód?ha jogos akko meghalgatom és minél elöbb próbálom kijavítani ha nem jogos akko "enrage Very Happy" na jó azé ennyire nem Very Happy

- Állítsd sorba: barátság, progress, loot, pvp, altozás

- Mit teszel ha pár hétig vagy több ideig szüneteltetned kell a wowot akármilyen okból kifolyólag?szólok előre h ez és ez miatt hosszabb időre nem leszek

- Amit még fontosnak tartasz magadról

- Nagyon casual dolgot nem igen kedvelem de a nagyon hc-t sem /pl:Ensidia.../ de azért szeretnék haladni a contentel.a wow számomra kikapcsolódást játékörömet jelent.oltásokon minding el bírok nevetni még ha engem oltanak is szal nem igen szokott idegesíteni a dolog.(hát ilyen vagyok/rofl/)
Vissza az elejére Go down
Yorg
Vendég




Retribution Paladin (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Retribution Paladin (Declined)   Retribution Paladin (Declined) Icon_minitime2009-07-24, 03:40

ja igen ezt elfelejtettem leírni h a fülesem beszart és elvileg jövő héten lesz új
csak azér írom le ide h nehogy a guildben derüljön ki és ezér basszanak le
Vissza az elejére Go down
Zsolta

Zsolta


Hozzászólások száma : 82
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 44

Retribution Paladin (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Retribution Paladin (Declined)   Retribution Paladin (Declined) Icon_minitime2009-08-03, 17:18

Szia Sry a késlekedésért de ret paladinnál annyira nincs most égető hiány, de mindenképpen megfontoljuk az applydat, jövőhét elején fogunk válaszolni, akkor ér vissza Muszu.
Vissza az elejére Go down
Zsolta

Zsolta


Hozzászólások száma : 82
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 44

Retribution Paladin (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Retribution Paladin (Declined)   Retribution Paladin (Declined) Icon_minitime2009-08-16, 09:36

Szia, úgy néz ki retpala most nem kell, ki is húzom a keresett klasszok közül, ezért decline. Sok sikert a továbbiakban
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Retribution Paladin (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Retribution Paladin (Declined)   Retribution Paladin (Declined) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Retribution Paladin (Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Retribution Paladin (Declined)
» Drealo Retribution Paladin (Declined)
» Retribution Paladin crossrealm, 10 vagy 25 (Declined)
» Jelentkezés Pazi Lvl 80 Human Paladin Retribution (Declined)
» Ingride - Retribution Paladin (Accepted)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: