Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 dps warrior

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Joeint
Vendég




dps warrior Empty
TémanyitásTárgy: dps warrior   dps warrior Icon_minitime2009-08-06, 23:49

Faj: Night elf
Kaszt: warrior
Saját vagy vásárolt karakter: ofc saját
Played: (80-on és összesen külön) 80-on 35d össz 159
Achievement Points: 5950

Előző guild/guildek: Brotherhood of the Sword, elötte pedig a quel'thalas egyetlen magyar raider guildjében voltam ami most endless néven fut
Miért léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) Röviden Gm lelépett majd sok új arc jött és nem jöttek a hard modok amiket az officerek és én is akartam, így aki komolyan gondolta lelépett és más guildba ment.

Szakmák: (esetleges meglévő ritka receptek-) jc!bs semmi extra
Felszerelés: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Quel%27Thalas&n=Joeint
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?) Vanillia wow:zg,mc,onixia,aq20, bwl elsö 2 boss, BC: sunwell elsö 3 bossáig minden, u25 12/14
Referencia: (Jól gondold meg!)

Magadról: Szeretek haverokkal lenni, hétvégente inni, pokerezni, zenét hallgatni főleg minimalt, filmezni, szeretem a jó kajákat, a jó csajokat stb

Életkor:22
Nem:kan
Név (opcionális): József
internetkapcsolat, Hardware:kapcsolat rendben, maxx grafikán raiden 40 fps

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: (heti 4 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk.kedd : szabadfoglalkozás, 10 fősök. Raidjeink 19:00tol kb 23:00 ig tartanak.)hétfő,kedd,szerda,csüt,vasárnap ok

Miért minket választottál? Mivel elöző guildem nemzetközi volt végre szeretnék megint magyar guildben lenni, ahol jó progressz van hard modokkal, láttam, hogy kell dps warrior Razz

Néhány kérdés:
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel? Ha tudok szólok még raid elött, forumon vagy ilyesmi...

- Cseszegetnek mert elszúrtál valamit, mi a tipikus reakciód? Nyugodt természetű vagyok, de ha úgy érzem nem jogos megvédem magam, Ha elszurtam akkor megprobálok legközelebb nem elbaszni.

- Állítsd sorba: barátság, loot, progress, pvp, altozás
baraátság, progress,pvp,loot,alt
- Mit teszel ha pár hétig vagy több ideig szüneteltetned kell a wowot akármilyen okból kifolyólag? Nyilván szólok, hogy miért és meddig nem leszek.

-Amit még fontosnak tartasz magadról: Olyan arcnak tartom magam akivel jól el lehet lenni, nem vagyok az aki mindig közép pontban akar lenni, vagy hangoskodik ventrin, benne vagyok sok mindenben, szívesen segítek másnak de elvárom, hogy ő is segítsen nekem mikor szükség van rá. Pár goldos dolgokort nem fogok pénz kérni, kajámat ilyesmiket szívesen megosztom, nem fogom befélteni.

-Egy minimum 200 szavas fogalmazás , mely tartalmazza a következőket: Hc- Casual téma, mit jelent számodra a wow, RL- Ingame téma , Mik foglalkoztatnak a játékban leginkább, meddig tudsz egy oltáson nevetni ,és kb mely az a pont ahol már idegesít a dolog. Magamat hc-nak tartom, de nem akarok minden áron a legjobb lenni, irl dolgokat wow elé helyezem. Viszont wow-ban szeretek jól teljesíteni és ennek mértem játszom, készülök fel. Játékban leginkább az end game tartalom mozgat, plussz aréna, igaz ebben még nem voltam olyan magas ratingen mint szerettem volna. A jó poénon én is röhögök de ha poén már baszogatás azt már én sem szeretem. Amikor valaki már ok nélkül zuzza a fejem arra már bepipulok, de mint már mondtam nyugodt természetű vagyok.
Vissza az elejére Go down
Zsolta

Zsolta


Hozzászólások száma : 82
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 44

dps warrior Empty
TémanyitásTárgy: Re: dps warrior   dps warrior Icon_minitime2009-08-07, 08:40

Szia!

Kérés: wws-t vagy world of logsot, vagy valamilyen dmg metert linkelj légyszíves lehetőleg minél több fightról amin ott voltál.

Köszi
Vissza az elejére Go down
Joeint
Vendég




dps warrior Empty
TémanyitásTárgy: Re: dps warrior   dps warrior Icon_minitime2009-08-07, 11:47

yo!

Van egy kis gond, volt guildebn honlapja már nem müködik, mindig ide voltak wws-ek postolva... de megprobálok officerekkel kapcsolatba lépni, hátha tudnak valami linket adni.
Referencia ként megkérdezhetitek Obruce és Citia-t a shadowsongon ők volt officerek (külföldiek), vagy Maxigosut a Quel'thalason ő magyar és szintén officer volt, de őt ritkán látom fent. Volt gm Ferosham ö Alonsuson van, ö is külföldi. Egyébként dps-em csak javult mivel új pc-m van és nem 5-7 fps-el kell játszanom hanem 40+-al, nah addig is probálok valamit keríteni...
Vissza az elejére Go down
maxigosu
Vendég




dps warrior Empty
TémanyitásTárgy: dps warrior   dps warrior Icon_minitime2009-08-07, 20:21

Joeintal nyomtam nagyon sokáig a brotherhood of the sword nevű nemzetközi guildbe ahol én officer voltam. Sok alkalmam volt megfigyelni az ő jáék tudását és csak jót mondhatok róla. Ő volt a legjobb dps warrink és ráadásul megbízhatóan jött a raidekre ami szintén nem utolsó dolog szóval csak ajánlani tudom őt. Sok szerencsét joe-nak itt és a guildnek is! gl srácok!
Vissza az elejére Go down
Joeint
Vendég




dps warrior Empty
TémanyitásTárgy: Re: dps warrior   dps warrior Icon_minitime2009-08-09, 21:57

Yo ismét!

Sikerült utolsó gm-el beszélnem Avrielle-el, de csak egy 10-es voa-ról maradt neki wws report:

Quel'thalas last raidben van a report, majd hétfő, kedden megprobálok pugolni valamit és csinálni valami wws reportot, remélem sikerül...
Egyébként nem vagyok zsákbamacska, bizhattok bennem Razz

Nah addig is peace
Vissza az elejére Go down
Joeint
Vendég




dps warrior Empty
TémanyitásTárgy: Re: dps warrior   dps warrior Icon_minitime2009-08-09, 22:01

Vissza az elejére Go down
Joeint
Vendég




dps warrior Empty
TémanyitásTárgy: Re: dps warrior   dps warrior Icon_minitime2009-08-09, 22:07

Ötlet miért nem látszik a link? Razz
Vissza az elejére Go down
Zsolta

Zsolta


Hozzászólások száma : 82
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 44

dps warrior Empty
TémanyitásTárgy: Re: dps warrior   dps warrior Icon_minitime2009-08-10, 08:16

Szia!

A nem regisztrált tagoknak úgylátszik szórakozik a linkkel, 2 fajta lehetőség van egyik az hogy benyomod síma szövegként a másik az hogy Linkként írod be az ikonok közül kiválasztod a "Link beillesztése" nevűt és ott próbálod meg.

Ha nem megy írj, akkor kitalálunk valamit
Vissza az elejére Go down
Seina
Admin



Hozzászólások száma : 7
Join date : 2009. Jun. 14.

dps warrior Empty
TémanyitásTárgy: Re: dps warrior   dps warrior Icon_minitime2009-08-10, 09:01

Kuld el PM-ben es kirakom ide.
Vissza az elejére Go down
https://gameisnotover.hungarianforum.com
Seina
Admin



Hozzászólások száma : 7
Join date : 2009. Jun. 14.

dps warrior Empty
TémanyitásTárgy: Re: dps warrior   dps warrior Icon_minitime2009-08-10, 17:37

Vissza az elejére Go down
https://gameisnotover.hungarianforum.com
Citia
Vendég




dps warrior Empty
TémanyitásTárgy: Joeint apply   dps warrior Icon_minitime2009-08-10, 18:06

Hi guys,
as the ex-officer of BotS (guild on the Quel'Thalas server which stopped raiding 4 weeks ago and went social) I would like to say Joe is a very nice guy and a great player.
Always prepared, always very kind and helfull.
He was one of our core player, as his dps and raid performance were rly very good. Always at the top.
Wishing you all guys a lot of hardmodes,but in WoW only Wink
Greetings from Shadowsong.
Vissza az elejére Go down
Citia
Vendég




dps warrior Empty
TémanyitásTárgy: cd   dps warrior Icon_minitime2009-08-10, 18:30

Hi again,
tried to find our old wws logs, but unfortunatelly our wws account expired 15 days ago Sad.
Joe was with his dps almost always in the top, depands on boss of course.
On XT ca. 6-7k dps I would say. I hate XT tbh because as a range dps (lock) I loose a lot dpsing the sparks Razz. Its was always a pure melee dps fight in our guild... ehh Wink
Vissza az elejére Go down
Zsolta

Zsolta


Hozzászólások száma : 82
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 44

dps warrior Empty
TémanyitásTárgy: Re: dps warrior   dps warrior Icon_minitime2009-08-10, 18:38

Hát a wws-ből 10es volta miatt nem sok minden derül ki. Mindenesetre megszavaztuk a bizalmat, indíthatod a transfert várunk, invért ingame kereshetsz minket offokat: Magicmuszu, Kapdbea (én), valamint Tyssa sajnos a ventrink épp lehalt ezért míg nem javul meg átmeneti ventriket használunk ezért élőhangos beszélgetést most nem tok garantálni, de ha lenne még kérdésed csak nyugodtan.

Üdv Nállunk cheers
Vissza az elejére Go down
Joeint

Joeint


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2009. Aug. 10.

dps warrior Empty
TémanyitásTárgy: Re: dps warrior   dps warrior Icon_minitime2009-08-10, 19:04

yo!

köszönöm a bizalmat, minél előbb megprobálom a transfert intézni! Addig is jók legyetek, a Ragnán találkozunk!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





dps warrior Empty
TémanyitásTárgy: Re: dps warrior   dps warrior Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
dps warrior
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» warrior (Declined)
» Fury Warrior
» Kics -=Warrior=- (declined:( )
» Ak Warrior (Declined)
» Narive- warrior (Declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: