Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Retri/holy paladin és Disc/Shadow priest jelentkezés (Aceppted)

Go down 
SzerzőÜzenet
Toldi
Vendég




Retri/holy paladin és Disc/Shadow priest jelentkezés (Aceppted) Empty
TémanyitásTárgy: Retri/holy paladin és Disc/Shadow priest jelentkezés (Aceppted)   Retri/holy paladin és Disc/Shadow priest jelentkezés (Aceppted) Icon_minitime2009-08-13, 00:48

Faj: Human
Kaszt: Paladin
Saját vagy vásárolt karakter: mindkettő saját
Played: (80-on és összesen külön) 64 nap 70-on, 149 összesen a palával
Achievement Points:6320

Előző guild/guildek: Wrath of Hungary, Saviours of Alliance, Liquid Raiders
Miért léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) Wrathban 60-as szintig voltam, nem igazán volt haladás; Saviours-ben kevesen voltunk, csak naxx10-ig jutottunk el, Liquidből pedig a folyamatosan cserélődő embergárda miatt léptem ki, volt progress, de minden héten új embereket kellett betanítani, így nem nagyon jutotttunk előre

Szakmák: (esetleges meglévő ritka receptek-) bányász, kovács, Kovácsként viszonylag sok receptem megvan, ulduaroskból csak a dps öv hiányzik
Felszerelés: (armory link)
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?) bc megjelenése előtt keudtem játszani, bc-ben csak sunwell-ben nem voltam, és wotlk-ban is voltam minden raidben
Referencia: (Jól gondold meg!) Bullywi (holland) Ashysh (olasz) liquid raidersből

Magadról: informatikus vagyok, ennyi asszem elég is lesz rólam :-)

Életkor: 32
Nem: férfi
Név (opcionális): Krisztián
internetkapcsolat, Hardware: 10Mb, Intel 8400-as, 4GB ram, 2TB hdd, Ati 3870x2

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: (heti 4 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk.kedd : szabadfoglalkozás, 10 fősök. Raidjeink 19:00tol kb 23:00 ig tartanak.)
Minden napm bapi 6-7 órát
Miért minket választottál? jó progress guildnek tűntök

Néhány kérdés:
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel? felhívok valakit, aki elérhető a guildből, küldök sms-t

- Cseszegetnek mert elszúrtál valamit, mi a tipikus reakciód? ha oka van a leszúrásnak, nyilván tanulni kell belőle, és javítani

- Állítsd sorba: barátság, loot, progress, pvp, altozás barátság, progress, loot, altozás, pvp(már nem nagyon pvp-zem)

- Mit teszel ha pár hétig vagy több ideig szüneteltetned kell a wowot akármilyen okból kifolyólag? előtte szólok, ha nem leszek

-Amit még fontosnak tartasz magadról

-Egy minimum 200 szavas fogalmazás , mely tartalmazza a következőket: Hc- Casual téma, mit jelent számodra a wow, RL- Ingame téma , Mik foglalkoztatnak a játékban leginkább, meddig tudsz egy oltáson nevetni ,és kb mely az a pont ahol már idegesít a dolog
Nem tartom magam hc játékosnak, de a casualból már kinőttem magamat, valahol a kettő között vagyok. Jó csapattal elég jó progressünk volt a Quel'thalason is, de ez csak 10 fős raideken ment.
A wow számomra nem más, mint kikapcsolódás, szórakozás. Leginkább a raidek hard módjai érdekelnek most, és a papom gearelése.
Van még egy night elf priest-em is a linkje: [url=http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Quel%27Thalas&n=Tomtaylor]/url]
pár wws link:

wowwebstats.com/yzamhaoj3v2pw
wowwebstats.com/ok6h2rion6tii
wowwebstats.com/6kgqb2cnqdjug
Vissza az elejére Go down
Toldi
Vendég




Retri/holy paladin és Disc/Shadow priest jelentkezés (Aceppted) Empty
TémanyitásTárgy: armory linkek   Retri/holy paladin és Disc/Shadow priest jelentkezés (Aceppted) Icon_minitime2009-08-13, 00:52

eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Quel%27Thalas&n=Toldi

eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Quel%27Thalas&n=Tomtaylor
Vissza az elejére Go down
Zsolta

Zsolta


Hozzászólások száma : 82
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 44

Retri/holy paladin és Disc/Shadow priest jelentkezés (Aceppted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Retri/holy paladin és Disc/Shadow priest jelentkezés (Aceppted)   Retri/holy paladin és Disc/Shadow priest jelentkezés (Aceppted) Icon_minitime2009-08-16, 12:02

Ventrilon történt beszélgetésünkre hivatkozva Accepted. GL nállunk
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Retri/holy paladin és Disc/Shadow priest jelentkezés (Aceppted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Retri/holy paladin és Disc/Shadow priest jelentkezés (Aceppted)   Retri/holy paladin és Disc/Shadow priest jelentkezés (Aceppted) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Retri/holy paladin és Disc/Shadow priest jelentkezés (Aceppted)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Chelsxd - Holy / Disc Priest
» Holy priest jelentkezés (Accepted)
» Zineryth - Holy priest jelentkezés
» Jelentkezés - Maladicte Shadow priest (Declined)
» Holy paladin jelentkezés

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: