Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Jelentkezés - Maladicte Shadow priest (Declined)

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Unholyknight




Hozzászólások száma : 4
Join date : 2010. Jun. 10.

Jelentkezés - Maladicte Shadow priest (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Jelentkezés - Maladicte Shadow priest (Declined)   Jelentkezés - Maladicte Shadow priest (Declined) Icon_minitime2010-06-10, 17:47

Ingame:
Név: Maladicte

Faj/Kaszt/mainspec: Draenei/Priest/Shadow

offspec:Discipline

Saját vagy vásárolt karakter:saját

Played: (80-on és összesen külön)
80-on: 17 nap 11 óra
összesen: 60 nap 10 óra

Előző guild/guildek: Corps of rebels

Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?)
Volt egy kis összezörrenésem a GMel pár dolog miatt.a lényeg annyi,hogy bizonyos okok miatt volt egy hónap kihagyásom,inaktivra rakattam magam,közben kitettek a guildből,és mikor visszajöttem,és jelentkeztem ujra,felvettek,és folyamat szivatott.huztam kb két hónapig,aztán léptem.szabadidőmben olyanokkal szeretnék együtt játszani,akikkel jól érzem magam.

Szakmák: (és miért ezek a szakmák) (ha gatheringes szakmád van hajlandó vagy-e váltani olyanra amivel nagyobb teljesítményre vagy képes?)
Tailor/Herba,erősen gondolkodom herba helyett egy enchanton
Felszerelés: (armory link)
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&cn=Maladicte

Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?)
BCben Kharazan,SSC eleje,meg TK eleje,ZA,preBC MC full,BWL eleje(prebcben még rugóval,BCben már pappal),Wotlkban icc10 11/12,egy-két hardmode, 25ben 10/12 25öst sámánommal.

80-as Altjaid (Név,szerver):
Oh,sámán;Hoki,DK; Deuterium,mage;Eryndiss,paladin,mind Ragnaros,mage-et kivéve horda

Referencia: (Jól gondold meg!)
Corpsból Plehrr;amugy meg Sylene

IRL Magadról:
Életkor:26
Nem:férfi
Név (opcionális):Soós Gábor
internetkapcsolat, Hardware:UPC Fiberpower 120; AMD Phenom II X2 3Ghz,4Gb DDR2 800Mhz,Ati HD4730 512GDDR5,Win 7 oprendszerrel

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.
Jelentkezés - Maladicte Shadow priest (Declined) 117277614WoWScrnShot_061010_163459_www.kepfeltoltes.hu_
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
Jelentkezés - Maladicte Shadow priest (Declined) WoWScrnShot_061010_163508_www.kepfeltoltes.hu_
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
Jelentkezés - Maladicte Shadow priest (Declined) WoWScrnShot_061010_170320_www.kepfeltoltes.hu_
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (vagy esetleg recountot screenshottal) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is)
Jelentkezés - Maladicte Shadow priest (Declined) WoWScrnShot_061010_170541_www.kepfeltoltes.hu_
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? (Heti 4 (H,SZ,CS,V), progress esetén 5 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk. Progress esetén Kedd az 5. nap. Raidjeink 19:00-23:00-ig tartanak)
általában a hét minden napján fent vok,elég sokat,szóval a raideket tudom vállalni


- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
általában csak akkor jelentkezem,ha biztosan ott tudok lenni,de kérek valakitől egy telszámot,és csörgök/dobok egy smst.

- Van-e működőképes mikrofonod és képes vagy-e ventrilon kommunikálni ha szükséges?
természetesen

- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül?
teljes content pucolás,illetve találni egy olyan közösséget,ahol normális érett emberekkel lehet együtt játszani

- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak)
igen

- Hajlandó vagy-e offspecen raidelni, ha a guild érdeke megköveteli (egy-egy fightra peciális esetekben) és erre igényes geart összetenni és jól teljesíteni? (ez nem kis feladat jól gondold meg a választ!)
hogyha kell,akkor persze

- Miért minket választottál?
fő indok,hogy magyar a guild,és úgy gondolom hogy egy értelmes összeszokott csapatba csatlakozhatom így.
Vissza az elejére Go down
Unholyknight




Hozzászólások száma : 4
Join date : 2010. Jun. 10.

Jelentkezés - Maladicte Shadow priest (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés - Maladicte Shadow priest (Declined)   Jelentkezés - Maladicte Shadow priest (Declined) Icon_minitime2010-06-10, 22:36

gatyámban övemben van 1-1 sp/mp5-ös gem,sajna még nem estek azok a cuccok amik kellenének,és jelenleg ezeket használom healgearben is,gondoltam megírom,nehogy gond legyen belőle:)
Vissza az elejére Go down
Ak-Kush




Hozzászólások száma : 4
Join date : 2009. Aug. 16.

Jelentkezés - Maladicte Shadow priest (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés - Maladicte Shadow priest (Declined)   Jelentkezés - Maladicte Shadow priest (Declined) Icon_minitime2010-06-10, 23:25

Széljegyzet, kizárólag a saját véleményemet tükrözi:
Silver of Pure Ice helyett még mindig jobb az Abyssal Rune.
Healer priest sem használ mp5-ös gemet.
S.priestnek szerintem jobb a sp+haste gem, mint a full haste.
Glyph of shadow word: pain pedig sajna már nem igazán hasznos, jobb a dispersion-ös vagy a mind sear-es.
Vissza az elejére Go down
Unholyknight




Hozzászólások száma : 4
Join date : 2010. Jun. 10.

Jelentkezés - Maladicte Shadow priest (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés - Maladicte Shadow priest (Declined)   Jelentkezés - Maladicte Shadow priest (Declined) Icon_minitime2010-06-10, 23:37

Építő jellegű kritikát mindig szívesen fogadok:) a pain glyphet le fogom mindenképp cserélni,csak mai nap elfelejtkeztem róla,majd átnézem a gemeket is,sztem az mp5ösök helyett majd nézek valami más alternatívát,bár azoknál SPnek majdnemcsak minden jobb:) reggel bevásárolok majd:)
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Jelentkezés - Maladicte Shadow priest (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés - Maladicte Shadow priest (Declined)   Jelentkezés - Maladicte Shadow priest (Declined) Icon_minitime2010-06-14, 18:41

Jelenleg úgy érzem ez ide kevés nem teljessen vagy tisztába a kasztoddal nem olvasol utána, ez arra utal, hogy nem akarod a maxot kihozni a karidból ha elmondják megcsinálod de mindig lesz ott valaki aki elmondja neked? Sajnálom Declined! Gl a továbbiakban.
Vissza az elejére Go down
Furacsirke

Furacsirke


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2009. Sep. 26.
Age : 35
Tartózkodási hely : Miskolc

Jelentkezés - Maladicte Shadow priest (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés - Maladicte Shadow priest (Declined)   Jelentkezés - Maladicte Shadow priest (Declined) Icon_minitime2010-06-14, 19:18

peerszee.. valójában csak azért nem vesszük fel, mert draenei mi? :<
Vissza az elejére Go down
Metron

Metron


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2009. Jun. 18.

Jelentkezés - Maladicte Shadow priest (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés - Maladicte Shadow priest (Declined)   Jelentkezés - Maladicte Shadow priest (Declined) Icon_minitime2010-06-14, 19:21

Furacsirke írta:
peerszee.. valójában csak azért nem vesszük fel, mert draenei mi? :<

Te ki vagy? Ismerünk mi téged valahonnan?
Vissza az elejére Go down
Unholyknight




Hozzászólások száma : 4
Join date : 2010. Jun. 10.

Jelentkezés - Maladicte Shadow priest (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés - Maladicte Shadow priest (Declined)   Jelentkezés - Maladicte Shadow priest (Declined) Icon_minitime2010-06-14, 19:22

utána szoktam olvasni amúgy a dolgoknak,csak a shadowpriest.com elég terjedelmes oldal,és nemrég nyergeltem vissza SPre,sokáig enha sámánnal játszottam horda oldalon.azért köszi,hogy rápillantottál az applira,és nektek is GL a továbbiakban:)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Jelentkezés - Maladicte Shadow priest (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés - Maladicte Shadow priest (Declined)   Jelentkezés - Maladicte Shadow priest (Declined) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Jelentkezés - Maladicte Shadow priest (Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Retri/holy paladin és Disc/Shadow priest jelentkezés (Aceppted)
» Holy priest jelentkezés (Accepted)
» Zineryth - Holy priest jelentkezés
» Shirin - Holy Priest(Declined)
» Aqeria, lvl80 Priest (declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: