Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Jelentkezés a guildbe Elemental main// off resto

Go down 
SzerzőÜzenet
rokaur
Vendég




Jelentkezés a guildbe Elemental main// off resto Empty
TémanyitásTárgy: Jelentkezés a guildbe Elemental main// off resto   Jelentkezés a guildbe Elemental main// off resto Icon_minitime2009-08-29, 15:55

Faj:Dranei
Kaszt:Shaman
Saját vagy vásárolt karakter:Saját
Played: 115nap összesen 80on 49nap
Achievement Points:3595

Előző guild/guildek:Divnine inspiration
Miért léptél ki onnan?: Felbomlott

Szakmák: Herba/alchemi
Felszerelés: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&n=Rokaur
Részletes HLI tapasztalat:Pre bc-be kezdtem a játékot, Bc-be Full hyjal/bt tapasztalat swp-be csaj első bosst öltem, Wtlk-ba Trial of the Crusader en kívül és 25ös joggin kívül minden boss-t őltem sajnos csak erre volt lehetőségem az előző guildembe Sad
Referencia: (Jól gondold meg!) Shirokko vagy is most szőkedemon, Myhtras,

Magadról:

Életkor:30
Nem: Férfi
Név (opcionális): Kókány Tamás
internetkapcsolat, Hardware: Pentium dual core 2,8 4Gb DDR 2 Memória, MSI n270 Vga, 4mb ADSL

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: Nekem megfelel ez a heti 4 raid beosztás 90% ba ott tudok lenni ezeken a napokon, naponta általába 4 óra

Miért minket választottál? Szeretnék egy halados normális társaság része lenni és a raid idő pontok is tökéletessen megfelelnek és végre egy guild amibe nem DKP rendszer megy...


Néhány kérdés:
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
Küldök egy sms-t a guildből akit ismerek pl: shirokkonak mert ő az unoka tesóm Very Happy

- Cseszegetnek mert elszúrtál valamit, mi a tipikus reakciód?
Ha hibás voltam akkor elismerem , elmondom esetleg a véleményem a dologról és legközelebb megpróbálom jól kivitelezni

- Állítsd sorba: barátság, loot, progress, pvp, altozás
progress,loot,barátság,pvp,altozás

- Mit teszel ha pár hétig vagy több ideig szüneteltetned kell a wowot akármilyen okból kifolyólag?
írok forumra és üzenek valakin keresztűl egy Gm-nek h meddig és miért nem leszek,

-Amit még fontosnak tartasz magadról
Bulizás,meló, irl,

-Egy minimum 200 szavas fogalmazás , mely tartalmazza a következőket: Hc- Casual téma, mit jelent számodra a wow, RL- Ingame téma , Mik foglalkoztatnak a játékban leginkább, meddig tudsz egy oltáson nevetni ,és kb mely az a pont ahol már idegesít a dolog.

Mikor elkezdtem a wow ot akkor is és most is egy játéknak vettem és veszem de annyiba változott meg a véleményem azóta mióta voltam régen egy raiden hogy attól függetlenűl hogy csak egy játék oda kell figyelni adott pontokon/részeken gondolok itt boss fightra taktik megbeszélésekre akkor igen is oda figyelek mert tudom hogy nem csak én vagyok hanem rajtam kívül még 24 játékos van a raidbe és ha nem figyelek oda akkor miattam szívnak ezek az emberek. Szeretem ha ventrin jó a hangulat persze bizonyos mértékig és míg nem zavar ez másokat, játékba igazából a pve progressz érdekel de melette a pvp-re is szeretek hangsúlyt fektetni, altokból azért van jópár:) szeretem a többi karaktert is megismerni szeretem ha egy guildbe vannak normális emberek akikkel ventrin is el tudok, raideken kívül beszélgetni/ hülyülni, nem tartom magam Hc- casualnak mivel az előző guildembe nem volt erre esélyem h meg is nézem milyen az ha keményen Hc modozunk ... sajnos, de nagyon várom ezt a kihívást, és várom, hogy ezt a részét is szívesen megnézném a wow-nak.
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Jelentkezés a guildbe Elemental main// off resto Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés a guildbe Elemental main// off resto   Jelentkezés a guildbe Elemental main// off resto Icon_minitime2009-09-09, 09:14

Jelenleg elegendő shamanunk van ezért Declined!Gl a továbbiakban.
Vissza az elejére Go down
 
Jelentkezés a guildbe Elemental main// off resto
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jelentkezés a guildbe Dk/Dps/Blood (Declined)
» Immtep - Resto/elemental Shaman (Accepted)
» Resto Druid jelentkezés (Accepted)
» Jelentkezés, resto\elem shami
» Jelentkezés a klánba...Resto mainba offba elem (Accepted)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: