Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Immtep - Resto/elemental Shaman (Accepted)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Immotep
Vendég




Immtep - Resto/elemental Shaman (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Immtep - Resto/elemental Shaman (Accepted)   Immtep - Resto/elemental Shaman (Accepted) Icon_minitime2009-08-13, 00:35

Faj: Draenei
Kaszt: Shaman
Saját vagy vásárolt karakter: Ternészetesen saját
Played: (80-on és összesen külön):
36nap 20 óra total
28nap 10 óra 80on
plussz minusz a warriorom

Achievement Points: 3350, nem feltétlenül izgatnak, igazából a hard mode illetve különböző raid achik mozgatják a fantáziám(QT-n a 2 guildemmel nem nagyon volt rá lehetősgeém)

Előző guild/guildek: Endless - a szerver egyetlen magyar raider guildje, Liquid Raiders
Miért léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) Endlessben nagy tervek voltak, csak nem igazán tudták kivitelezni. Liquidből túl sok meghatározó ember távozott,megviselte a guildet a nyár, nem igazán tudták őket pótolni, elegem lett a szenvedésből.

Szakmák: (esetleges meglévő ritka receptek-): Enchant/Herb - Herbet cserélem amint felhúzok egy farmer karit
Felszerelés: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Quel%27Thalas&n=Immotep
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?)
TBC:Karazhan,Zul ' Aman, SSC, TK,Hyjal (archiig), BT(Motherig)(warriorommal:
WoTLK: Naxxramas,Sarth 2 drakkel, Malygos, u10 végig 1-2 harddal, u25 vezaxot és yoggit is láttam, colosseumban még nem voltam,puggal nem akartam próbálkozni
Referencia: (Jól gondold meg!)
Endless: Thunderw, Nekii
Liquid Raiders: Bullywi, Ashysh(kéretik őket angolul keresni)

Magadról:

Életkor:17
Nem:Férfi
Név (opcionális):Máté
internetkapcsolat, Hardware: 8megás adsl - középszar vassal(8600GT 4giga ram 3700 os amd proci)

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: (heti 4 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk.kedd : szabadfoglalkozás, 10 fősök. Raidjeink 19:00tol kb 23:00 ig tartanak.)
3at feltétlenül,szeptembertől sulitól függ,beleférhet a 4 is.

Miért minket választottál?
Igazából kicsit félve vágok neki a dolognak,sok olyat hallottam, hogy a guild instabil lábakon áll,én azért adok 1 esélyt. Smile
Szeretnék magyar társaságban progresselni, hard modeokban részt venni, látni az end contentet is.

Néhány kérdés:
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel? SMS,ha tudom valakinek a számát,forum vagy in-game jelzem.

- Cseszegetnek mert elszúrtál valamit, mi a tipikus reakciód? Biztos szarul esik,de nem veszem fel,legközelebb próbálok javítani.

- Állítsd sorba: barátság, loot, progress, pvp, altozás
barátság,progress,loot,altozás,pvp

- Mit teszel ha pár hétig vagy több ideig szüneteltetned kell a wowot akármilyen okból kifolyólag?
Biztos szólok előtte, csak úgy eltűnni nem az én stílusom

-Amit még fontosnak tartasz magadról
Szeretek vizipipázni

-Egy minimum 200 szavas fogalmazás , mely tartalmazza a következőket: Hc- Casual téma, mit jelent számodra a wow, RL- Ingame téma , Mik foglalkoztatnak a játékban leginkább, meddig tudsz egy oltáson nevetni ,és kb mely az a pont ahol már idegesít a dolog.

Nem tartom magam casualnak, de hc-nak sem. Mindíg próbálom a legjobbat nyújtani,felkészülök(tactic,flaska,kaja). A wow számomra kikapcsolódás, egy laza jó hangulatú időtöltés itthon az unalmas napokon.Nálam RL dolgok előnyt élveznek. A játékban a pve tartalom köt le leginkább, end contentre vagyok kihegyezve, pvp-t nem szeretem,nincs hozzá elég türelmem. Oltásokon jókat tudok nevetni, bár vannak napok amikor nem jönnek át annyira.


WWS:
(dps-healer is voltam)


Ha kell még biztos tudok elő kotorni.
Vissza az elejére Go down
Immotep
Vendég




Immtep - Resto/elemental Shaman (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: WWS   Immtep - Resto/elemental Shaman (Accepted) Icon_minitime2009-08-13, 00:42

Valamiért nem rakta ki az előbb az url-eket.

wowwebstats.com/anntpktksx5po ( dps-healer voltam)
wowwebstats.com/n4olx6uvy5drq?s=7197-16385

Ha kell még biztos tudok keresni.
Vissza az elejére Go down
Joeint

Joeint


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2009. Aug. 10.

Immtep - Resto/elemental Shaman (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Immtep - Resto/elemental Shaman (Accepted)   Immtep - Resto/elemental Shaman (Accepted) Icon_minitime2009-08-14, 17:58

csá!

Immotepet és Toldit ismerem a Qt-ról, régen guild társaim voltak (igaz Immo még a warriorjával), még bc elején, jó playereknek ismertem meg őket a közös raideken, lich kingben is nyomtunk pár pugot, ahol jól tolták. Én szurkolok nektek!!!

Joe
Vissza az elejére Go down
Zsolta

Zsolta


Hozzászólások száma : 82
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 44

Immtep - Resto/elemental Shaman (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Immtep - Resto/elemental Shaman (Accepted)   Immtep - Resto/elemental Shaman (Accepted) Icon_minitime2009-08-16, 12:00

Ventrilon történt beszélgetésünkre hivatkozva Accepted. GL nállunk
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Immtep - Resto/elemental Shaman (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Immtep - Resto/elemental Shaman (Accepted)   Immtep - Resto/elemental Shaman (Accepted) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Immtep - Resto/elemental Shaman (Accepted)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» resto shaman xrealm (Accepted)
» Elemental Shaman (Declined)
» Jelentkezés a guildbe Elemental main// off resto
» resto shaman (Declined)
» Frider - Resto Shaman

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: