Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Frider - Resto Shaman

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
frider




Hozzászólások száma : 2
Join date : 2010. Mar. 11.

Frider - Resto Shaman Empty
TémanyitásTárgy: Frider - Resto Shaman   Frider - Resto Shaman Icon_minitime2010-04-05, 21:00

Ingame:
Név: Frider

Faj/Kaszt/mainspec: Tauren - Shaman - Resto

offspec: Enhancement

Saját vagy vásárolt karakter: Saját

Played: (80-on és összesen külön) 80-on: 6.Összesen: 17

Előző guild/guildek:Natural Born Killers. Jelenleg is itt vagyok.

Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) Mert teljes mértékben megállt a progress és sok ember kilépett. És ide csak enhancement shamanként van rám szükség. (Túl sok a resto shaman)

Szakmák: (és miért ezek a szakmák) (ha gatheringes szakmád van hajlandó vagy-e váltani olyanra amivel nagyobb teljesítményre vagy képes?) Most szeretném felhúzni a JC-t és az Alchemy-t. És igen gond nélkül leadom és felveszem amit a guild megkíván tőlem.

Felszerelés: (armory link): http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&cn=Frider

Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?) Druidámmal jártam anno preBC,BC instákban.
Wotlk icc10 11/12 icc25 8/12

80-as Altjaid (Név,szerver): http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&cn=Empy

Referencia: (Jól gondold meg!) Usstom,Tronox,Casside,Gohi,Folai

IRL Magadról: Jelenleg barátnőmmel élek Gyöngyösön. Mellette egy játékszoftver boltot vezetek Gyöngyösön.
Életkor: 25
Nem: Kan
Név (opcionális): Robi
internetkapcsolat, Hardware: 120MB/s, Amd 4x 3000+,8GB ram,2x ATI 5770

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról: Jelenleg sajnos nem combatosat tudok csak,de ha szükséges csinálok majd egy Raid combatosat is.

http://kepfeltoltes.hu/view/100405/1181512411ui_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (vagy esetleg recountot screenshottal) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is): Sajnos raid hiány miatt nem tudok ezzel szolgálni. De ha szükséges puggolok egyet és készítek.

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? (Heti 4 (H,SZ,CS,V), progress esetén 5 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk. Progress esetén Kedd az 5. nap. Raidjeink 19:00-23:00-ig tartanak) Péntek - Szombat kivételével minden nap.

- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel? Jelzek valamilyen formában, hogy kések.

- Van-e működőképes mikrofonod és képes vagy-e ventrilon kommunikálni ha szükséges? Természetesen

- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül? Teljes PVE tartalom megismerése és egy TOP guildhez való aktív tartozás.

- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? Természetesen.

- Hajlandó vagy-e offspecen raidelni, ha a guild érdeke megköveteli (egy-egy fightra peciális esetekben) és erre igényes geart összetenni és jól teljesíteni? (ez nem kis feladat jól gondold meg a választ!) Igen. jelenleg is van offspecchez tartozó gearem ami nem csak napi hc-ékra megfelelő.

- Miért minket választottál? Mert egy szimpatikus,teljesítmény centrikus, haladó és felnőtt gondolkodású társaság vagytok. És ami miatt alliba jönnék az pont azért van mert horda oldalon rengeteg számomra a "tini" guild és már az nem nekem való ahol a hiszti van a középpontban.

Köszönöm,hogy elolvastátok.
Várom a válaszotokat.

Üdvözlettel: Frider
Vissza az elejére Go down
Metron

Metron


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2009. Jun. 18.

Frider - Resto Shaman Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frider - Resto Shaman   Frider - Resto Shaman Icon_minitime2010-04-05, 23:05

Vissza az elejére Go down
frider




Hozzászólások száma : 2
Join date : 2010. Mar. 11.

Frider - Resto Shaman Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frider - Resto Shaman   Frider - Resto Shaman Icon_minitime2010-04-05, 23:19

Metron írta:
Tudtam én, hogy hallottam már a nevedet valahol, csak kicsit hosszabb formában. Klikk ide.

:DD már vártam. De ez a kép nálam is leverte a biztosítékot.
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Frider - Resto Shaman Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frider - Resto Shaman   Frider - Resto Shaman Icon_minitime2010-04-08, 15:20

Jelenleg nem tudunk neked spotot biztosítani. Declined. Gl a továbbiakban.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Frider - Resto Shaman Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frider - Resto Shaman   Frider - Resto Shaman Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Frider - Resto Shaman
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Resto Shaman (Declined)
» resto shaman (Declined)
» Draxi lvl 80 Resto Shaman. (declined)
» Sziklaa - Resto Shaman (Declined)
» resto shaman xrealm (Accepted)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: