Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 resto shaman xrealm (Accepted)

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Extrin1
Vendég




resto shaman xrealm (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: resto shaman xrealm (Accepted)   resto shaman xrealm (Accepted) Icon_minitime2011-07-12, 12:16

Ingame: Extrin, Skullcrusher-en
Név: Varga Balázs
Faj/Kaszt/mainspec: Draenei - Resto Shaman
offspec: Elementeal de a gearnek van még 1-2 hiányossága
Saját vagy vásárolt karakter: Saját
Played: (85-on és összesen külön). összesen: 148nap, 85: 29 nap
Előző guild/guildek: Soldiers of the Horde, Deus Ex, Project Mayhem
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?)
Soth-tban 1évet töltöttem BC contentet velük játszottam végig és azért léptem ki mert Wotlk kijövetelével én abbahagytam a játékot és amikor visszatértem Catában teljesen megváltozott a guild, barátaim eltűntek így váltottam a Deus Ex-re. Innen kiraktak 3 hónap után mert a netem nem bírta bevállalni a raideket de már lecseréltem és tökéletesen működik eddig 1 hónap raidelés alatt 1x ment el 5 percre. Project Mayhem a jelenlegi guildem. Ez egy nemzetközi társaság és azért szeretném őket itt hagyni, mivel vannak gondok azzal hogy meglegyünk 25en illetve, vannak problémás emberek akik folyamatosan elkövetik ugyanazokat a hibákat de mégse lehet kirakni mert nincs kire cserélni továbbá mindig is egy top magyar guildben szerettem volna játszani de eddig sehol se volt igény resto shamanra.
Szakmák: (és miért ezek a szakmák): Enchant gyűrű miatt és JC pluszos gemek miatt
Részletes HLI tapasztalat:
Vanilla: Itt még casualkodtam rugoval 1-2 boss ZGben meg UBRS
BC: Teljes clear kivéve SWP: 1/6 nerf után 3/6
Wotlk: mint említettem nekem ez kimaradt de haver accján voltam ulduar (algalon is) ToC, kis ICC persze ezeket túlgearelve
Cata: HC BoT: 3/5 bár voltam sinestra és council tryon is, HC BWD: 5/6 és 12%os nefa try, HC TotfW: 1/2, Firelands: 7/7 HC: 1/7 és ryholith try
85-as Altjaid (Név,szerver): Behmen Bloodscalp igaz még csak most kezdem el gearelni
Referencia: (Jól gondold meg!): Arsy, Stollx

IRL Magadról: Pesti diák vagyok egy közgazdasági iskolában, jelenleg a szabadságot élvezem. Van pár hobbim mint falmászás, wakeboard és bicózás továbbá én is szoktam bulizni járni és jut idő a családra is.
Életkor: 19
Foglalkozás: Tanuló
Nem: Férfi
Név (opcionális): Varga Balázs
Internetkapcsolat (Mbit/szolgáltató):
resto shaman xrealm (Accepted) 1381902572
Hardware: cpu,ram,vga: Intel® Core™2 Duo Processor T6500, GEFORCE G102M 512 MB, 4 GB DDR2 800 MHz SDRAM. (igen laptop)
Gondom még nem volt vele raidelés közben.

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? Progress esetén heti 5 nap raidelünk H,K,SZ,CS,V. Raidjeink 19:05-23:15-ig tartanak

Mindegyiken megtudok jelenni időben és vigig maradni kivéve a Hétfői nap ahol csak 8 körül tudok megjelenni.
- Mennyit szoktál Online lenni(nem csak a wowban): Hétköznap/hétvége (-tól-ig) Hétköznap változó általában 3tól raid végéig. Hétvégénként csak kora délutánig szoktam lenni de ez is változó
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel? Telefonálok az illetékesnek
- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül (mennyi időre tervezed pályafutásod)? Egy megfelelő guildben mint Ti is elég hosszú távra tervezek minimum a teljes Cata content végigjátszása.
-Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak): Természetesen ami bezavarhat az a falmászás de azt én döntöm el mikor megyek nem kötött program.
- Van e egyéb hobbid vagy fix elfoglaltságod amit bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek (pl. „ősszel szüretelés miatt nem szoktam 2hétig játszani”)
Mint mondtam a Hétfő az ilyen ahol csak 8körül tudok megjelenni de pár héten belül valószínűleg ez is megszűnik.
- Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban? Minden raiden megtudok jelenni. Persze valamikor lesz egy 4-5 napos nyaralás.
- Miért minket választottál?
Mert egy határozott céltudatos guild akik törekednek a gyors killekre ami bizonyitja is, hogy jelenleg HUN elsők vagytok továbbá, úgy halottam, hogy jó hangulatban telnek a raidek amit már nagyon hiányolok a Soth óta.
Egy kis melléklet: Egyszer már jelentkeztem ide és el lettem utasítva arra hivatkozva, hogy sokszor abbahagytam. Nos szerintem én eddig csak hosszú raidelések után hagytam abba a játékot kivéve Deus Ex-ben ahol rá voltam kényszerülve mivel a netem nem engedte meg, hogy tudjak raidelni. Remélem ha minden más megfelel az elvárásaitoknak kapok egy lehetőséget.

Köszönöm,
Extrin
Vissza az elejére Go down
extrin




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2011. Jul. 12.

resto shaman xrealm (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: resto shaman xrealm (Accepted)   resto shaman xrealm (Accepted) Icon_minitime2011-07-12, 12:19

Megoldva csak nem voltam beregelve sorry.

Armory link: http://eu.battle.net/wow/en/character/skullcrusher/Extrin/simple

Követelmények:
Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/197/wowscrnshot062211230113.jpg/
Sajnos combat közbeni nincs

Linkelj WWS/WoL/WmO-t (Screenshot NEM elég!) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is)[/color]

http://www.worldoflogs.com/reports/rt-u8acf20lvszg3zvv/sum/healingDone/?s=6812&e=7161
Itt main tank healer voltam.

http://www.worldoflogs.com/reports/rt-t43hwac5zo76kpl7/sum/healingDone/?s=6120&e=6923
Addozos fázisban add tank healerként+nuke phase raid heal.

http://www.worldoflogs.com/reports/rt-1t8xgq32pxgx5qy7/sum/healingDone/?s=9208&e=9681
Raid heal.
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

resto shaman xrealm (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: resto shaman xrealm (Accepted)   resto shaman xrealm (Accepted) Icon_minitime2011-07-12, 12:26

Az applyd nagyon korrekt és Te is annak tűnsz, reméljük ha felvételt nyersz akkor hosszú távra lehet veled tervezni. Válasz hamarossan.
Vissza az elejére Go down
Arsares

Arsares


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2011. Feb. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

resto shaman xrealm (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: resto shaman xrealm (Accepted)   resto shaman xrealm (Accepted) Icon_minitime2011-07-12, 12:56

Örülök h beírtál referenciának, jó healer, jó player, az healel ami a feladata, ha a nete okés akk vele csak nyerünk.GOGO Extrin:)
Vissza az elejére Go down
Metron

Metron


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2009. Jun. 18.

resto shaman xrealm (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: resto shaman xrealm (Accepted)   resto shaman xrealm (Accepted) Icon_minitime2011-07-12, 13:03

Nekem csak egyetlen kérdésem lenne, hogy ugye nem áll szándékodban a közeljövőben Debrecen vonzáskörzetébe költözni ?
Vissza az elejére Go down
extrin




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2011. Jul. 12.

resto shaman xrealm (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: resto shaman xrealm (Accepted)   resto shaman xrealm (Accepted) Icon_minitime2011-07-12, 13:23

Köszi Arsy.Smile Metron nem tudom mért kérdezed de biztos vagyok benne, hogy nem fogok:D
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

resto shaman xrealm (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: resto shaman xrealm (Accepted)   resto shaman xrealm (Accepted) Icon_minitime2011-07-12, 18:15

Accepted. Gl Nálunk. Keress meg egy vezetőt az invért.
Vissza az elejére Go down
extrin




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2011. Jul. 12.

resto shaman xrealm (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: resto shaman xrealm (Accepted)   resto shaman xrealm (Accepted) Icon_minitime2011-07-12, 18:21

Edit* Már ma is tudnék transferelni de egyelőre nem működik az account manager.
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

resto shaman xrealm (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: resto shaman xrealm (Accepted)   resto shaman xrealm (Accepted) Icon_minitime2011-07-12, 18:39

Oké várunk. Transzferelj majd ha tudsz.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





resto shaman xrealm (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: resto shaman xrealm (Accepted)   resto shaman xrealm (Accepted) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
resto shaman xrealm (Accepted)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Immtep - Resto/elemental Shaman (Accepted)
» Resto Shaman (Declined)
» resto shaman (Declined)
» Frider - Resto Shaman
» Draxi lvl 80 Resto Shaman. (declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: