Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Draxi lvl 80 Resto Shaman. (declined)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Draxi
Vendég




Draxi lvl 80 Resto Shaman. (declined) Empty
TémanyitásTárgy: Draxi lvl 80 Resto Shaman. (declined)   Draxi lvl 80 Resto Shaman. (declined) Icon_minitime2009-09-29, 23:05

Faj: Draenei

Kaszt:Shaman

Saját vagy vásárolt karakter:Saját karakter

Played: Összesen: 42 nap 16 óra A szinten: 33 nap 16 óra. ( de bő fél évvel ezelőtt lett 80-as, azelőtt pedig rogue volt a main-em és van egy két kisebb altom is régebbről. Összesen a played-em: kb. 200 nap.)

Achievement Points: 3090.

Előző guild/guildek:Észak Lángjai és Crimson Sky
Miért léptél ki onnan? Az Észak Lángjai vezetősége úgy döntött hogy visszavonul az aktív progress-eléstől, és én pedig szerettem volna tovább progresselni. Ezek után a Crimson Sky-ba kerültem, ami szerintem egy jó guild. Azonban a barátaim hozzátok mentek és sok jót meséltek rólatok. Így hát mivel ott van sok barátom és nagyon szimpatikus a guildetek döntöttem úgy, hogy csatlakozni szeretnék hozzátok.

Szakmák: Jewelcrafting és Enchanting (sajnos még nem esett egy különlegesebb recept sem)

Felszerelés: eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&n=Draxi

Részletes HLI tapasztalat: BC: SWP kivételével minden máson részt vettem. WOTLK: Naxx 10 és 25 full clear. Ulduar 10 full clear Algalon kivételével. (U10-ben megvan pár hard mód is). Ulduar 25 Vezax,Yogg-saron és Algalon kivételével cleared. TotC10 full cleared, és HC10-ben is öltem az első 3 boss-t. TotC25 full clear de sajnos 25-ös HC-ban még nem öltem boss-t.
Referencia:

Magadról:
Életkor: 17
Nem: Férfi
Név (opcionális): Milán
Internetkapcsolat: 30Mbit / 20Mbit
Hardware: Intel Cure Duo 2.5Ghz , 2 GB Ram

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: Heti 3-4 raidnapot tudok vállalni. Hétköznap délután 3-4től 23-ig (de akár tovább is ha kell). Hétvégén pedig ha kell nonstop tudok lenni.

Miért minket választottál? Pár barátom nem rég lépett be hozzátok, és tőlük csakis jót hallottam rólatok. Ezenkívül szeretnék ismét egy progresselő jó társasághoz tartozni.

Néhány kérdés:
-A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
Szólok az egyik vezetőségi tagnak (az RL-nek, vagy a GL-nek)

cseszegetnek mert elszúrtál valamit, mi a tipikus reakciód?
Mindig próbálom magamból a legtöbbet kihozni, és tökéletesen elvégezni a rám osztott feladatot. Ha hibázok akkor a cseszegetést inkább olyan kritikának fogom fel amiből tanulhatok és legközelebb próbálom még jobban elvégezni a rám osztott feladatot.

-Állítsd sorba: barátság, loot, progress, pvp, altozás
Barátság, progress, loot, pvp, altozás

-Mit teszel ha pár hétig vagy több ideig szüneteltetned kell a wowot akármilyen okból kifolyólag?
Írok a fórumra és felkeresem a vezetőség egyik tagját hogy elmondjam az okát és idejét az esetleges távollétemnek.

-Amit még fontosnak tartasz magadról:
Én egy jókedvű és vicces embernek tartom magam. Szeretek viccelődni és nevetni a klántársaimmal/barátaimmal. De mindig tudom hogy mikor kell koncentrálni és komolyan venni a dolgokat. A WoW-al már több mint 3 éve játszok. Eleinte rogue voltam és kb. több mint fél éve lettem shaman healer mivel nagyon megtetszett maga a heal-elés. Nagyon szeretek healelni és izgalmasnak tartom. Ezalatt a bő fél éve alatt sok tapasztalatot nyertem és jól kitanultam a healer szakmát.

-Egy minimum 200 szavas fogalmazás , mely tartalmazza a következőket: Hc- Casual téma, mit jelent számodra a wow, RL- Ingame téma , Mik foglalkoztatnak a játékban leginkább, meddig tudsz egy oltáson nevetni ,és kb. mely az a pont ahol már idegesít a dolog.

Igaz hogy már több mint 3 éve WoW-ozok de eredetin való pályafutásomat kb 2 éve kezdtem. Pár barátommal jöttem eredetire mivel úgy gondoltuk hogy az igazi játék élmény itt vár ránk. Eleinte csak élveztük a játékot szépen lassan fejlődtünk. Mikor megléptem a 70-et az Észak Lángjai guild tagja lettem a barátaimmal együtt. Itt eleinte eléggé laza raidelésben vettem részt majd egyre többet raideltünk. Kicsit belekóstoltunk az erősebb progressű raidelésbe és ez nekem nagyon tetszett. Mivel a wow lényege számomra a barátokon és jó társaságon kívül nem a pvp vagy az altozás, hanem a progress raidelés. Nagyon szeretek jófej emberekkel együtt raid-elni. És szeretnék minnél többet elérni a wow pve szekcióján belül.

Számomra a WoW egy olyan játék ahol jól érezhetem magam sok új érdekes és jó embert ismerhetek meg és érezhetem magam jól közösen velük. Ha éppen nem raidelek szeretek farmolgatni és esetleg nyugodtan HC-zgatni a haverokkal. Szeretek járkálni jobb-ballra a világban és felfedezni különböző területeket és azok történetét.

Én ahogy már írtam alapvetően egy jókedvű és vicc kedvelő ember vagyok. Egy oltáson úgy gondolom ha vicces mindenki szeret nevetni ahogy én is. De vannak határok amiket nem szabad átlépni és erre vigyázni kell úgy gondolom. Ezen kívül nem szabad túlzásba vinni. Egyszer-kétszer vicces lehet ugyan az a dolog de sokadszor már szerintem nem. Ha pedig már egy oltás nem vicces nem szabad erőltetni mert idegesítővé is válhat.

Na hát ennyit magamról és köszönök előre is mindent. Smile
Vissza az elejére Go down
Thyrins

Thyrins


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2009. Aug. 18.
Age : 31

Draxi lvl 80 Resto Shaman. (declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Draxi lvl 80 Resto Shaman. (declined)   Draxi lvl 80 Resto Shaman. (declined) Icon_minitime2009-09-30, 08:54

Moar shamanz +++++
Vissza az elejére Go down
Zsolta

Zsolta


Hozzászólások száma : 82
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 44

Draxi lvl 80 Resto Shaman. (declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Draxi lvl 80 Resto Shaman. (declined)   Draxi lvl 80 Resto Shaman. (declined) Icon_minitime2009-10-16, 01:36

Szia sajnos jelenleg nem tudunk raidspotot biztosítani neked. Reméljük találsz megfelelő guildet, sry egy kicsit késői válaszért de egyik restoshamanunk net miatt kiesett, de hál isten ez rendeződött. Ezért vártunk a válasszal. üdv
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Draxi lvl 80 Resto Shaman. (declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Draxi lvl 80 Resto Shaman. (declined)   Draxi lvl 80 Resto Shaman. (declined) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Draxi lvl 80 Resto Shaman. (declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» resto shaman (Declined)
» Resto Shaman (Declined)
» Sziklaa - Resto Shaman (Declined)
» Resto Shaman apply -brennus(Declined)
» Frider - Resto Shaman

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: