Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Resto Shaman apply -brennus(Declined)

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Resto Shaman apply -brennus(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Resto Shaman apply -brennus(Declined)   Resto Shaman apply -brennus(Declined) Icon_minitime2010-01-24, 13:44

Név:Brennus
Faj/Kaszt/mainspec:Resto
offspec:elem
Saját vagy vásárolt karakter:ajándékba kaptam
Played: (80-on és összesen külön) a DK-m 40 nap körül jár, ezt most kaptam meg pár napja, így ezzel még karcsú
Előző guild/guildek:Emereld Genesis
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) Progress és emberhiány
Szakmák: (és miért ezek a szakmák) (ha gatheringes szakmád van hajlandó vagy-e váltani olyanra amivel nagyobb teljesítményre vagy képes?) Encs/Alchemy
Felszerelés: (armory link) http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&cn=Brennus]
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?) A játékban mindent tankoltam(kivéve algalon), minden taktikát tökéletesen vágok, hiba nélkül tolom.Smile
80-as Altjaid (Név,szerver): EU arathor Flemis http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Arathor&cn=Flemis
Referencia: (Jól gondold meg!)

IRL Magadról:Katolikus iskolában tanulok...NEM LESZEK PAP:P:D, így az attendancom érettségieg kevesebb lesz(áprilistól otthon leszek és 100%os attendance) addig, soci vagy valami ilyesmi rangon szeretnék a guild tagja lenni!
Életkor:18
Nem:Férfi
Név (opcionális):Kósa Lacika
internetkapcsolat, Hardware:5mibt , gf 9600 1gb vga, 2 magos amd, 4gb ddr2es ram

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.

- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (vagy esetleg recountot screenshottal) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is)

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? (Heti 4 (H,SZ,CS,V), progress esetén 5 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk. Progress esetén Kedd az 5. nap. Raidjeink 19:00-23:00-ig tartanak)Minden hétvégén max play time
hetente is viszonylag sokszor tudok lenni,de ez tőlem függ sajna:(

- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel? Telefonálok sms...stb megoldom

- Van-e működőképes mikrofonod és képes vagy-e ventrilon kommunikálni ha szükséges? Persze!anélkül unalamas a gem..

- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül? Szeretnék 1 hc guildban játszani, olyan emberekkel akik értenek a karakterükhöz, és nem kell mindent a szájukba rágni, pörgős guildet keresek ,ahol nem riadnak meg a kihívásoktól! Videót tudok rögzíteni vágni stb..ha a guildnek lenne rá igénye, szívesen foglalkozok ilyenekkel is

- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak) Igen, megoldható

- Hajlandó vagy-e offspecen raidelni, ha a guild érdeke megköveteli (egy-egy fightra peciális esetekben) és erre igényes geart összetenni és jól teljesíteni? (ez nem kis feladat jól gondold meg a választ!)Persze alap

- Miért minket választottál? Server first guild! ilyen csapatban szeretnék játszani..már meguntam hogy a legtöbb helyen a hátamon viszem a raidet, és szeretnék skilles/geares playerekkel játszani:)
Vissza az elejére Go down
Zohan

Zohan


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2009. Nov. 06.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Resto Shaman apply -brennus(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Resto Shaman apply -brennus(Declined)   Resto Shaman apply -brennus(Declined) Icon_minitime2010-01-25, 01:14

Mi a referenciád ? h tudsz tankolni ? Smile ha jol látom ez egy healer karakter :O amit mellesleg nem rég kaptál affraid ez így hogy is mondjam... lone vagy metron mondjatok vmi ide illő szöveget, mi az a soci ?
Vissza az elejére Go down
Furacsirke

Furacsirke


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2009. Sep. 26.
Age : 35
Tartózkodási hely : Miskolc

Resto Shaman apply -brennus(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Resto Shaman apply -brennus(Declined)   Resto Shaman apply -brennus(Declined) Icon_minitime2010-01-25, 03:06

Zohan írta:
Mi a referenciád ? h tudsz tankolni ? Smile ha jol látom ez egy healer karakter :O amit mellesleg nem rég kaptál affraid ez így hogy is mondjam... lone vagy metron mondjatok vmi ide illő szöveget, mi az a soci ?
social. magyarul az a kérése, hogy vegyük fel, de most nem tud még játszani, hanem majd csak később, de addig legyen egy tutifix helye.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Resto Shaman apply -brennus(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Resto Shaman apply -brennus(Declined)   Resto Shaman apply -brennus(Declined) Icon_minitime2010-01-25, 09:35

Ez nem referencia:) majdnem egy évig healeltem holy priestel ,sámlival pár hónapot:) elég szar gearben van szegényke Sad
Vissza az elejére Go down
Hűtőablaklól

Hűtőablaklól


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2009. Sep. 26.
Age : 33
Tartózkodási hely : A boss lába alatt

Resto Shaman apply -brennus(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Resto Shaman apply -brennus(Declined)   Resto Shaman apply -brennus(Declined) Icon_minitime2010-01-25, 12:01

Idézet :
Played: (80-on és összesen külön) a DK-m 40 nap körül jár, ezt most kaptam meg pár napja, így ezzel még karcsú
Ezzel együtt akkor lehet 60 nap played-ed, ami még akkor is nagyon karcsú, ha WOTLK-ben kezdi az ember.

Idézet :
Ez nem referencia:) majdnem egy évig healeltem holy priestel ,sámlival pár hónapot:) elég szar gearben van szegényke Sad

Tudnál a papodról armory linket mutatni? És milyen fight-okon healeltél vele?

Talented. Lehet nem értek sámánhoz, de minek raktad ki az IMP HW-t, ha nem glyph-elsz rá? A Reincarnation is elég érdekes megoldás, nem hiszem, hogy healerként arra kéne építeni, hogy sokszor meg fogok halni és erre a talentre van szükségem. Ez élből 5 pont, ami elfér cement ágon.

Idézet :
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?) A játékban mindent tankoltam(kivéve algalon), minden taktikát tökéletesen vágok, hiba nélkül tolom.Smile
Azt írtad később, hogy több mint egy évig healeltél pappal, és kétlem, hogy preBC és BC content-et anno DK-val tankoltad volna. Melyik karakterrel, és pontosan mikor ölted meg a bossokat?

Mellesleg kicsit úgy érzem, mintha 10p alatt dobtad volna össze ezt az apply-t, ha egy guild fontos a számodra, akkor megpróbálsz igényes és informatív jelentkezést írni, hiányosságok nélkül.

Cqq
Vissza az elejére Go down
Zohan

Zohan


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2009. Nov. 06.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Resto Shaman apply -brennus(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Resto Shaman apply -brennus(Declined)   Resto Shaman apply -brennus(Declined) Icon_minitime2010-01-26, 11:16

Furacsirke írta:
Zohan írta:
Mi a referenciád ? h tudsz tankolni ? Smile ha jol látom ez egy healer karakter :O amit mellesleg nem rég kaptál affraid ez így hogy is mondjam... lone vagy metron mondjatok vmi ide illő szöveget, mi az a soci ?
social. magyarul az a kérése, hogy vegyük fel, de most nem tud még játszani, hanem majd csak később, de addig legyen egy tutifix helye.

Már rég vége a karácsonynak
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Resto Shaman apply -brennus(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Resto Shaman apply -brennus(Declined)   Resto Shaman apply -brennus(Declined) Icon_minitime2010-01-26, 12:12

Törtön játszottam 2 évig , pont egy ével ezelőtt húztam fel az első karakteremet (hunter) arathor szerveren.60 nap playtime az csak lvl 80on!Priestel és Shamannal healeltem törtön, amikor bejött ulduar az akkori guildem érdekében felhúztam 1 tankot, de nem élveztem annyira a tankolást mint a healelést, így elkezdtem felhúzni 1 sámit, amikor az 1ik ismerősöm mondta h van egy 80as karaktere, és h megegyezhetünk ,így vettem meg a karit.
Guildhiány miatt nagyrészt pugoltam, ezért kellett ez a talent,de ezen változtatni fogok, glypheket is cserélek majd, de ez fightfüggő, Oophaga(sírásó)val toltam a teljes nyarat(efizer nevű hunteremmel) nem hiszem h tud rólam rosszat mondani.
Nézzétek, nekem az alt guild is megfelelő, de szeretnék egy normális guildet, normális emberekkel.Azt tudom garantálni h a karakteremből a maximumot hozom ki, raidekre felkészülve megyek, és nincs olyan feledat amit ne tudnék megcsinálni.
Vissza az elejére Go down
Zohan

Zohan


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2009. Nov. 06.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Resto Shaman apply -brennus(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Resto Shaman apply -brennus(Declined)   Resto Shaman apply -brennus(Declined) Icon_minitime2010-01-26, 19:10

Azt írtad prebc-ben is tankoltál, most ezek szerint akkor még nem is játszottál vagy ha te ezt ugy értelmezed bc-ben lementetek 70es karikkal a régi retro instákba az ugy nagy baronság, gondold át mit írsz nem menő applyt kell írni hanem meggyőző normális applyt
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Resto Shaman apply -brennus(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Resto Shaman apply -brennus(Declined)   Resto Shaman apply -brennus(Declined) Icon_minitime2010-01-27, 11:41

Ez sajnos ide jelenleg kevés lesz!Gl a továbbiakban! Declined!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Resto Shaman apply -brennus(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Resto Shaman apply -brennus(Declined)   Resto Shaman apply -brennus(Declined) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Resto Shaman apply -brennus(Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» resto shaman (Declined)
» Resto Shaman (Declined)
» Draxi lvl 80 Resto Shaman. (declined)
» Sziklaa - Resto Shaman (Declined)
» Frider - Resto Shaman

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: