Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 re (Declined)

Go down 
SzerzőÜzenet
Mennon
Vendég




re (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: re (Declined)   re (Declined) Icon_minitime2009-08-30, 20:03

Faj: Dranei
Kaszt: Shaman
Saját vagy vásárolt karakter: saját
Played: (80-on és összesen külön) Mennonnal összesen 54nap 11 óra, 80-on 35nap 5 óra... Nekrosszal összesen 85nap 10 óra, 13nap 9 óra 80-on
Achievement Points:3565

Előző guild/guildek:
Miért léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) Game is over, majd a Game is not over.... csak volt 2 hónap kimaradásom... a nyári szezonban külföldön melóztam, nem tovább képzés vagy más terrorhoz kapcsolatos cselekmény, csak a családi céget igazgadtam.

Szakmák: (esetleges meglévő ritka receptek-) nincs
Felszerelés: (armory link) http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&n=Mennon
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?) prebc semmi, BC minden a mára alttal ), wtlk Shamival ulda 10, ulda 25, IC hardon voltam mikot tryoltuk
Referencia: (Jól gondold meg!) ezt döntse el, aki még emlékszik rám....

Magadról:

Életkor:18
Nem: férfi
Név (opcionális): Gábor
internetkapcsolat, Hardware: upc 10mb, cpu 3,16 duo, 3gb ram, és gforce 9800 gt

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: (heti 4 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk.kedd : szabadfoglalkozás, 10 fősök. Raidjeink 19:00tol kb 23:00 ig tartanak.)
most jön a hardcore idöszakom, annyit mondok nincs semmi káros szenvedélyem, nem cigizek, nem kávézok és nem alszok.. csak napi 5 órát max, mert a végén olyan mint a drog rászokik az ember...
Miért minket választottál?
mert szeretném újult erővel elkezdeni, amit abba kellet hadjak

Néhány kérdés:
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel? szolok illetékesnek.. vagy szaladok h. haza érjek Smile

- Cseszegetnek mert elszúrtál valamit, mi a tipikus reakciód?
megfogadom a jó tanácsot, ha csal hülyülnek jót nevetek

- Állítsd sorba: barátság, loot, progress, pvp, altozás
progress, loot, G, pvp, altozás

- Mit teszel ha pár hétig vagy több ideig szüneteltetned kell a wowot akármilyen okból kifolyólag?
amit most... folytatom, de előtte jelzem illetékesnek

-Amit még fontosnak tartasz magadról
ha a guild elakar utazni egy tengerparti guild talira vagy egy erdélyire, akkor én vagyok a ti emberetek....

-Egy minimum 200 szavas fogalmazás , mely tartalmazza a következőket: Hc- Casual téma, mit jelent számodra a wow, RL- Ingame téma , Mik foglalkoztatnak a játékban leginkább, meddig tudsz egy oltáson nevetni ,és kb mely az a pont ahol már idegesít a dolog.

(((Wow-ot elégé komolyan veszem, de a RL dolgok is fontosak. Tanulás :'( néha muszáj. Szeretek még amerkai focizni, a Pécsi Gringosnál játszok. A játékban leginkább a kihívások foglalkoztatnak azon belül is nem az acizás ( nem fogok elmenni a térkép minden egyes szegletébe egy Explorer légy piszok miatt) a komolyabbak érdekelnek, mint pl.: progress, 100.000 G elérése ( jó irányban haladok). 200 szó még mindig nincs meg, nem vagyok valami csúcs formában tegnap volt egy sikeres osztályozó vizsgám és még egy lesz hétfőn, Társ. ism.-bol nem vészes, de tartogatnom kell a rizsát, és wowoznom))))
ezt irtam 2009.ápr. 18-án, kb még mindig ezt tudom mondani magamrol
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

re (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: re (Declined)   re (Declined) Icon_minitime2009-09-09, 09:05

Jelenleg nincs resto shaman spot, ezért Declined! Gl a továbbiakban.
Vissza az elejére Go down
 
re (Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dkné-Dranei Blood DK (Declined)
» TGF(declined)
» DPS DK tgf(Declined)
» Tgf - Rogue (Declined)
» Rogue tgf(Declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: