Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Ratyirambo DK main tank off dps (declined)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Ratyi
Vendég




Ratyirambo DK main tank off dps (declined) Empty
TémanyitásTárgy: Ratyirambo DK main tank off dps (declined)   Ratyirambo DK main tank off dps (declined) Icon_minitime2010-11-18, 17:14

Ingame:Ratyirambo
Név:Pintér Gergely
Faj/Kaszt/mainspec: Human DK Tank
offspec:Dps
Saját vagy vásárolt karakter: Saját
Played: (80-on és összesen külön)total 68 day time 57day
Előző guild/guildek:Qutpost
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) azért lépek ki mert nem járunk icc 25be és én akkarok még oda meni meg elégé el lazultak aza emberek nem veszik már komolyan a dolgokat
Szakmák: (és miért ezek a szakmák) jc herb tankolás miatt van jc herb csak úgy van pénz miatt Very Happy
Felszerelés: (armory link)
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk, egyaránt, ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?) Bcben ssc tempes keep és btbe nem voltam azon kivul minden hol wolt full taxal egyut
80-as Altjaid (Név,szerver):pala rugo ragnaros
Referencia: (Jól gondold meg!)Lorika

IRL Magadról: sokat mosolygok nevetek ezt a főnököm nem szeretni mivel ha lebasz akkor is csak mosolygok Very Happy és soha nem tudja hogy értem amit mond Smile pedig értem csak most mit sírjak ha valamit el rontatom én legalábbis így fogom fel
Életkor:22
Foglalkozás:kereskedelem
Nem:férfi
Név (opcionális):Pintér Gergely
Internetkapcsolat (Mbit/szolgáltató):digi 80/25
Hardware: cpu,ram,vga assus n53 gamer ediditon laptop

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.
- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (vagy esetleg recountot screenshottal) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is)

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? Progress esetén heti 5 nap raidelünk H,K,SZ,CS,V. Raidjeink 18:50-23:00-ig tartanak 3-4 attol fug hogy jön-e csaj vagy nem Smile mert azért másal is játszani kell Smile
- Mennyit szoktál Online lenni(nem csak a wowban): Hétköznap/hétvége (-tól-ig) változo de ha nicns dolgom mindig fent vagyok akkor achizok pl ha azt is unom akkor go facebook poker Smile
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel? officer telo számát el kérem és hivom hogy kések vagy levélbe irok neki
- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül (mennyi időre tervezed pályafutásod)? legnagyob vágyom 1 legendary Smile pl shadow edge
-Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak) igen
- Van e egyéb hobbid vagy fix elfoglaltságod amit bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek (pl. „ősszel szüretelés miatt nem szoktam 2hétig játszani”) minden 2hétvégén szombaton buli de akkor nincs raid no problem Very Happy
- Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban? max 1 -2 hét off csak a nyaralás mait ha megyek ha nem akkor itthon wow
- Miért minket választottál? mert radieletek még ha nincs is már annyi loot

sory de képem nincs de 10es sari meg van ha ez igy elég
Vissza az elejére Go down
Melys

Melys


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2009. Jun. 18.
Age : 34

Ratyirambo DK main tank off dps (declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ratyirambo DK main tank off dps (declined)   Ratyirambo DK main tank off dps (declined) Icon_minitime2010-11-18, 18:28

Vissza az elejére Go down
Ratyi
Vendég




Ratyirambo DK main tank off dps (declined) Empty
TémanyitásTárgy: Ratyirambo DK main tank off dps   Ratyirambo DK main tank off dps (declined) Icon_minitime2010-11-18, 18:32

Igen az én volnék még fiatal koromba de már nem játszok rugóval dk lett a main kari
Vissza az elejére Go down
Zsolta

Zsolta


Hozzászólások száma : 82
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 44

Ratyirambo DK main tank off dps (declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ratyirambo DK main tank off dps (declined)   Ratyirambo DK main tank off dps (declined) Icon_minitime2010-11-18, 18:42

Szép apply! Decline
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ratyirambo DK main tank off dps (declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ratyirambo DK main tank off dps (declined)   Ratyirambo DK main tank off dps (declined) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ratyirambo DK main tank off dps (declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Blood DK tank (Declined)
» X-Realm, X-Faction Druid Tank! (declined)
» Rambo Blood-Tank/Frost-Dps (Declined)
» Druid tank
» Tank Druid (accepted)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: