Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Ingride - Retribution Paladin (Accepted)

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
cocojumboo




Hozzászólások száma : 4
Join date : 2010. Nov. 21.

Ingride - Retribution Paladin (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Ingride - Retribution Paladin (Accepted)   Ingride - Retribution Paladin (Accepted) Icon_minitime2010-11-21, 16:49

Név: Ingride

Faj/Kaszt/mainspec: Bloodelf/Paladin/Retribution

offspec: Protection

Saját vagy vásárolt karakter: Saját

Played: (80-on és összesen külön): 210nap 19óra 80on: 201nap 10óra

Előző guild/guildek: The Reckoning, Reckoning

Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) 10 es raidelést terveznek a régi klánban ezért szeretnénk egy jól haladó, olyan klánba menni ahol már bizonyítottak.

Szakmák: (és miért ezek a szakmák) Jewelcrafting/Engineering A Jeweler’s gemek miatt hasznosnak tartom a Jewelcrafting szakmát. Engineeringet pedig a +enchantok miatt választottam.

Felszerelés: (armory link) http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&cn=Ingride

Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk, egyaránt, ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?) Vanilla Wow óta játszom ezt a játékot, igaz Mage-vel kezdtem de Wotlk-ban cseréltem Paladinra a guild követelése szerint. lvl 60 óta részt vettem minden bossfighton, raiden. Nagy tapasztalatom van a régi rendszerben is, ami teljesen másképp működött mint a mostani. Bc ben nagy szerelmese lettem a PvP-nek, 2x sikerült a Gladiátor-t elérni (Relentless Gladiator- Paladinnal, Furious Gladiator Mage-val) ezek segített a mozgás koordinációm kialakulásában pvp és pveben egyaránt.

80-as Altjaid (Név,szerver): Bloodscalp/Drom (Mage), Bloodscalp/Nomura (Death Knight-Frost), Bloodscalp/Mylynä (Shadow Priest)

Életkor: 33

Nem: Férfi

Internetkapcsolat (Mbit/szolgáltató): T-home 15Mbit

Hardware: Extreme Hurricane Intel I-7 930 6Gb ram 2db envidia G-force gtx470

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját

http://noob.hu/2010/11/21/WoWScrnShot_112110_144250.jpg


Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? Progress esetén heti 5 nap raidelünk H,K,SZ,CS,V. Raidjeink 18:50-23:00-ig tartanak

A hét bármelyik napján tudok raidelni 17:00-tól.

- Mennyit szoktál Online lenni(nem csak a wowban): Hétköznap/hétvége (-tól-ig)
Általában este felé vagyok Online hétköznap és hétvégén is.

- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
Értesítek valakit, hogy nem érek haza.

- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül (mennyi időre tervezed pályafutásod)?
Szerver first Paladin szeretnék lenni, Bossokat szerver elsőként ütni. Persze a Gladiátor cím is kitűzött cél.

-Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak)
Normális keretek között igen, részt szoktam venni az előre kitűzött raideken.

- Van e egyéb hobbid vagy fix elfoglaltságod amit bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek (pl. „ősszel szüretelés miatt nem szoktam 2hétig játszani”)
Nincs ilyesféle elfoglaltságom.

- Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban?
2 hétig nyaralni szoktam.

- Miért minket választottál?
Cocojumboo nevű ismerősömmel beszéltük meg hogy közösen szeretnénk jönni a klánotokba. Ő javasolt titeket.
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Ingride - Retribution Paladin (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ingride - Retribution Paladin (Accepted)   Ingride - Retribution Paladin (Accepted) Icon_minitime2010-11-21, 21:33

Mindkét apply tényleg nagyon jól sikerült hétfői napon tudunk választ adni.
Vissza az elejére Go down
gwelican




Hozzászólások száma : 32
Join date : 2010. Apr. 04.

Ingride - Retribution Paladin (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ingride - Retribution Paladin (Accepted)   Ingride - Retribution Paladin (Accepted) Icon_minitime2010-11-22, 10:44

Lajkolom az applyt, gj, gl
Vissza az elejére Go down
Christelle




Hozzászólások száma : 4
Join date : 2009. Jun. 17.

Ingride - Retribution Paladin (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ingride - Retribution Paladin (Accepted)   Ingride - Retribution Paladin (Accepted) Icon_minitime2010-11-22, 11:51

Ha törp nő leszel szeretni foglak Very Happy Amúgy a pvpt is retrin toltad amikor Gladiator lettél vagy más speccen?
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Ingride - Retribution Paladin (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ingride - Retribution Paladin (Accepted)   Ingride - Retribution Paladin (Accepted) Icon_minitime2010-11-22, 22:29

Accepted gl Nálunk!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ingride - Retribution Paladin (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ingride - Retribution Paladin (Accepted)   Ingride - Retribution Paladin (Accepted) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ingride - Retribution Paladin (Accepted)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Retribution Paladin (Declined)
» Retribution Paladin (Declined)
» Drealo Retribution Paladin (Declined)
» Retribution Paladin crossrealm, 10 vagy 25 (Declined)
» Jelentkezés Pazi Lvl 80 Human Paladin Retribution (Declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: