Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Retribution Paladin (Declined)

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
tyrael885




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Dec. 20.

Retribution Paladin (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Retribution Paladin (Declined)   Retribution Paladin (Declined) Icon_minitime2010-12-20, 22:12

Név:
Tyraél

Faj/Kaszt/mainspec:
Human Paldin - Retribution
offspec:
PvP Holy

Saját vagy vásárolt karakter:
Saját
Played:
total:55day 85:1day (1.6 óta játszom, de az első accountomat kibannolták egy erőteljes félreértés miatt BC launch előtt nem sokkal, majd egy haverom accountján játszottam egy évig. miután ő visszatért játszani új accountot kezdtem, és így született meg a mostani karakterem kb. időbenBlack Temple nyitása környékén.)

Előző guild:
Order of Watchers, Mindig is OOWs voltam. nem is hagytam volna ott őket ha ... Arrow
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) Ulduar kezdetekor hosszabb inaktívságba kellett vonulnom érettségi, meg egyéb dolgok miatt, egészen mostanáig. de sajnos ők már nem tervezik a komolyabb 25 fős progresselést. illetve a társaság se a régi már :S

Szakmák:
Mining - jó pénzforrás BS - csak a bracer és gloves + socketig van felhúzva
(edited*)
Felszerelés:
http://eu.battle.net/wow/en/character/ragnaros/tyra%C3%A9l/simple (*előfordulhat hogy a rögtönzött holygearem van rajtam)
* amúgy kb full kék ilvl337 de szerencsére ez most kieg elején még nem számít annyira, gyorsan be lehet hozni a hiányosságokat. ha felvételt nyerek akkor mindenképpen kigyúrom amennyire lehet, de ezalatt a pár nap alatt amíg 85 voltam ret ként nem igazán mentem sokra mivel arénába egy szar lett, dungeonokhoz meg dps ként órákat kell várni, szóval nem igazán erőltettem a dolgot.



Részletes HLI tapasztalat:
Minden bosst láttam Ulduar közepéig, preBC Naxx tól sok first killel. BlackTemple től már melee szemszögből.
Referencia:
Fenixyan volt CL-em az OOW-ben


Életkor:
20
Foglalkozás:
media-designt Tanulok
Nem:
Férfi
Internetkapcsolat :
4Mbps / invitel
Hardware:
E7300@3.5 GHz, 4GB RAM, Radeon HD4670
Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.
http://kepfeltoltes.hu/101220/WoWScrnShot_122010_191234_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? Progress esetén heti 5 nap raidelünk H,K,SZ,CS,V. Raidjeink 18:50-23:00-ig tartanak
- Mennyit szoktál Online lenni(nem csak a wowban):
Hétköznap/hétvége (-tól-ig)
[b]Hétköznap du. 4 - 5 fele legkésőbb már otthon vagyok, Hétvégén van hogy egész nap otthon vagyok van hogy egyáltalán nem, de a vasárnap 18:50 az általában tartható.


- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
Elkérem egy officer mobilszámát és küldök neki egy smst amint kiderül hogy nem érek gép elé időben

- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül?
Sosem élveztem jobban a progresselét mint amikor server vagy alli fisrt címekért harcoltunk még BC elején, szóval mindenképpen a céljaim között van egy két ilyen képzeletbeli érem megszerzése. Ezen kívül egy életképes aréna team csakis retriként, eddig BC be is és WotLK ba is sikerült 2v2 be és 3v3 ba is tartani egy normális 2000-2200 közötti értéket.
(mennyi időre tervezed pályafutásod)?
Cata végéig biztosan, tetszik az új content és a lore. Mint a hírekből kiderült ez az utolsó előtti kieg úgyhogy max odáig Cool , a guild szempontjából pedig ha jófejek a tagok és haladós progress van elég raidspot-al akkor sokáig, elvégre eddig egész wow os pályafutásomat egy guildben töltöttem - nem vagyok az a nagy guildvándor Razz

-Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak)
Természetesen, persze azért mindennek van határa de pl ha előre be van jelentve akkor szivesen hagyok ki egy két hétvégi bulit és raidelek otthon vagy maradok fenn hétköznap akár hajnali 2 ig.

- Van e egyéb hobbid vagy fix elfoglaltságod amit bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek
Videovágás és szerkesztés, részben ezt is tanulom. Időt nem vesz el viszont tapasztalt FBK frapser vagyok, úgyhogy ha van igény ilyen nemű szolgáltatásra nagyon szivesen vállalkozom.
(felveszem a raideket videora a gyengébbek kedvéért Very Happy )

- Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban? Ez biztos hogy a gyenge pontjaim közé tartozik, sajnos nyáron kiszámíthatatlan vagyok, mivel vagy dolgozom vagy fesztiválozok/bulizgatok vagy pedig valahol külföldön barnítom magam. Bár az is előfordult már hogy egy teljes hónapot a nyárból wowozzak ha úgy jönnek ki a dolgok.

- Miért minket választottál?
Nos, tudni kell rólam hogy nem vagyok az a farmolgatós althuzós típus, szeretek wowozni de csak akkor élvezem ha van kihívás ... BŐVEN. ezt két dolog biztosítja számomra, az arána és a pve progress , mivel a ret et lenerfelték pvp be úgy hogy használhatatlan, ezért csak az utóbbi lehetőség maradt. igy egyértelműen rátok esett a választásom.


A hozzászólást tyrael885 összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2010-12-22, 16:41-kor.
Vissza az elejére Go down
Vakilol




Hozzászólások száma : 37
Join date : 2009. Jul. 08.
Age : 37
Tartózkodási hely : Mo

Retribution Paladin (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Retribution Paladin (Declined)   Retribution Paladin (Declined) Icon_minitime2010-12-21, 15:13

tyrael885 írta:

Szakmák:
Mining - jó pénzforrás BS - nincs felhúzva

[/b]

= profit
Vissza az elejére Go down
Fenixyan

Fenixyan


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2009. Nov. 27.

Retribution Paladin (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Retribution Paladin (Declined)   Retribution Paladin (Declined) Icon_minitime2010-12-22, 23:23

Szia Tyraél! Smile
Mizu?
Hogy bírtad ki idáig WoW nélkül? Very Happy
Vissza az elejére Go down
tyrael885




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Dec. 20.

Retribution Paladin (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Retribution Paladin (Declined)   Retribution Paladin (Declined) Icon_minitime2010-12-23, 05:23

Elvonón voltam, felvételizni meg ilyenek Razz
Vissza az elejére Go down
Gombaisten

Gombaisten


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2010. Oct. 05.
Tartózkodási hely : Keszthely

Retribution Paladin (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Retribution Paladin (Declined)   Retribution Paladin (Declined) Icon_minitime2010-12-23, 23:07

Azért jönnél hozzánk mert szar a retri pvpben? (szóljatok ha csak nekem jött ez le az applyból)
Vissza az elejére Go down
tyrael885




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Dec. 20.

Retribution Paladin (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Retribution Paladin (Declined)   Retribution Paladin (Declined) Icon_minitime2010-12-24, 12:51

Gombaisten írta:
Azért jönnél hozzánk mert szar a retri pvpben?
<--- *facepalm

Nem. Azért keresek új guildet, mert a spec amit szeretek csak pve-ben használható, és ezt pedig a régi guildem már nem tudja biztosítani.
A pvp-s dolgot azért kevertem bele, mert ha esetleg működne a retri arénába akkor elszórakoztatnám magam (egy ideig) és nem biztos hogy már most új klánt keresnék.

Mivel nem ez a helyzet, ezért a körülmények miatt is most jött el annak az ideje hogy végre egy új guildet keressek magamnak.
És hogy miért pont a GINOra esett a választásom az pedig azért van mert úgytudom pve-ben elöl jártok, mi több, általatok a serverfirs killek
előtt is kinyílhat előttem újra a kapu ami pedig -tapasztalatból mondom- az én teljesítményemre van jó hatással.
Illetve egy bónuszpont, hogy itt van Feni is ami garantálja hogy nem nyugdíjas a tempó! afro
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Retribution Paladin (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Retribution Paladin (Declined)   Retribution Paladin (Declined) Icon_minitime2010-12-24, 14:12

Hello! Annak ellenére, hogy Feni jó referenciának bizonyult de el kell, hogy utasítsuk a jelentkezésed, mivel van 2 retri palánk és jelenleg a retri nem a dpsről híres, így nem tudnánk spotot biztosítani. Ha változik valami ez ügyben keresni fogunk. Declined. Gl a továbbiakban.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Retribution Paladin (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Retribution Paladin (Declined)   Retribution Paladin (Declined) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Retribution Paladin (Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Retribution Paladin (Declined)
» Drealo Retribution Paladin (Declined)
» Retribution Paladin crossrealm, 10 vagy 25 (Declined)
» Jelentkezés Pazi Lvl 80 Human Paladin Retribution (Declined)
» Ingride - Retribution Paladin (Accepted)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: