Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Holy paladin jelentkezés

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Grondel
Vendég




Holy paladin jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Holy paladin jelentkezés   Holy paladin jelentkezés Icon_minitime2010-11-29, 03:52

Név: Grondel kapitány

Faj/Kaszt/mainspec: NPC Dwarf Holy Paladin (elite)

Saját vagy vásárolt karakter: saját

Played: (80-on és összesen külön): 310 nap összesen és ebből 280 nap lvl 81-en

Előző guild/guildek: Argent Crusade

Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?):

Saját magam léptem ki onnan és ennek több oka is volt, most elmondom őket egy kis történetbe foglalva.
Amikor legelösször megérkeztünk kiváló parancsnokunk Fordring vezetésével a Lich király szentélyében. Tudtuk, hogy az előttünk álló borzalmakat nem fogjuk
tudni megállítani Azeroth "úgynevezett" hősei segítsége nélkül. Igen direkt írtam macskakőrömbe a hősöket, hiszem amit tettek az mindennél szörnyűbb volt.
Az első hetekben és hónapokban amikor megérkeztek csodálattal és kisebb alázattal kezeltek minket a Lich király szentélyének bejáratánál. Beszélgettek velünk,
igénybe vették szolgáltatásainkat, megcsodálták a páncéljainkat és gyűrűinket. A baj akkor kezdődött amikor Sindragosa, a Lich király hírhedt sárkányának fészke
feltárult. Mondanom sem kell, hogy Sindragosát védő élőholt seregeket, mi támadtuk meg elsőként és a hősök félve merészkedtek csak utánunk.
De Míg ők felgyógyították és felélesztették egymást, addig ott hagytak minket a sorsunkra. Nem egyszer halt meg a kezeim között szegény Rupert kapitány. De a
főbűnük akkor bontakozott ki amikor a Lich király egyik valkürje feltámasztott minket és az eddigi szövetségeseink röhögve, üvöltve mészároltak le minket.
Ez tett be nekem nagyon és emiatt mondtam búcsút a régi guildemnek. Sajnálom ha érzelgősre vettem s dolgot.

Szakmák: (és miért ezek a szakmák): nekem nincsenek szakmáim, a harc az életem.

Felszerelés: (armory link):


Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk, egyaránt, ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?):
Icc 10 és Icc 25 első szárnyát tökéletesen ismerem és még a Sindragosa előtti trash-ről is van tapasztalatom.

80-as Altjaid (Név,szerver): nincs

IRL Magadról: bár a katonai sikereim miatt kivívtam a kapitány rangot, de hívjatok csak nyugodtan Grondinak.

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani?
Mindig online vagyok és iccbe szól a hs-em.
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
Szólok Fordrignak, Ő jó barátságban van Roninnal.

- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül (mennyi időre tervezed pályafutásod):
-Az az igazság, hogy unom már Icc-t nagyon és szeretnék világot látni. Azt halottam, hogy Azeroth nagyon szép hely de Zul Drak-on és a Lich
király szentélyén kivül nem igen jártam, de nagyon alkalmazkodó vagyok.
-Server first lvl 85 Holy paladin, de ez egyértelmű.
- Végezetül eléggé unom már azt, hogy hetente fel kell élednem és ok nélkül rátámadom szegény undeadekre Sindra elött. Az elején még fun volt,
de már nagyon unom. Szeretnék kitörni.

- Miért minket választottál?
Sokat raideltem veletek hétről hétre és bár Ti is azok közé a bizonyos "hősök" közé tartóztok, bennetek látom a remény, hogy új életet kezdhessek.

Üdvözlettel Grondel kapitány lvl 81es Npc az Argent Crusade-ből
A Fény kísérjen az utatokon!







Vissza az elejére Go down
Grondel
Vendég




Holy paladin jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holy paladin jelentkezés   Holy paladin jelentkezés Icon_minitime2010-11-29, 03:54

Valamiért nem küldte el a linket amit kértetek.
Vissza az elejére Go down
Gombaisten

Gombaisten


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2010. Oct. 05.
Tartózkodási hely : Keszthely

Holy paladin jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holy paladin jelentkezés   Holy paladin jelentkezés Icon_minitime2010-11-29, 15:40

hát ez xD
Vissza az elejére Go down
Noci

Noci


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2009. Jun. 15.
Age : 29

Holy paladin jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holy paladin jelentkezés   Holy paladin jelentkezés Icon_minitime2010-11-29, 15:46

need
Vissza az elejére Go down
Aisaka

Aisaka


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2010. Jul. 09.
Tartózkodási hely : Budapest

Holy paladin jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holy paladin jelentkezés   Holy paladin jelentkezés Icon_minitime2010-11-29, 16:17

Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Holy paladin jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holy paladin jelentkezés   Holy paladin jelentkezés Icon_minitime2010-11-29, 16:24

Köszönjük Metron.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Holy paladin jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holy paladin jelentkezés   Holy paladin jelentkezés Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Holy paladin jelentkezés
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Holy paladin jelentkezés (Declined)
» Jelentkezés Holy Paladin. (Declined)
» Holy Paladin jelentkezés - Redempsün (Accepted)
» Retri/holy paladin és Disc/Shadow priest jelentkezés (Aceppted)
» Mabon - Holy Paladin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: