Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mabon - Holy Paladin

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Mabon




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Sep. 15.

Mabon - Holy Paladin Empty
TémanyitásTárgy: Mabon - Holy Paladin   Mabon - Holy Paladin Icon_minitime2010-12-03, 02:11

Ingame:
Név: Mabon
Faj/Kaszt/mainspec: Draenei Paladin / Holy
offspec: Jelenleg Retri, de lehet Prot is.
Saját vagy vásárolt karakter: saját
Played: (80-on és összesen külön) 80-on 36nap 20 óra, összesen 60nap 16 óra
Előző guild/guildek: Szent Fény Lovagjai, Deep Tranquility
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) SZFL(most Vándorok): 25-ös raid, aztán 2x 10-es, aztán 1x 10-es, ..., kiléptem kb. 1 hónap után. DTQ: teljesitményre hivatkozva kidobtak 9 hónap után.
Szakmák: (és miért ezek a szakmák) JC, Miner. Utóbbi jól jön szintezéshez, 85-nél csere BS vagy Engi, megvan hozzá minden csak még nem világos melyik jobb. Nyilván attól is függ milyen specen raidelek a továbbiakban.
Felszerelés: (armory link) http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&cn=Mabon
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk, egyaránt, ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?) WOTLK-ban kezdtem a játékot, előtte tört szerveren de azt inkább nem is emliteném. Kb. akkor kezdtem raidelni mikor kijött ICC Lower Wing, sajnos néhány raid utólag lett pótolva. Ulduar 25 14/14 Glory of the Ulduar Raider, Alone in the Darkról lecsúsztam, TOGC25 5/5 Mad skill, ICC25 HC 11/12, LK kill előtt dobtak ki:), Glory of the Icecrown raider, RS 25 HC down. ICC Plaguewinget még tankoltam, aztán csak holy.
80-as Altjaid (Név,szerver): Futómadár, Ragnaros - nem raid képes, igy a content végén nem is erőltettem
Referencia: (Jól gondold meg!) Fid: réges-rég egy messzi-messzi galaxisról. IRL ismerjük egymást, emberileg sokat tud rólam, játékban csak 1-1 pug raid, napi HC, ZG farm, meg hasonlók erejéig vannak közös élményeink. Iwontrezzu: ventrin beszéltünk pár órát, nagyon segitőkész volt. Smile

IRL Magadról:
Életkor: 33 (Jesus Chist!)
Foglalkozás: okl. közgazdász, de jelenleg ügyvezetői asszisztensként dolgozom
Nem: férfi
Név (opcionális): Bugi
Internetkapcsolat (Mbit/szolgáltató): 1,5MB PR Telekom. 9 hónap alatt 3 DC-m volt kb., ettől függetlenül a közeljövőben lecserélem. Smile
Hardware: cpu,ram,vga AMD Athlon 64 X2 Dual Core 5000+, 4GB RAM, Nvidia GeForce 9600GT, Logitech G11 bill. (ezért nincs hosszú "i"), Logitech MX518 mouse. Jelenleg még 17" LCD monitor van, remélem Karácsonyra megnő. Smile

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról. Sajnos erre nem készültem fel, most meg még VOA-t sem találok, de ha UI-ra vagytok kiváncsiak, talán megteszi ez is:
http://kepkezelo.com/images/8194mpljssontd7aej2.jpg nem igazán vagyok vele megelégedve, úgyhogy most naponta változik amig ki nem forr valami jó.
http://kepkezelo.com/images/7qdj6kq3qg4mb7o7526p.jpg az első 25-ös raidem retriként puggal, sajnos DTQ-ban erre nem volt lehetőségem

- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (vagy esetleg recountot screenshottal) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is)
http://www.worldoflogs.com/reports/cj6iawhbyssls972/sum/healingDone/?enc=bosses&boss=39863 ez az utolsó raidem a DTQ-ban, sajnos ez még az Iwontrezzu-val való értekezés előtti, azóta elvileg sokkal jobb vagyok Very Happy
http://www.worldoflogs.com/reports/8kx0adauicfikv1i/sum/healingDone/?s=11777&e=12071 ez még a régi holy pala, mikor nem mindig hátul kullogtunk a listán, nem tudom meddig van még fent a log Smile

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? Progress esetén heti 5 nap raidelünk H,K,SZ,CS,V. Raidjeink 18:50-23:00-ig tartanak Gyakorlatilag minden nap játszok, leszámitva néhány főleg hétvégi programot. Viszont családapaként szigorúan akkor ülök a gép elé, mikor a 1,5 éves kisfiam már alszik. Ez rendszerint 20-21 óra, nyáron nyilván utóbbi. Ezért is jelentkeznék inkább úgymond az alt guildbe. Viszont nálam nincs vizsgaidőszak, suliszünet, csajozás, új játék miatt afkolás, stb. szóval az emlitett időben eléggé fixen lehet velem számolni.
- Mennyit szoktál Online lenni(nem csak a wowban): Hétköznap/hétvége (-tól-ig) Hétköznap effektive 20-24-ig, hétvégén akár 03-ig, közben ha egyedül vagyok otthon, vagy ebéd után is szoktam lenni, de olyankor nem vállalok még instát sem.
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel? A fentiekre való tekintettel ez érdekes kérdés. Ha a megbeszéltekhez képest késnék nyilván szólnék az illetékesnek, de olyan eddig nem nagyon fordult elő.
- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül (mennyi időre tervezed pályafutásod)? Nem szoktam sem játékot sem guildet váltogatni. A célom természetesen a világbéke, egyébként szeretnék minél többet megtapasztalni a játékból, és minél jobban játszani a szerepemet.
-Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak) Altos apply lévén nem tudom ez mennyire aktuális, de egyébként nem. Felelősségteljes családfőként nem is áll szándékomban megtenni, de mivel este már nincs rám szükség otthon, a fent emlitett időpontokat tudom vállalni minden körülmény között.
- Van e egyéb hobbid vagy fix elfoglaltságod amit bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek (pl. „ősszel szüretelés miatt nem szoktam 2hétig játszani”) motorozok, kertet szépitek, néha elmegyek a haverokkal bögrézni, de ez a raideket nem érinti.
- Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban? Ugyanúgy, csak kicsit későbbtől.
- Miért minket választottál? Nem tisztán választás, van benne kényszer is. Very Happy Az okok: ti vagytok a legjobbak, itt játszik a haverom akitől szintén jókat hallottam rólatok. Meg a legtöbb guild 10 fős raideket tervez, oda meg csak akkor mennék, ha fixen tudnám vállalni a raideket teljes időben, különben nem sok értelme lenne.

"My Church is the Field of Battle" - Uther Lightbringer
Vissza az elejére Go down
Fid

Fid


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Aug. 30.

Mabon - Holy Paladin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mabon - Holy Paladin   Mabon - Holy Paladin Icon_minitime2010-12-03, 11:22

Szép munka, sok sikert:)
Vissza az elejére Go down
 
Mabon - Holy Paladin
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Holy paladin jelentkezés
» Iwontrezzu - Holy Paladin
» Holy paladin (Declined)
» Sintriell (holy paladin)(Accepted)
» Bubles-Holy Paladin(Accepted)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: