Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Zineryth - Holy priest jelentkezés

Go down 
SzerzőÜzenet
Zin




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Dec. 12.

Zineryth - Holy priest jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Zineryth - Holy priest jelentkezés   Zineryth - Holy priest jelentkezés Icon_minitime2010-12-12, 21:04

Tisztelt Vezetőség!

A jelentkezésem Zineryth nevű human, holy papom számára teszem meg, igény esetén, ha az adott boss úgy kívánja (pl: LK HC) természetesen disc ágra is áttekerek. A shadow nem az én asztalom, intő példa számomra egy valaha megtett Karazhan run, ahol shadow papként indultam, és az első boss után vettem észre, hogy a form váltás elmaradt...
A karakter saját, bár eredetileg ez egy altnak indult, de még vanilla WoW idején - konkrétan MC-ben - az akkori guildemnek papra volt szüksége, így szép lassan a paladin helyett ő lett a main karakter. Played: 279 nap az apply írása közben.

Kezdetben a Burning Blade szerveren játszottam, de a szerver akkori leterheltsége miatt átmentem a Grim Batolra, a teljes guilddel egyetemben. Nézzétek el nekem, de a guild névre nem emlékszem. A Grim Batol-on folytattam a pályafutásom, az akkor előkelő helyezést elfoglaló Forgotten Guardiansban. Nem mennék bele részletekbe, elég annyi, hogy nemzetközi guild volt, főleg spanyol anyanyelvűek. Egy idő után BC kijövetele előtt már mindenki az új kiegészítővel foglalkozott, a raideken kívül semmiféle különösebb kötődés nem alakult ki, hiszen rajtam kivűl még 2 ember volt aki miatt angolul folyt a társalgás. Az új kiegészítő előtt mindenképpen magyar nyelvű guildet kerestem, először az Agamaggan szerveren egy kisebb baráti társaságba keveredtem, de Karazhan totális kipucolásánál tovább nem jutottunk, így majdnem mindannyian átköltöztünk a Bloodscalpra. Itt volt szerencsém bekerülni először a Rebornba, majd a Reborn egyesült a The everlasting order nevű guilddel, ebből lett a Cold Fusion, majd végül WotLK-ban újra egyesülést követően a Continuumba, amely számomra a legjobb guild volt WotLK végéig, és tűnt egészen pár nappal ezelőttig. Erről bővebben nem szeretnék itt nyilatkozni.

A szakmákat úgy válogattam meg, hogy az én játékstílusom szerint melyik adja a nagyobb segítséget ezért kiegészítő előtt váltottam tailoringról JC-re, a másik pedig az enchanting.
A HLI tapasztalat: Nos gyakorlatilag felsorolom mi nem volt meg "időben": Original Naxxramas: Sapphiron és Kel'Thuzad, SP: Kil'jaeden
Referenciaként az ott maradt barátaimat (a teljesség igénye és fontossági sorrend nélkül) adom meg: Sussanrad, Rebbencs, Heesh és Kuli (Westranak és Happyjojjnak talán ismerősen cseng:))
Amit érdemes rólam tudni, 34 éves hímnemű egyed vagyok, fegyveres testületnél szolgálok (nem rendőrség). Otthon egy Intel i5 760 processzorral, 4 Gb rammal és egy Ati 4890es kártyával elátott géppel tolom, a netem UPC FP 60.

Screenshot: Zineryth - Holy priest jelentkezés WoWScrnShot_121309_195945_www.kepfeltoltes.hu_

Legutóbbi combat log ( a többi már lejárt) : ICC 25 HC

A heti/napi aktivitás gyakorlatilag állandó, nem tartom magam kockának, de nekem ez az egyik hobbim és kikapcsolódás miatt játszom. A kiírt raid időpontok megfelelnek, eddig is ebbe az időintervallumba estek, ha úgy adódik tovább is tudok maradni. Amennyiben itthon vagyok hétvégén is felnézek, vasárnaponként mindenképpen. Amennyiben tudom, vagy feltételezem, hogy a bejelentkezett raidre nem érek időben haza, úgy az illetékes tudomására hozom, akár telefonon akár emailben, esetleg a forum ezen kijelölt részén.

Kicsit a sablonból:
Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül (mennyi időre tervezed pályafutásod)? V: Meddig adnak ki hozzá kiegészítőt?

Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contentnél,progress időszak)V: Igen most is ez történt, 15 nap szabadságot vettem ki stb.,sajnos...

Van e egyéb hobbid vagy fix elfoglaltságod amit bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek (pl. „ősszel szüretelés miatt nem szoktam 2hétig játszani”) V: Van, de én határozom meg mikor.

Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban? V: Az utóbbi időben sajnos nem volt nyári kikapcsolódás, de amennyiben ilyen lesz, minimum 1 hónappal előre szólok.

Miért minket választottál? V: Mert úgy gondolom, hogy nálatok az adott szónak súlya van. Nem verik át, nem lopják meg azt aki a guild érdekében, felkérésre, mindent félretéve mindig és minden esetben, de leginkább előre megbeszéltek szerint a rendelkezésre állt. Nem utolsó sorban az eredményeitek miatt és bízva abban, hogy én is hozzá tudok tenni valamit a még sikeresebb eredmények eléréshez.

Megköszönve, hogy elolvastátok:
Tisztelettel, Zin.
Vissza az elejére Go down
 
Zineryth - Holy priest jelentkezés
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Holy priest jelentkezés (Accepted)
» Retri/holy paladin és Disc/Shadow priest jelentkezés (Aceppted)
» Tagfelvétel (Holy Priest)(Declined)
» Shirin - Holy Priest(Declined)
» Chelsxd - Holy / Disc Priest

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: