Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Tagfelvétel (Holy Priest)(Declined)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Paddlo
Vendég




Tagfelvétel (Holy Priest)(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Tagfelvétel (Holy Priest)(Declined)   Tagfelvétel (Holy Priest)(Declined) Icon_minitime2011-05-13, 22:36

Ingame:

Név: Paddlo

Faj/Kaszt/mainspec: Human - Priest - Holy

offspec: Discipline vagy kérésre Shadow

Saját vagy vásárolt karakter: Saját

Played: (85-on és összesen külön) 52nap, 85ön 21nap

Előző guild/guildek:
Elemental Gankery
Észak Lángjai

Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?)
Kiléptem mind a két alkalommal. Oka: eltérő nézetek / ügyetlen, fiatal játékosokkal próbálnak nagy célokat elérni / lassú raidek

Szakmák: (és miért ezek a szakmák)
Jewelcrafting és Alchemy (+67 intellect gem, Elixir/flask/potion)

Felszerelés: (armory link)

Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk, egyaránt, ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?)
Még level BC-ben kezdtem a játékot. Első karakterem egy feral druida volt, tört szerveren. Később rogue, mage és pap karaktereim voltak Wotlk-ban, ez az időszak volt a legjelentősebb számomra. Ekkor értem el a legnagyobb sikereket. Eredetizni, 1éve kezdtem, Rogue karakterrel, azonban mióta elkezdtem papozni nem tudom letenni Very Happy Hc boss-ok ICC-ben voltak komoly ellenfeleim, catában még csak 4HC boss-t ütöttem.
Szeretem végigcsinálni amit elkezdek, szóval a raideket nem unom meg, nem AFK-olok, kitartok a végsőkig, legyen az akár egy reggelig tartó instázás Very Happy

85-as Altjaid (Név,szerver):
Dkné - Ragnaros (lvl 85 dk)
Cukrospapír - Ragnaros (lvl 85 shaman)

Referencia: (Jól gondold meg!)
Baci

IRL Magadról:

Életkor: 18

Foglalkozás: tanuló

Nem: ffi

Név (opcionális): Forrós Dávid

Internetkapcsolat (Mbit/szolgáltató): T-home (5mbit)

Hardware: cpu,ram,vga
Intel core 2 quad xtreme cpu
2x2gb ram (ddr3)
Ati Radeon HD 5870 (1gb gddr3)

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.

- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (vagy esetleg recountot screenshottal) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is)

Néhány kérdés:

- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? Progress esetén heti 5 nap raidelünk H,K,SZ,CS,V. Raidjeink 19:05-23:15-ig tartanak
június 10ig 7/4nap, utána 7/7 nap, 14h-02h ig

- Mennyit szoktál Online lenni(nem csak a wowban): Hétköznap/hétvége (-tól-ig)
hétköznap 13-23h hétvége 14-02h

- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
értesítek egy officert, vagy megkérek valakit(személyes ismeretség-telefonszám által) hogy szóljon ingame a guildnek.

- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül (mennyi időre tervezed pályafutásod)?
Célom egy olyan társaság tagja lenni, akik nem a legjobbra törekednek. Illetve szeretnék egy nagyon tapasztalt és segítőkész játékos lenni. Körülbelül még 3-4 évet tervezek játszani, de a Blizzard-tól függ mennyi időt fogok még játszani Wink

-Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak)
Teljes mértékben.
- Van e egyéb hobbid vagy fix elfoglaltságod amit bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek (pl. „ősszel szüretelés miatt nem szoktam 2hétig játszani”)
Nyáron nyaralni megyek a családdal, 2hetente egy pénteki vagy szombati nap bulizok a haverokkal.

- Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban?
Aktív időszak a nyári szünet, ekkor itthon vagyok 90% ban.

- Miért minket választottál?
A legjobb akarok lenni, a legjobb guildban!
Vissza az elejére Go down
Paddlo
Vendég




Tagfelvétel (Holy Priest)(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: :/   Tagfelvétel (Holy Priest)(Declined) Icon_minitime2011-05-13, 22:37

A linkjeimet valamiért nem látom, ti sem?
Vissza az elejére Go down
Selendis

Selendis


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2010. Jun. 07.
Tartózkodási hely : Etyekwood

Tagfelvétel (Holy Priest)(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tagfelvétel (Holy Priest)(Declined)   Tagfelvétel (Holy Priest)(Declined) Icon_minitime2011-05-14, 00:28

Az Illut már meg sem említed Sad Pedig szép idők voltak azok...
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Tagfelvétel (Holy Priest)(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tagfelvétel (Holy Priest)(Declined)   Tagfelvétel (Holy Priest)(Declined) Icon_minitime2011-05-15, 23:02

Hello!

Köszönjük, de a tapasztalataid illetve a volt guild társaid elmondása alapján kevés lesz ide. Declined.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tagfelvétel (Holy Priest)(Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tagfelvétel (Holy Priest)(Declined)   Tagfelvétel (Holy Priest)(Declined) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tagfelvétel (Holy Priest)(Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Shirin - Holy Priest(Declined)
» Chelsxd - Holy / Disc Priest
» Holy priest jelentkezés (Accepted)
» Zineryth - Holy priest jelentkezés
» Tagfelvétel (Declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: