Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Ungerska - Holy Padain - TGF (Declined)

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Ungerska




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2011. Jan. 07.

Ungerska - Holy Padain - TGF (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Ungerska - Holy Padain - TGF (Declined)   Ungerska - Holy Padain - TGF (Declined) Icon_minitime2011-01-07, 20:25

Ingame:
Név: -Ungerska
Faj/Kaszt/mainspec: - Human Paladin - Protection
offspec: -Holy (Ez lenne nállatok a mainem, seperc alatt szerzek még pár epicet, ezen nem múlik)
Saját vagy vásárolt karakter: -Saját
Played: (85-ön és összesen külön) Cata előtt húztam fel: -Total: 14D 2H , -85: 7D 19H (Más karakteremen jóval több Smile )
Előző guild/guildek: Ezzel a karakterrel: A Turul Karmai
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) Saját guildem, amit a testvéremmel alapítottunk. Belefáradtam, hogy nem tudom elkezdeni a raidelést. Ezt túl hosszú lenne leírni, elég sok minden nyomaszt itt.
Szakmák: (és miért ezek a szakmák) -Mining(525): Mert jelenleg a legjobban kereső gyüjtögetős szakma, és tank ként jól jött a 120 stamina.
-Másod profom egyelőre nem tiszta, de 2 nap alatt felrántok bármit. Valószínűleg JC vagy BS lesz.
Felszerelés: (armory link) http://eu.battle.net/wow/en/character/ragnaros/ungerska/simple
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk, egyaránt, ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?)
preBC: Naxxramas,BWL,ZG,MC,Onyxia,AQ20 -Akkori papom, aki már nem létezik
BC: Karazhan,SSC,TK,ZA,BT 3-4 boss, SWP 2-3 boss -Warriorom
Wotlk: Naxx 10/25,EoE10/25, OS10/25, Ony10/25 - Full Clear, és elég sok achievment: Warrior,Shaman,Priest ICC10: 11/12 -Priest,Shaman ICC25: 10/25 -Priest,Shaman
85-ös Altjaid (Név,szerver): Dävey - Human Frost Death Knight - Ragnaros
Referencia: (Jól gondold meg!) Magicmuszu, és szerintem ennyi azok közül, aki emlékszik rám.

IRL Magadról:
Életkor:18
Foglalkozás: -Tanuló
Nem: Férfi
Név (opcionális): Czeglédi Dávid
Internetkapcsolat (Mbit/szolgáltató): 6Mbit/Fibernet
Hardware: cpu,ram,vga -2,4GhZ Dual Core, 4Gb DDR3, Radeon 5770HD

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról. http://kepfeltoltes.hu/view/110107/WoWScrnShot_010711_191023_www.kepfeltoltes.hu_.jpg Raid combat közbenit sajnos nem tudok, mert nem sikerült raiden készítenem screent, úgyhogy csak ilyen van, sajnálom!
- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (vagy esetleg recountot screenshottal) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is) Recount adat sem készült raidről. Ezt is sajnálom!

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? Progress esetén heti 5 nap raidelünk H,K,SZ,CS,V. Raidjeink 18:50-23:00-ig tartanak. -Bármikor
- Mennyit szoktál Online lenni(nem csak a wowban): Hétköznap/hétvége (-tól-ig) Hétköznap: 14:00-01:00 Hétvége: Változó, ha itthon vagyok hajnalig is akár, vasárnap egyenértékű a hétköznappal.
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel? Megpróbálok internet közelbe kerülni, és szólni, hogy nem leszek, illetve vállalom a felelőséget (minusz dkp, gold fizetés, stb)
- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül (mennyi időre tervezed pályafutásod)? Mivel azért játszok már 5 éve mert szeretek, így addig is játszok, amíg tehetem, illetve amíg csődöt nem mond a Blizzard, de azt hiszem ettől nem kell tartanunk. A célom, hogy egy progress guildel, a lehető legtöbbet kitudjam hozni, és a lehető legtöbbet eltudjak érni, egyárant PvE-ben és PvP-ben is, bár utóbbi kevésbé érdekelt számomra, mint a PvE.
-Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak)
-Hogyha egy olyan fontos dolog, ami halaszthatatlan, és valami nagyon életbe vágó, akkor azt lehetőleg nem, de egyébként háttérbe tudok szorítani javarészt mindent.
- Van e egyéb hobbid vagy fix elfoglaltságod amit bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek (pl. „ősszel szüretelés miatt nem szoktam 2hétig játszani”)
-Hobby szerűen ketrec harcolok, de semmi komoly, nem vesztek vele sok játék időt, szinte semennyit. Csak hobby.
- Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban? Nem igazán szoktam nyaralni járni, az elmúlt években sajnos nem voltam, ezért egész nyáron aktív vagyok.
- Miért minket választottál? Azért mert ismerem a guild nagy részét Xaviusról, és már ott is szerettem a raidet, csak sajnos egy nézet eltérés miatt elváltak útjaink, de remélem, hogy most újra tagja lehet ennek a csapatnak, és nem lesz még egy nézet eltérés, ami miatt elválnak útjaink.

UI.: Ha valamit kihagytam volna, azonnal pótolom!
Vissza az elejére Go down
Whitman

Whitman


Hozzászólások száma : 34
Join date : 2009. Jun. 18.

Ungerska - Holy Padain - TGF (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ungerska - Holy Padain - TGF (Declined)   Ungerska - Holy Padain - TGF (Declined) Icon_minitime2011-01-08, 12:49

hello, te ki voltál a xaviuszon? csakmert igy első átgondolásra fogalmam sincs Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ungerska




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2011. Jan. 07.

Ungerska - Holy Padain - TGF (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ungerska - Holy Padain - TGF (Declined)   Ungerska - Holy Padain - TGF (Declined) Icon_minitime2011-01-08, 15:26

Hali, Warriorst, én speciel rád is emlékszem, kíváncsi vagyok, Te hogy vagy vele:D
Vissza az elejére Go down
Whitman

Whitman


Hozzászólások száma : 34
Join date : 2009. Jun. 18.

Ungerska - Holy Padain - TGF (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ungerska - Holy Padain - TGF (Declined)   Ungerska - Holy Padain - TGF (Declined) Icon_minitime2011-01-08, 17:29

na így már dereng valami Razz üdv ujra
Vissza az elejére Go down
Ungerska




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2011. Jan. 07.

Ungerska - Holy Padain - TGF (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ungerska - Holy Padain - TGF (Declined)   Ungerska - Holy Padain - TGF (Declined) Icon_minitime2011-01-08, 18:17

köszi =)
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Ungerska - Holy Padain - TGF (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ungerska - Holy Padain - TGF (Declined)   Ungerska - Holy Padain - TGF (Declined) Icon_minitime2011-01-12, 00:42

Úgy látom találtál már guildet 1 pár napja! Declined! Gl a továbbiakban.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ungerska - Holy Padain - TGF (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ungerska - Holy Padain - TGF (Declined)   Ungerska - Holy Padain - TGF (Declined) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ungerska - Holy Padain - TGF (Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Gád Holy/shadow pap (Declined)
» Holy paladin (Declined)
» Szotyi-Holy Paladin (Declined)
» Jelentkezés Holy Paladin. (Declined)
» Cladin holy paladin (declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: