Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Fire/Frost Mage (Declined)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Trinsa




Hozzászólások száma : 4
Join date : 2010. May. 27.

Fire/Frost  Mage (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Fire/Frost Mage (Declined)   Fire/Frost  Mage (Declined) Icon_minitime2011-01-13, 22:24

Ingame:
Név: Trinsa
Faj/Kaszt/mainspec: Human Fire Mage
offspec: Frost
Saját vagy vásárolt karakter: Saját
Played: (80-on és összesen külön) 141 nap összes played és 7 nap 85-ön.
Előző guild/guildek: Elemental Gankery, Conscious (ragnaros horda)
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) Ozin kollega kidobott mert nem voltam második alkalommal teljesen raid képes. Az övembe a plusz socketbe egy +10 all statos gemet tettem, és urambocsá igaz, hogy nem az kellett volna, na de ezért kirakni? döntse el mindenki maga a dolgot.
Szakmák: (és miért ezek a szakmák) Engineer: gemek, epic fejes Alchemy: 2 órás flaskák, sok pénzt lehet vele keresni Very Happy
Felszerelés: http://eu.battle.net/wow/en/character/ragnaros/trinsa/simple
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk, egyaránt, ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?) minden insta full clear, cataclysm-be pár Bastion-ba 2 uccso boss-t öltem, BwD-be pedig nefarian-on kivül mindet. Throne of four winds-be még nem voltam, de mindenhova maxosan tudom a taktikát
80-as Altjaid (Név,szerver): vannak kisebb szintű altjaim de egyik sincs még 70-es szintű sem
Referencia: (Jól gondold meg!)

IRL Magadról:
Életkor: 27
Foglalkozás: Táncpedagógus! (és tényleg!)
Nem: férfi
Név (opcionális): Komáromi Norbert
Internetkapcsolat (Mbit/szolgáltató): 30/10 MB/s chello
Hardware: i7 intel 2,80 GHz, 4 GB ddr3 ram, 5970 HD Radeon 2GB videókari - röviden tehát: ultra beállitásokon, 1920*1080-ba stabil 60 fps raiden!

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról. http://kepfeltoltes.hu/view/110113/WoWScrnShot_011311_212246_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (vagy esetleg recountot screenshottal) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is) ezekkel még adós vagyok, de azt kell mondjam a gearem még nem egészen kiforrott, de fogok linkelni!

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? heti 3 raidet biztosan tudok vállalni, de inkább 4-et
- Mennyit szoktál Online lenni(nem csak a wowban): szombaton egyáltalán nem vagyok online, egyébként minden nap vagyok pár órát a raid időn kivül is.
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel? szólok egy officernek vagy olyannak aki tovább tudja adni az üzenetet hogy kések,dugó van, szül a macska, stb-stb
- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül (mennyi időre tervezed pályafutásod)? hosszú távra tervezem, akár végleg ittmaradni nálatok ha ez lehetséges, a meglévő contentek maximális kipucolása, a jó progress, és a csapatmunka mindennél fontosabb
-Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak) igen
- Van e egyéb hobbid vagy fix elfoglaltságod amit bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek (pl. „ősszel szüretelés miatt nem szoktam 2hétig játszani”) fix elfoglaltságom nincs csak hétvégén, de az nem érinti a guildet
- Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban? ugyan úgy mint egyéb máskor, max akkor nem ha nyaralok vagy ilyesmi, de én nyáron is dolgozom (tanitok)
- Miért minket választottál? jól progresselő, ambiciózus csapat vagytok aminek szeretnék én is a tagja lenni ha lehetséges!
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Fire/Frost  Mage (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fire/Frost Mage (Declined)   Fire/Frost  Mage (Declined) Icon_minitime2011-01-14, 18:04

Hello! Először is nagyon meglepődtem, hogy ide jelentkeztél, mert kaptam már tőled whispet amiben negatív véleménnyel voltál a guildel kapcsolatban. Emellett megvan az aktuális mage létszám. Declined. Gl a továbbiakban.
Vissza az elejére Go down
 
Fire/Frost Mage (Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Egonsi Human Mage Fire/Arcane (Declined)
» Dazan - Mage ( Arcane/ Frost) (Accepted)
» frost DK (Declined)
» Frost DK jelenkezés (Declined)
» Santhy- fire mage (Accepted)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: