Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Egonsi Human Mage Fire/Arcane (Declined)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
egonsi




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2011. May. 26.

Egonsi Human Mage Fire/Arcane (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Egonsi Human Mage Fire/Arcane (Declined)   Egonsi Human Mage Fire/Arcane (Declined) Icon_minitime2011-05-27, 01:45

Név: Egonsi

Faj/Kaszt/mainspec: Human mage, Fire

Offspec: Arcane

Saját vagy vásárolt karakter: Természetesen saját

Played: (85-ön és összesen külön): Összesen: 42 nap 85-ön: 13 nap
Előző guild/guildek: Illuminations, Despair (mindkettő feloszlott)

Szakmák: (és miért ezek a szakmák)
Tailoring/Engineering; Tailoring: back enchant kasztereknek elég jelentős dps szempontjából.
Engineering: kesztyű enchant ami + 480int-et jelent és a legfőbb hogy 1percenként tudom
használni, ez is jelentős előny.

Felszerelés: (armory link): http://eu.battle.net/wow/en/character/ragnaros/egonsi/simple

Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk, egyaránt, ha nem az aktuális karakterrel, akkor
melyikkel?)


Classic-ot és BC-t az 1.11.2-es patch óta törtön töltöttem. Nem volt különösebb okom hogy
eredetire jöjjek, de Wotlk-s Naxx alatt megismertem egypár Ragnás ember és átinvitáltak.
WOTLK: Mage-mel ICC kontentben kezdtem el aktívabban raidelni. ICC-t főleg 10-esben
raideltük be haveri társasággal. Normálban 12/12 voltunk, HC-ban 11/12 egy-két héttel utána.
LK 10 HC P2-ig tryoltuk.
HC killek után sikeresen teljesítettük a "Glory of the Icecrown Raider (10 player)"-t. Sajnos
25-ben csak Saurfangig jutottam. Természetessen Lootship-et mindig HC-ban öltük.
TOC-ot is megjártam, 10-esben 5/5-re clear-elltük az instát, HC-ban viszont csak 4/5-ig jutottam.
25-ösben Puggal 4/5. 25-öst hc-ban nem próbáltam.
Ulduar csak később tárta fel elöttem kapuit (személy szerint a fight-ok és maga az insta szebb
mint ICC-ben) ahol Algalont először láttam, mégis "He Feeds On Your Tears (10 player)"-re
sikerült megölni, emellet a legtöbb boss-t hardmódban is leütöttük. 1 hónappal később
rámentünk a "Champion of Ulduar"-ra ami sikerült is, bár nem sok boss volt ami még kellett
hozzá. Halion 10 normalt is sikerrel teljesítettem.
Cata: Catában Despair keretein belül raideltem, ami sajnos időközben feloszlott.
11/12 vagyok erre a kontent-re ami azt jelenti hogy csak Nefariant nem öltem, viszont a tryok
amiken voltam ott ~85%ig sikerült, nem volt meg a setup. 25-ben ott voltam a Despair első
Cho'gall kill-en, és sikerrel öltem már Al'Akir is.

85-ös Altjaid (Név,szerver): -

Referencia: Aisaka, ezenfellül ismerem Selendist, Lillamot és Csébé-t is

IRL Magadról: Jövőre egyetem, Bajától délre lévő Gara nevű faluban lakom. Többit majd TS-en.
Életkor: 18
Foglalkozás: Ösztől egyetemista
Nem: Ha netán felvesztek akkor úgyis megkérdezitek hogy "Ugye lány vagy ?" XD
Név (opcionális): Maradjon az Egonsi (ejtsd: egonszi)

Internetkapcsolat (Mbit/szolgáltató) T-online / 6MB-os ; szal fix netkapcsolatom van
Hardware: cpu,ram,vga :
CPU típusa QuadCore AMD Phenom II X4 925, 2761 MHz (14 x 197)
Alaplap neve Gigabyte GA-MA785GT-UD3H
RAM Kingmax 1600 MHZ 1 gb / 2 db
Videókártya Zotac GeForce GTS 250 /1GB/

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.


Mivel a Despair sajnos tönkrement így BH-ból tudok csak szolgálni képekkel (recount a képeken
látható):

http://kepfeltoltes.hu/110527/WoWScrnShot_052611_223250_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/110527/WoWScrnShot_052611_223358_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/110527/WoWScrnShot_052611_223304_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/110527/WoWScrnShot_052611_223415_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
*sajnos a screenshot miatti "lag" miatt végére egy kicsit visszaestem*


Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? Progress esetén heti 5 nap raidelünk H,K,SZ,CS,V.
Raidjeink 19:05-23:15-ig tartanak


- Rendben lesz. Még két szóbeli érettségim van hátra juni 3-dikán és 7-dikén, utána már
100%-ossan rendelkezésetekre állok.


- Mennyit szoktál Online lenni(nem csak a wowban): Hétköznap/hétvége (-tól-ig)

- Akármely nap: 2-3-tól, Hajnalig ha kell(csak végső esetben). TS-en ez idő alatt fent lent leszek
egész végig.


- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?

- Teló, e-mail, postagalamb, füstjelek... amit lehet, és szólok egy officernek hogy nem tudok lenni, de
álltalában ez már fél nappal előre ki szokott derülni HA ilyen történne.


- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül (mennyi időre tervezed
pályafutásod)?

-Céljaim? Természetessen végigjátszani ezt, és az elkövetkező kontentet/kiegészítőt rengeteg
eredménnyel felmutatva. Van olyan aki PVE-zik és nem ez lenne? Kétlem. Menyi időre tervezek? Nos én a mának élek, és ma úgy gondolom, hogy még egy jó hosszú ideig.


-Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan
itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak)


- Ha nem így lenne, jelentkeznék?...Nemhiszem. Kérdésre válaszolva (ami itt fentebb van Razz)
Igen képes vagyok, ha a guild így kivánja.


- Van e egyéb hobbid vagy fix elfoglaltságod amit bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek
(pl. „ősszel szüretelés miatt nem szoktam 2hétig játszani”)


- Nope. Azaz nyáron leteszem a jogsit, de az nem ütközik a raidekkel... ellenőriztem Wink


- Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban?


- Time is money, Friend. Ez a mondás alapján én miliomos lennék, tehát nagyon ráérek nyáron.


- Miért minket választottál?

- Több ismerősöm is ajánlott titeket. Néhány ismerősöm nálatok is játszik/játszott... baráti
társaságban sokkal kellemesebb a raid, mint egy tökidegen körben.
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Egonsi Human Mage Fire/Arcane (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egonsi Human Mage Fire/Arcane (Declined)   Egonsi Human Mage Fire/Arcane (Declined) Icon_minitime2011-05-29, 12:09

Hello!

Korrekt applyt írtál, de idő közben betelt a mage spot. Declined. Gl a továbbiakban.
Vissza az elejére Go down
 
Egonsi Human Mage Fire/Arcane (Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» (fire/arcane) (Declined)
» Fire/Frost Mage (Declined)
» Dazan - Mage ( Arcane/ Frost) (Accepted)
» Ahrodité - Human Mage (accpeted)
» Santhy- fire mage (Accepted)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: