Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Skulcrusher - Prot / Arms Warrior

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
kimo




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2011. Mar. 21.

Skulcrusher - Prot / Arms Warrior Empty
TémanyitásTárgy: Skulcrusher - Prot / Arms Warrior   Skulcrusher - Prot / Arms Warrior Icon_minitime2011-03-31, 16:31

Ingame:
Név: Skulcrusher
Faj/Kaszt/mainspec: Nelf Warrior Prot
offspec: Arms (pve/pvp)
Saját vagy vásárolt karakter: Saját
Played: (80-on és összesen külön) összesen: 34nap; 85ön: 24nap
Előző guild/guildek:Just for You Honey
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) A napokban összeolvadtak a Deep Tranquility-vel, és én nem kívántam velük tartani.
Szakmák: (és miért ezek a szakmák) Mining (stami buff miatt) Alchemy (trinket miatt, és a flask gyártás miatt)
Felszerelés: (armory link) http://eu.battle.net/wow/en/character/ragnaros/skulcrusher/advanced
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk, egyaránt, ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?) tört szerveren játszottam cata előtt
80-as Altjaid (Név,szerver):
Referencia: (Jól gondold meg!) nincs Sad

IRL Magadról:
Életkor: 20
Foglalkozás: tanuló (rendszergazda); beugrós egy kocsmában
Nem: férfi
Név (opcionális): Krisztián / Kimo
Internetkapcsolat (Mbit/szolgáltató): 4Mbit/sec Vidanet
Hardware: cpu,ram,vga AMD Athlon x2 5200+ ; 4Gb ddr2es; 9500GT 512es vidkari

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról. nincs raidcombat közbeni screenem.
- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (vagy esetleg recountot screenshottal) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is)

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? Progress esetén heti 5 nap raidelünk H,K,SZ,CS,V. Raidjeink 18:50-23:00-ig tartanak szinte minden nap itt tudok lenni.
- Mennyit szoktál Online lenni(nem csak a wowban): Hétköznap/hétvége (-tól-ig) hétköznap (ez nálam hétfő-csütörtök) 5től 22-éjjfélig bezárólag hétvégén akár 9től éjjel 2-ig
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel? telefonálok, esetleg írok a forumra, ha gépközelbe kerülök ahol nincs wow.
- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül (mennyi időre tervezed pályafutásod)? nem most akarom abba hagyni, célom lehető legtöbbet raidelni, és emellett arénában is sikereket elérni.
-Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak) igen
- Van e egyéb hobbid vagy fix elfoglaltságod amit bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek (pl. „ősszel szüretelés miatt nem szoktam 2hétig játszani”) nincs, viszont idén májusban vizsgázok szakmából, tehát az 1-2 napot ki fog venni nálam.
- Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban? elég rugalmas. de általában ráérek.
- Miért minket választottál? Mert eddig csak jót hallottam a guildről, és emellett amint láttam a realmen első helyen áll raidprogress-ben, valamint a 10es teamből ismerek pár arcot Smile
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Skulcrusher - Prot / Arms Warrior Empty
TémanyitásTárgy: Re: Skulcrusher - Prot / Arms Warrior   Skulcrusher - Prot / Arms Warrior Icon_minitime2011-04-01, 14:38

Egy kis türelmet kérnénk legkésőbb vasárnap fogunk válaszólni.
Vissza az elejére Go down
Skull
Vendég




Skulcrusher - Prot / Arms Warrior Empty
TémanyitásTárgy: Re: Skulcrusher - Prot / Arms Warrior   Skulcrusher - Prot / Arms Warrior Icon_minitime2011-04-02, 23:54

Vasárnap csak 2ig vagyok itt, mert be kell ugranom a kocsmánkba estig.
Vissza az elejére Go down
skull
Vendég




Skulcrusher - Prot / Arms Warrior Empty
TémanyitásTárgy: Re: Skulcrusher - Prot / Arms Warrior   Skulcrusher - Prot / Arms Warrior Icon_minitime2011-04-03, 00:14

ja azt elfelejtettem Smile történt 1-2 változás a gearemben
Vissza az elejére Go down
Skull
Vendég




Skulcrusher - Prot / Arms Warrior Empty
TémanyitásTárgy: Re: Skulcrusher - Prot / Arms Warrior   Skulcrusher - Prot / Arms Warrior Icon_minitime2011-04-04, 14:31

Nem akarok türelmetlenkedni, de mikor tudtok választ adni? Smile
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Skulcrusher - Prot / Arms Warrior Empty
TémanyitásTárgy: Re: Skulcrusher - Prot / Arms Warrior   Skulcrusher - Prot / Arms Warrior Icon_minitime2011-04-07, 12:30

Az ingame megbeszéltek alapján: Declined.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Skulcrusher - Prot / Arms Warrior Empty
TémanyitásTárgy: Re: Skulcrusher - Prot / Arms Warrior   Skulcrusher - Prot / Arms Warrior Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Skulcrusher - Prot / Arms Warrior
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hellscythe - Fury / Arms Warrior (Accepted)
» Dampierre Fury/Arms Warrior (Declined)
» ßali - Prot. Warrior
» Warrior dps (403)/prot (402) i lvl (Declined)
» Prot warrior jelentkezés (Declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: