Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Hellscythe - Fury / Arms Warrior (Accepted)

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Hellscythe




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2011. May. 09.

Hellscythe - Fury / Arms Warrior (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Hellscythe - Fury / Arms Warrior (Accepted)   Hellscythe - Fury / Arms Warrior (Accepted) Icon_minitime2011-05-09, 15:39

Név: Hellscythe

Faj/Kaszt/mainspec: Blood elf/Warrior/Fury

Offspec: Arms (pvp)

Saját vagy vásárolt karakter: saját

Played: 85-ön: 23 nap, összesen: 151 nap

Előző guild/guildek: Error, Tears of the Dragon, Artum Inferiniti

Miért lépsz/léptél ki onnan?:

Error:
Remek vezetés volt rendes emberekkel. Amióta játszom, Itt volt az első olyan Guild Masterem akire igazi vezetőként tudtam "felnézni". (voltak hibái is hiszen ő is ember de ezt most nem részletezem)
Itt volt lehetőségem megtapasztalni először Naxxramast valamint Ulduart.
Azonban ebben az időszakomban nem tudtam rendesen folytatni a raidelést pénzügyi nehézségek miatt.
Szüneteltetnem kellett a játékot.
Amikor visszatértem már nem volt klánban a karakterem tagfelvétel meg nem volt az adott classomból így tovább álltam.

Tears of the Dragon:
Itt volt lehetőségem megismerni és farmolni Toc 10 normál és hc-ét, Toc 25 normált, és elkezdeni Icc-t.
Viszont jött a nyár és a heti 3 raid alkalomból már csak egy lett.
Az emberek csak az "ingyen loot" napra jöttek, és miután a szerdai raid nap után csak a "nehezebb" bossok maradtak, nem jöttek el az emberek mert, "büdös" volt nekik a wipe.
Ezekkel az emberekkel a vezetőség nem csinált semmit mondván, hogy "haver" így hát kénytelen voltam beismerni a klánban amiben vagyok az egy casual/gyűjtőklán.
Ezután már az "ingyen loot" napra sem jöttek össze az emberek és így kénytelenek voltunk már pugolni iccét.
Nos itt telt be az a bizonyos "pohár" és úgy döntöttem, hogy most már ideje lenne a megfelelő klánt megtalálni magamnak.

Artum Inferniti:
Nem igazán szeretek "kussban" raidelni. úgy vélem egy remek és sikeres raidelés érdekében igen is kell a kommunikáció. Elképzelésem az ezen a téren, hogy
raidelés közben igen is lehet és kell is beszélgetni "hülyülni" de amint boss fightra kerül a sor onnantól kezdve mindenkinek csönd és csak a raid leader beszélhet
illetve még az/azok akinek/akiknek van felhatalmazása beleszólni.
Ebben a klánban mindenki raid invite-kor jött online és amint raid end rögtön mindenki ment offline. (kicsit furcsán éreztem magam amikor este 23:30 fele egyedül voltam
már csak online a klánban)
Itt az emberek nem beszélgetnek, nem "hülyülnek" egymással, raid leader nem igazán volt valamint vezetőség sincs ebben a klánban.
Elkövették azt a hibát, hogy hagyták a kommunikációt meghalni és második munkahelyként tekintettek a játékra.
Ahogy raideltem velük egyre jobban éreztem, hogy a játék iránti szenvedélyem kezd lassan de biztosan meghalni.
Úgy döntöttem inkább kilépek és szüneteltetem a játékot egy kis ideig, hogy az idő múlásával egyre nagyobb mértékben visszatérjen csillapíthatatlan vágyam a játék iránt. Smile



Szakmák: Jewelcrafting, Engineering


Felszerelés: http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/hellscythe/simple


Részletes HLI tapasztalat: Nem tagadom úgyan akkor nem is vagyok rá büszke de a pályafutásomat a tört szerveren kezdtem.
A WotLK kezdetén jöttem csak eredetire. Így sajnos a WotLK előtti raid instákból kimaradtam.

WoTLK Raid:

- Naxxramas 10, Naxxramas 25: 15/15
- Ulduar 10, Ulduar 25: 14/15, 15/15
- ToC 10, ToGC 10: 5/5
- Toc 25, ToGC 25: 5/5, 4/5
- Icc 10, Icc 10 Hc: 12/12, 8/12
- Icc 25, Icc 25 Hc: 12/12

Cataclysm Raid:

- Blackwing Descent: Normal: 6/6
Hc: 3/6
- The Bastion of Twilight: Normal: 4/4
Hc: 0/4
- Throne of the Four Winds: Normal: 2/2
Hc: 0/2


85-ös Altjaid (Név,szerver): Nincsenek

Referencia: Nincs


IRL:

Magadról: Jelenleg esti tagozaton tanulok.
Életkor: 22
Foglalkozás: Tanuló
Nem: Férfi
Név (opcionális): Krisztián
Internetkapcsolat (Mbit/szolgáltató): 10Mbit , Digi
Hardware (cpu,ram,vga): Intel Core 2 Duo, 3.06 GHz, 4 GB RAM, NVIDIA GeForce GT 220 (nem egy harci szekér de a WoW szépen, normálisan fut rajta)


Követelmények:

- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.
Mivel klán nélkül vagyok jelenleg így sajnos csak egy pug BH 10et tudtam csinálni.
http://kepfeltoltes.hu/view/110509/WoWScrnShot_050911_132625_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Addonjaim: AtlasLoot, Bagnon, DBM, Nice Damage, Omen, Omin CC, Power Auras, Recount, SpellFlash, TitanPanel

- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (vagy esetleg recountot screenshottal) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is).
Sajnos ezzel sem tudok szolgálni csak BH 10-es képpel szintén. (Elnézéseteket kérem)
http://kepfeltoltes.hu/view/110509/WoWScrnShot_050911_133007_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Néhány kérdés:

- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? Progress esetén heti 5 nap raidelünk H,K,SZ,CS,V. Raidjeink 18:50-23:00-ig tartanak
Jelenleg nincs állásom, így sajnos majdnem mindig non-stop itt ülök a gép előtt.
Tehát időbeosztás szempontjából képes vagyok minden raidet bevállalni.

- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
A legmegfelelőbb válasz szerintem erre a kérdésre az, hogy: Ez nem fordulhat elő. Egyébként telefonon való értesítés, vagy honlapon, más csatornán való jelzés jogát fenn tartom. Smile

- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül (mennyi időre tervezed pályafutásod)?
Nem tervezem, hogy a közeljövőben abbahagyom a wow-ot. Szeretnék egy remek társaság tagja lenni.

-Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak)
Természetesen

- Van e egyéb hobbid vagy fix elfoglaltságod amik bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek (pl. „ősszel szüretelés miatt nem szoktam 2hétig játszani”)
Nincs

- Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban?
Úgy ahogy a tavaszi,őszi és téli időszakokban. Számomra nem igazán van különbség.

- Miért minket választottál?
Mint ahogyan fentebb is említettem szeretnék egy remek társaság tagja lenni, egy olyan társaságban, ahol mindenki képes mind emberi mind pedig játékosi rátermettségét bizonyítani.
Vissza az elejére Go down
Awende

Awende


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2011. May. 01.
Age : 32
Tartózkodási hely : Göd

Hellscythe - Fury / Arms Warrior (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hellscythe - Fury / Arms Warrior (Accepted)   Hellscythe - Fury / Arms Warrior (Accepted) Icon_minitime2011-05-10, 14:10

Szép apply! Sok sikert Smile
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Hellscythe - Fury / Arms Warrior (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hellscythe - Fury / Arms Warrior (Accepted)   Hellscythe - Fury / Arms Warrior (Accepted) Icon_minitime2011-05-10, 23:34

Wol nélkül elég nehéz megítélni mit is tudsz, de az applyd az nagyon korrekt. Transzferelj és bizonyíts. Accepted.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hellscythe - Fury / Arms Warrior (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hellscythe - Fury / Arms Warrior (Accepted)   Hellscythe - Fury / Arms Warrior (Accepted) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hellscythe - Fury / Arms Warrior (Accepted)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dampierre Fury/Arms Warrior (Declined)
» Fury warrior apply (Accepted)
» fury warrior jelentkezés (Accepted)
» Skulcrusher - Prot / Arms Warrior
» Fury Warrior

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: