Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Fury Warrior

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Ak




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2011. Jan. 24.

Fury Warrior Empty
TémanyitásTárgy: Fury Warrior   Fury Warrior Icon_minitime2011-01-27, 17:58

Ingame: Ak
Név: Kiss Ádám
Faj/Kaszt/mainspec: Worgen/Warrior/Fury
offspec:PvP Arms
Saját vagy vásárolt karakter:Saját
Played: (85-on és összesen külön) 11 nap 12 óra \ 85 ön 9 nap 20 óra
Előző guild/guildek: Game is not Over
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) Nem tudom, ezért is írom ezt a TGF-t, hogy visszavegyenek.(remélhetőleg)
Szakmák: (és miért ezek a szakmák) Alchemy (Pénz) A másik herbalism volt, de nemrég kidobtam, engineeringet tervezek húzni.
Felszerelés: (armory link) http://eu.battle.net/wow/en/character/ragnaros/ak/simple
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk, egyaránt, ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?) Másik szerveren játszottam eddig(tört, Tauri WoW), ott full BC, Ulduarig Wotlk.
80-as Altjaid (Név,szerver): Nincsenek altjaim (még)
Referencia: (Jól gondold meg!) Mivel a cataclysm érkezésével jöttem énis eredetire, és aki tudna rólam mesélni, az más realmra költözött. Remélem megtudtok ítélni az apply-m alapján.

IRL Magadról:
Életkor: 18
Foglalkozás: Tanuló / Táncolok (www.youtube.com/officialadamkiss)
Nem: Male
Név (opcionális): Kiss Ádám
Internetkapcsolat (Mbit/szolgáltató): 15 mega ADSL
Hardware: cpu,ram,vga
Intel Core Quad CPU Q8300 2.5 GHz, Ati Radeon HD 4250, 4 GB ram

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról. Nem igazán voltam még Cataclysmes raidban, csak egy pár BWD try, de arról nem készítettem screenshotot.
- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (vagy esetleg recountot screenshottal) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is) -||-

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? Progress esetén heti 5 nap raidelünk H,K,SZ,CS,V. Raidjeink 18:50-23:00-ig tartanak
Hát ez hónap függő, vannak húzósabb hónapok, de ha kivan előre téve a raid, legtöbbször igyekszem szabaddá tenni magam az időpontra.
- Mennyit szoktál Online lenni(nem csak a wowban): Hétköznap/hétvége (-tól-ig)
Hétköznap: 15:00-17:00 21:00-változó/raid függő / Hétvége: ritkán, ha raid van, arra próbálok.
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
Felmegyek, elnézést kérek, és reménykedem, hogy nem találtak helyettem mást, de általában, ha bejelentkezek egy raidre, akkor haza is érek a start-ra.
- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül (mennyi időre tervezed pályafutásod)?
Még 3 évem van a suliból, e közbe mehet szerintem a wow folyamatosan, célok... a GINO-ba érjek el Achievementeket, velük Raideljek, Hc-zek, etc. Nekem ez többet jelent mindennél, az 1 hónapot amit veletek töltöttem, jobban élveztem mint a 3 évet lehúzott időmet a tört szerveren, ha ez még nem is olyan nagy szó Smile
-Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak)
Új contentél a wow prioritása erősen megnő az életemben Smile szóval szerintem háttérbe fogom tudni szorítani az egyéb dolgaim.
- Van e egyéb hobbid vagy fix elfoglaltságod amit bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek (pl. „ősszel szüretelés miatt nem szoktam 2hétig játszani”)
Ahogy említettem, Tánc, szoktam gitározni, dobolni, de ezeket elintézem, és a fentebb említett időpontokban online szoktam lenni, ami a fix időpontokat érinti, nemtudok előre tervezni, ha pl. nem lesz internet 2 hétig, vagy valami ilyesmi, ami miatt esetleg nem tudnék játszani, ezeket előre nem tudom megmondani.
- Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban?
Minden másnap este 21:00- sokáig Wink
- Miért minket választottál?
A társaság. Ennyi, nekem ez mindennél többet ér, második helyen, az értelmes emberek, akikkel ÉLVEZET hc-zni/raidelni/bg-zni etc. Smile
u.i.: Ha nem vesztek vissza, akkor szeretném megköszönni a veletek töltött 1 hónapot, nagyon élveztem, de kérem, ha visszavesztek, ha nem, értesítsetek, köszönöm szépen.
Vissza az elejére Go down
gwelican




Hozzászólások száma : 32
Join date : 2010. Apr. 04.

Fury Warrior Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fury Warrior   Fury Warrior Icon_minitime2011-01-31, 07:56

Mindenfele rosszindulat nelkul mondom, neha olyan idegesito voltal, mint egy pug.

Kirakasod pontos okat nemtudom, de azt igen, hogy sok embert bosszantottal akarva/akaratlanul.

(Ez persze nem az en dontesem, ettol fuggetlenul felvehetnek/declineolhatnak, csak lattam hogy mar regota nem kaptal valaszt)

Remelem segitettem megerteni a problema forrasat
Vissza az elejére Go down
Ak




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2011. Jan. 24.

Fury Warrior Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fury Warrior   Fury Warrior Icon_minitime2011-01-31, 15:33

gwelican írta:
Mindenfele rosszindulat nelkul mondom, neha olyan idegesito voltal, mint egy pug.

Kirakasod pontos okat nemtudom, de azt igen, hogy sok embert bosszantottal akarva/akaratlanul.

(Ez persze nem az en dontesem, ettol fuggetlenul felvehetnek/declineolhatnak, csak lattam hogy mar regota nem kaptal valaszt)

Remelem segitettem megerteni a problema forrasat

Szia!
Köszönöm a kommentet Smile. Ezt a problémát megpróbálom orvosolni a közeljövőben, elnézést MINDENKITŐL akit idegesítettem, nem tudtam.
Ha megkapom a lehetőséget, hogy újra veletek legyek, jobban odafigyelek minden tettemre.

u.i.: Nehogy félre értsetek, csak megszeretnélek kérni titeket, hogy válaszoljatok, mert a guild reputation-t elveszítem, ha egy másik guildba csatlakozom, és addig ezt nem szeretném megtenni, amíg nem kaptam tőletek konkrét választ, nagyon köszönöm.
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Fury Warrior Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fury Warrior   Fury Warrior Icon_minitime2011-02-01, 00:26

Hello!

Bár nem nekem kéne válaszolnom, de más nem igazán teszi meg. Volt veled probléma amit Gwelican le is írt nagyjából, emelett "Alt" rangon voltál nem hinném, hogy nekünk ez kellene a guildbe. Declined. Gl a továbbiakban.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fury Warrior Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fury Warrior   Fury Warrior Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Fury Warrior
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Prot/Fury warrior tgf (Declined)
» Luszkinia Fury Warrior (Declined)
» Fury warrior apply (Accepted)
» fury warrior jelentkezés (Accepted)
» Hellscythe - Fury / Arms Warrior (Accepted)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: