Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Prot/Fury warrior tgf (Declined)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
I3utcher




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Feb. 11.

Prot/Fury warrior tgf (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Prot/Fury warrior tgf (Declined)   Prot/Fury warrior tgf (Declined) Icon_minitime2012-02-22, 23:27

Ingame: Bácsör
Név: Bíró Sándor
Faj/Kaszt/mainspec:Dreanei Warrior Prot
offspec:Fury
Saját vagy vásárolt karakter:Saját
Played: (85-on és összesen külön)80day/40 day
Előző guild/guildek:Horda oldal Maniac Pink kitty club
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?)meguntam a horda oldalt 4 éve hordázok átjöttem az alyba
Szakmák: (és miért ezek a szakmák)Bs/Mining Mining a toughnes miatt kötelezö tanknak Bs pedig a 300 kiló vasban rohangáló warrior tudjon magának 400 kilósat csinálni
Felszerelés: (armory link): http://eu.battle.net/wow/en/character/ragnaros/B%C3%A1cs%C3%B6r/simple
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk, egyaránt, ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?)
BC ben kezdtem el wow ozni a tauri nevü csodálatos tört szerveren:D na ezt hamar meguntam és megérkezdtem a wotlk-ban a Ragnaros-ra itt Naxx/Uldu/Toc/Togc/Icc is sikerült sajnos utóbbi csak 10-esben és csak normal modban ugyanis ekkor abba kelett hagynom a játékot családi okok miatt(asszony sokat enragelt a játék miatt) vissza majd a cata megjelensée után jöttem ekkor BoT/BWD 10-es normal majd FL 10-es hc kivéve ragna megvolt jelenleg DS contentbe csak 10-es hc Morchok killem van ugyanis a gépemet nem rég cseréltem le és eddig nem nagyon tudtam megfelelö minöségen játszani igy a 25-ös része a játéknak sajnos kimaradt

85-as Altjaid (Név,szerver):Massheal orc Saman ragnaros

Referencia: (Jól gondold meg!)Betonpala

IRL Magadról:Dolgozok játszok sokat na meg persze ezt az egészet megfüszerezzük 1-2 hetente 1-1 bulival Very Happy
Életkor:26
Foglalkozás:MÁV Zrt Forgalmi szolgálattevö
Nem:Férfi
Név (opcionális):Bíró Sándor
Internetkapcsolat (Mbit/szolgáltató):Invitel adsl 15mbit/sec
Hardware: cpu,ram,vga Intel I5 660 HT quad3.33 8gb Hyperx ram Nvidia N550gtx

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.
http://kepfeltoltes.hu/view/120211/WoWScrnShot_010312_121953_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/120211/WoWScrnShot_120511_194236_www.kepfeltoltes.hu_.jpg mint mondottam a 25-ös raidek kimaradtak ezért sajnos csak raid findereset tudok mutatni
- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (Screenshot NEM elég!) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is)

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? Progress esetén heti 5 nap raidelünk H,K,SZ,CS,V. Raidjeink 19:05-23:15-ig tartanakVáltozó a munkám miatt de heti 4 raidet tudok vállani ami biztos de elöfordulhat az 5 is értem a változo alatt hogy pl egyik héten H K CS V másik héten K SZ CS V mondjuk
- Mennyit szoktál Online lenni(nem csak a wowban): Hétköznap/hétvége (-tól-ig)ha szabad vagyok és itthon is vagyok napi 20 óra biztos
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?Igyekszem utolérni az illetékes officereket és tájékoztatni a problémámrol mivel elsö dolgom a guildbe kerülsé után az illetékesek telefonszámának lecsekkolása
- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül (mennyi időre tervezed pályafutásod)?Nem tudnám emgfogalmazni céljaimat de annyit mondhatok hogy föleg pve orientált játékos vagyok de a játé pvp részét is szertem célom ha meg kéne fogalmazni az actuális content kijátszása és az ujdonságok felfedezése továbbá a funolás a haveerokkal és a pvp ha ugy adja
- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak)természetesen ha nem igy lenne nem ide jelentkeznék
- Van e egyéb hobbid vagy fix elfoglaltságod amit bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek (pl. „ősszel szüretelés miatt nem szoktam 2hétig játszani”)Nincs a wow a hobbym Very Happy
- Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban?Munka miatt változo a vonatok nyáron is mennek de van az a csodálatos találmány hogy szabadság Very Happy
- Miért minket választottál?A ragnaros nevü szerveren a top guild vagytok tudomásom szerint és szeretnék egy legendás nevü csapat része lenni és hozzátenni valamit ahhoz amit már eddig is elértetek
Vissza az elejére Go down
Whitman

Whitman


Hozzászólások száma : 34
Join date : 2009. Jun. 18.

Prot/Fury warrior tgf (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prot/Fury warrior tgf (Declined)   Prot/Fury warrior tgf (Declined) Icon_minitime2012-02-28, 18:14

Hello. Jelenleg van warrior tankunk 2 is, és inkább egy másik fajta tankot tudnék elképzelni + ban. Illetve mi alapból 2 tankkal progresszelünk, ebből kifolyólag az 5/5 jelenlét rendkívül fontos. Declined, Gl a továbbiakban.
Vissza az elejére Go down
 
Prot/Fury warrior tgf (Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Adriell lvl85 bloodelf fury/prot warrior jelentkezés (Declined)
» Warrior dps (403)/prot (402) i lvl (Declined)
» Prot warrior jelentkezés (Declined)
» Luszkinia Fury Warrior (Declined)
» Dampierre Fury/Arms Warrior (Declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: