Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Adriell lvl85 bloodelf fury/prot warrior jelentkezés (Declined)

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Norek86




Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. May. 09.

Adriell lvl85 bloodelf fury/prot warrior jelentkezés (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Adriell lvl85 bloodelf fury/prot warrior jelentkezés (Declined)   Adriell lvl85 bloodelf fury/prot warrior jelentkezés (Declined) Icon_minitime2011-05-09, 20:19

Ingame:

Név: Adriell

Faj/Kaszt/mainspec: bloodelf fury warrior

offspec: prot

Saját vagy vásárolt karakter: saját

Played: (85-on és összesen külön)

Total: 32 nap, 12 óra 17 perc
85: 18 nap 5 óra 52 perc

Előző guild/guildek:

Alliban:

Order of Watchers, Lisette nevű human paladinnal

Horda:

Rising Phoenix, Mangy Frostwolf Dogs, Teamwork

Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?)

Order of Watchers: Azt hiszem erről Fenixyan tudna részletes mesét mondani. A klán 25 fős raidelése Toc idején befulladt, majd lassan a 10-es is. Ez idő tájt mentem hordába, akkor Asariel nevű bloodelf papommal kezdtem játszottam (Azóta is meg van természetesen lvl85-ön.)

Rising Phoenix: Asariel nevű papommal teljes icc10 és 25-ös contentet (normalon) végigvittem. A content vége felé a Rising is belefulladt a 25-ös raidelés nehézségeibe, elég sokan kiléptek, a vezetőség szétoszlott a vezető magyar hordás klánok között. Akkor döntöttem úgy hogy én is váltok, nem volt értelme csak azért online lenni, hogy Orgrimmarban ácsorogjak meg pugoljak (márha volt épp lehetőség)

Mangy Frostwolf Dogs: Jól indult a klán, amely csakis 10-es contentet kezdett el játszani Catában. Itt biztos helyem volt immáron warriorként. Azonban a klán inkább a pvp-re koncentrál elég jól is állnak. Én azonban egy kisebb félreértés végett szúrtam az egyik officer szemét, így ez volt az első klánom ahonnan kitettek és nem kiléptem.

Teamwork: Amikor felvettek, a klán erőteljesen a 25-ös raidelésre koncentrált, de a hc-zás nem igen haladt mert 25 emberből körülbelül 20-21 ember volt az aki komolyan vette, hogy legyen online időben, koncentráljon a harcra stb. Nemrégiben döntött úgy a vezetőség, hogy ők is átállnak 10 fősre. 2 csapat indult. Egy erősebb és egy gyengébb sajnos én voltam a 21-ik ember, ha lehet ezt mondani így jelenleg maximum pugolni tudok, ill. egy-egy bossra tudok bemenni a 2.ik team-mel, de úgy érzem, hogy ezért fölösleges online lenni, és fizetni.

Szakmák: (és miért ezek a szakmák) Jewelcrafting 525, Mining 525 (ill Firs aid és Archeology is 525, cookingot és fishinget most húzom, hamár így ráérek.). Ha a klán érdeke megkívánja természetesen a Mininget lecserélem másra.

Felszerelés: (armory link)

http://eu.battle.net/wow/en/character/ragnaros/adriell/simple

Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk, egyaránt, ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?)

Vanilla, Bc és preBc csak tört szerveren.

Wotlk:

Lisette human paladinnal (jelenleg Lysandros néven megtalálható hordában):

-Naxx 10 és 25: teljes clear
-U10 és 25: 25-ös Yogg-saron és Algalon kivételével clear, U10-ből 1 vagy 2 watcher hiányzik Yoggin és Algán kivül.
-Toc10 és 25: mind2 teljes clear, 10-esben a kukacok+yeti+kentaur hcban is.

Asariel nevű bloodelf papommal:

-Icc10 és 25: teljes clear, 1-2 achi

Adriell bloodelf warrior-ral:

-Bwd: 5/6 normal változatban
-Bot: 3/4 normal változatban
-TofW: 0/2

85-as Altjaid (Név,szerver):

Asariel lvl85 shadow/holy pap, Ragnaros

http://eu.battle.net/wow/en/character/ragnaros/asariel/simple

Referencia: (Jól gondold meg!)

Fenixyan, ha még emlékezik rám Smile

IRL Magadról:

Életkor: 25
Foglalkozás: frissárú készletgazda
Nem: férfi
Név (opcionális): Fábián Norbert
Internetkapcsolat (Mbit/szolgáltató): 2mbit, T-online, kevés-nek tünik, de elég stabil, és raideken (ha épp sikerül bejutnom) nicns vele problémám.

Hardware:
CPU: Intel Core 2 Duo E7300 @ 2,66 ghz
RAM: 4 gb
VGA: MSI Geforce 9800GT 512 ram

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról
Sajnos nem tudok mutatni. Igazából X-perlt, használok, DBM-el, Recount-al, illetve Decursive van fennt papom-nak.

- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (vagy esetleg recountot screenshottal) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is)

Nem rég kezdték el mérni a statisztikát, ez az egyik utolsó 25-ös raid-ről való, akkor még a mostaninál kicsit gyengébb gearben

http://www.worldoflogs.com/reports/do83o93lpvtofz5x/details/19/

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? Progress esetén heti 5 nap raidelünk H,K,SZ,CS,V. Raidjeink 19:05-23:15-ig tartanak

A jelenlegi állásomban állandó délelőtt vagyok hétfőtől péntekig. 1-1 délután bejöhet ha ne adja Isten, helyettes osztályvezető vagyok. Így mindig tudok lenni vasárnap maximum akkor eshet ki ha nagyapámhoz megyek, aki az egyetlen élő nagyszülöm már így sok a tennivaló nála is.

- Mennyit szoktál Online lenni(nem csak a wowban): Hétköznap/hétvége (-tól-ig) Látástól Mikulásig. Hétköznap olyan 17-től 24:00-ig, ha épp nem dolgozom (pl szabadság, csúsztatás) akkor szinte egész nap.

- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel? Ez elméletben nem történhet meg, ha tudom hogy nem fogok hazaérni akkor megejtek egy telefont egy officernek vagy a raidleadernek. Tentativra sosem nyomok.

- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül (mennyi időre tervezed pályafutásod)? Pályafutásom addig tervezem amig a WoW menni fog ez még 5-6 év biztos, a célom az hogy lássam a teljes contentet HC-ban is de normalban mindenfélreképpem

-Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak)

Igen, de nem árulok zsákbamacskát, ha a munkahely esetleg megköveteli a távollétet (esetleges délután, illetve továbbképzés, kiküldetés) vagy családi gondok, akkor azok előrébb valók, de sztem ezzel mindegyikőtök így van.

- Van e egyéb hobbid vagy fix elfoglaltságod amit bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek (pl. „ősszel szüretelés miatt nem szoktam 2hétig játszani”)

Airsoft, de mindig hétvégén játszok, hétközbe nagy ritkán, maximum ha war-ra gyakorlunk.

- Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban?

Mivel dolgozom, hasonlóképp mint évközben.

- Miért minket választottál?

Szeretnék jóval komolyabban raidelni, mint eddig lehetőségem volt. Mivel a ti klánotok erőteljesen progressorientált, úgy vélem, hogy esetleges felvétel esetén, itt lenne lehetőségem. Nem elhanyagolható az is, hogy számomra fontos a jó hangulat, eddig mindegyik klánomban ez meg volt, de sajnos a játék iránti szenvedély csak a Teamwork-ben és az OoW-ban. Ha egy csapatban kiváló emberek vannak, és mind emellett profik is, nah azt hiszem ez az ami minden játékos álma.


KÖSZÖNÖM, HOGY SZÁNTATOK IDŐT ARRA, HOGY EZT A KIS SZÖSSZENETET ELOLVASSÁTOK, TUDOM, HOGY NEM 5*, DE PRÓBÁLTAM MINÉL RÉSZLETESEBB KÉPET ADNI.


Annyit még hozzátennék, ha esetleg a 25-ös csapatba véleményetek szerint nem vagyok alkalmas, azért a 10-es teambe szívesen bekerülnék, ha erre megfelelő vagyok.


Köszönettel: Fábián Norbert alias Adriell, a Star Wars és a Mass Effect kíméletlen rajongója, és a G&G DPMS CQB Tactical aranykezű használója.
Vissza az elejére Go down
Fenixyan

Fenixyan


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2009. Nov. 27.

Adriell lvl85 bloodelf fury/prot warrior jelentkezés (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adriell lvl85 bloodelf fury/prot warrior jelentkezés (Declined)   Adriell lvl85 bloodelf fury/prot warrior jelentkezés (Declined) Icon_minitime2011-05-09, 21:25

Lisettelolhun Very Happy

Hali, rég láttalak. Jól néz ki az apply, csak kicsit RP-s, itt meg többnyire Buttonsmasher Pupákok vannak Very Happy Nekemis mindig beszólnak, amikor ihletet kapok és dalban próbálom kifejezni magam geek

És szerintem úgy értetted azt a miningot, hogy MÁR egyéb Hasznos proffot húzol éppen Very Happy
( mondja az aki maga is miningos Rolling Eyes )

Sok sikert Smile
Vissza az elejére Go down
Vakilol




Hozzászólások száma : 37
Join date : 2009. Jul. 08.
Age : 37
Tartózkodási hely : Mo

Adriell lvl85 bloodelf fury/prot warrior jelentkezés (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adriell lvl85 bloodelf fury/prot warrior jelentkezés (Declined)   Adriell lvl85 bloodelf fury/prot warrior jelentkezés (Declined) Icon_minitime2011-05-09, 23:41

Norek86 írta:

Foglalkozás: frissárú készletgazda

Azaz pék v raktáros ? o.o Very Happy
Vissza az elejére Go down
Fenixyan

Fenixyan


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2009. Nov. 27.

Adriell lvl85 bloodelf fury/prot warrior jelentkezés (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adriell lvl85 bloodelf fury/prot warrior jelentkezés (Declined)   Adriell lvl85 bloodelf fury/prot warrior jelentkezés (Declined) Icon_minitime2011-05-09, 23:54

Olyan lehet, mint az " Input-Output Manager "
azaz Portás Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vakilol




Hozzászólások száma : 37
Join date : 2009. Jul. 08.
Age : 37
Tartózkodási hely : Mo

Adriell lvl85 bloodelf fury/prot warrior jelentkezés (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adriell lvl85 bloodelf fury/prot warrior jelentkezés (Declined)   Adriell lvl85 bloodelf fury/prot warrior jelentkezés (Declined) Icon_minitime2011-05-10, 00:10

Fenixyan írta:
Olyan lehet, mint az " Input-Output Manager "
azaz Portás Very Happy

jaja:D
Vissza az elejére Go down
Norek86




Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. May. 09.

Adriell lvl85 bloodelf fury/prot warrior jelentkezés (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adriell lvl85 bloodelf fury/prot warrior jelentkezés (Declined)   Adriell lvl85 bloodelf fury/prot warrior jelentkezés (Declined) Icon_minitime2011-05-10, 00:26

Fenixyan írta:
Olyan lehet, mint az " Input-Output Manager "
azaz Portás Very Happy

Az én dolgom az, hogy mindig legyen zaba az asztalodon Feni :=)
Vissza az elejére Go down
cicckuty

cicckuty


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2009. Jun. 15.
Age : 38
Tartózkodási hely : Nyíregyháza

Adriell lvl85 bloodelf fury/prot warrior jelentkezés (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adriell lvl85 bloodelf fury/prot warrior jelentkezés (Declined)   Adriell lvl85 bloodelf fury/prot warrior jelentkezés (Declined) Icon_minitime2011-05-11, 07:48

Vagy az anyagcsere-manager azaz vécésnéni... Razz
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Adriell lvl85 bloodelf fury/prot warrior jelentkezés (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adriell lvl85 bloodelf fury/prot warrior jelentkezés (Declined)   Adriell lvl85 bloodelf fury/prot warrior jelentkezés (Declined) Icon_minitime2011-05-11, 12:47

Az applyd nagyon korrekt, jó lenne csak ilyen applykat kapni, de ez nem minden sajnos. Dps warriornak vennénk fel és a wol-ok alapján a dpsed nem igazán van rendben és tudom, hogy gyengébb gearben vagy, de lehetne ebből többet kihozni. Declined. Gl a továbbiakban.
Vissza az elejére Go down
Norek86




Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. May. 09.

Adriell lvl85 bloodelf fury/prot warrior jelentkezés (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adriell lvl85 bloodelf fury/prot warrior jelentkezés (Declined)   Adriell lvl85 bloodelf fury/prot warrior jelentkezés (Declined) Icon_minitime2011-05-11, 16:12

Magicmuszu írta:
Az applyd nagyon korrekt, jó lenne csak ilyen applykat kapni, de ez nem minden sajnos. Dps warriornak vennénk fel és a wol-ok alapján a dpsed nem igazán van rendben és tudom, hogy gyengébb gearben vagy, de lehetne ebből többet kihozni. Declined. Gl a továbbiakban.

Köszi szépen, talán majd egyszer valamikor újra megpróbálom ha már jobb leszek.

Nektek továbbiakban sok sikert!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Adriell lvl85 bloodelf fury/prot warrior jelentkezés (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adriell lvl85 bloodelf fury/prot warrior jelentkezés (Declined)   Adriell lvl85 bloodelf fury/prot warrior jelentkezés (Declined) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Adriell lvl85 bloodelf fury/prot warrior jelentkezés (Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Prot/Fury warrior tgf (Declined)
» Prot warrior jelentkezés (Declined)
» fury warrior jelentkezés (Accepted)
» Kana Prot Warrior jelentkezés (Accepted)
» Warrior dps (403)/prot (402) i lvl (Declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: