Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 feral dd / rogue - 10 es csapatba (Declined)

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
skillcap
Vendég




feral dd / rogue - 10 es csapatba (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: feral dd / rogue - 10 es csapatba (Declined)   feral dd / rogue - 10 es csapatba (Declined) Icon_minitime2011-05-28, 14:20

Ingame:
Név:Skillcap
Faj/Kaszt/mainspec:Night Elf / Druid / Feral DD
offspec: Balance
Saját vagy vásárolt karakter: Saját
Played: (85-on és összesen külön) 85-ön:19 nap , összesen:28 nap
Előző guild/guildek:
Még Sylvanas szerveren pár kisebb nemzetközi guild, majd Ragnaroson: Deep Tranquility, Elemental Gankery
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) IRL elköltöztem máshova ami miatt 1 hónapot ki kellett hagynom és addig nem tudtam játszani
Szakmák: (és miért ezek a szakmák) :
Jc / Alchemy. mindkét szakmát az agility bonusok miatt választottam, egyébként Elixir master vagyok
Felszerelés: (armory link):

Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk, egyaránt, ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?):
Bc végén kezdtem a pályafutásomat még anno Sylvanas szerveren, rogue main karakterrel, de progress dolgokra csak WotlK elején került sor.Rahaa nevet viseli a roguem, vele kezdtem még Naxx progresst végig, Sartharion 3D, Malygos, Ulduar, TotGC, majd ICC contenteket végigjátszottam vele még a Deep Tranquility-ben. LK heroic sajnos nem lett meg akkor, de minden más igen. ICC content közben migráltam át pár Ragnaros-ra. Majd Cataclysm előtt Feral druid DD-ként bekerültem az Elemental Gankerybe. (ezért is rerolloltam druid mainre pve szempontjából).Jelenleg a druidomon 4 heroic killről van achi, de többet is tudok hogy néz ki, tryok alapján.
85-as Altjaid (Név,szerver):
Rahaa-Ragnaros (rogue)
Igotyou-Ragnaros (DK)
Rahalol-Ragnaros (Priest)
Referencia: (Jól gondold meg!)
Kraanlol, Coldfearx, őket ismerem már évek óta jó barátaim, mást így személyesebben nem annyira ismerek még sajnos.
IRL Magadról:
19 éves leszek lassan,most érettségiztem, Sárváron tanulok és élek.Szeretek ingame pve-zni és pvp-zni egyaránt.IRL szeretem a jó társaságokat, az elektronikus zenét és még sok sok hobbim van.
Életkor:18
Foglalkozás:Tanuló
Nem:Fiú
Név (opcionális):Tölgyesi Richárd
Internetkapcsolat (Mbit/szolgáltató):
6 MB / Globonet
Hardware: cpu,ram,vga :
AMD Sempron 3600+ processor, 3 GB RAM, XP SP2, GEFORCE 8600 GT

Követelmények:
-Sajnos a költözéssel egy gép format és egy full reinstall is vele járt és még nem készítettem azóta screenshotokat, mivel nem voltam 25 ös raiden.


Néhány kérdés:
-Heti 7 napot tudok vállalni és minden nap játszani, néha egy 2 hetente hétfőn vagy szerdán úgy háromnegyed 9 körül érek viszont haza, mert elterelésre járok.
- Hát általában hétköznap és hétvégén szinte egész nap elérhető vagyok, kivétel ha éjjel buliba megyek vagy valami program barátnőmmel, de ez soha nem megy progress rovására. Általában mindig online vagyok és elérhető, ha nem wowban, akkor msn en vagy facebookon vagy akárhol.
- Ha az előre bejelentett raidre nem érek haza időben, természetesen értesítek egy officert telefonon, vagy bárhogy.
- Szeretnék egy jó közösség és ugyanakkor egy progressben élen lévő és haladó guild tagja lenni hosszú távra, esetleg realm first-ek teljesítése,és mindig a maximális teljesítmény elérésére. Nem tudom meddig szeretnék még játszani, csak annyit, hogy még több évig intenzíven mind PvE és PvP terén.
-Progress érdekében bármit képes vagyok megtenni, eléggé PvE orientált vagyok, mindenre van megoldás, hogy ott lehessek. Új content kijövetelekor pedig szeretnék az elsők között lenni, akik teljesítik azt.
- Nincs semmi egyéb hobbim és elfoglaltságom, amik korlátoznának a játékban, csupán annyi, hogy elterelésre kell járnom és ez nem Sárváron van, hanem Szombathelyen és nagyjából 2hetente hétfőn és szerdán tudom ezt megtenni. Kb Októberig van ez így, de akkor is csak késve érkezem haza, kb 3/4 9-re. Ezt persze próbálom mindig úgy időzíteni, hogy minden beleférjen és részt tudjak venni a raideken.
- A nyári időszakban szinte minden nap egész nap online vagyok, hiszen főként ez a hobbim. Semmi különösebb dolgom nincsen, úgyhogy mindig elérhető vagyok.
- Azért választottalak titeket, mert szeretnék egy jó társasák, ugyanakkor egy progressben jól haladó, orientált guild és közösség tagja lenni.Nagyon szeretem a PvE-t és a PvP-t is, és szeretnék egy lehetőséget kapni nálatok. Megbízható játékosnak tartom magam, és még több évig szeretnék intenzíven játszani és mindig az adott contentet minél előbb teljesíteni.Rogueval és Druiddal is egyaránt tapasztalt játékos vagyok, a Rogue-mmal szeretnék a következő contentben játszani, de hogyha feral DD-re van szükség, akkor ismét játszok vele mainként, hiszen ő nagyrészt HC gearben van már. Azt hiszem mindent leírtam, válaszotokat előre is köszönöm!

Vissza az elejére Go down
skillcap
Vendég




feral dd / rogue - 10 es csapatba (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: armory link   feral dd / rogue - 10 es csapatba (Declined) Icon_minitime2011-05-28, 14:23

Valamiért az armory linkem nem látom a postomban, nem tudom ez miért van.
Vissza az elejére Go down
Aisaka

Aisaka


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2010. Jul. 09.
Tartózkodási hely : Budapest

feral dd / rogue - 10 es csapatba (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: feral dd / rogue - 10 es csapatba (Declined)   feral dd / rogue - 10 es csapatba (Declined) Icon_minitime2011-05-28, 14:24

Csak regisztrált felhasználóknak látszanak a linkjei postokban.
Vissza az elejére Go down
skillcap
Vendég




feral dd / rogue - 10 es csapatba (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: feral dd / rogue - 10 es csapatba (Declined)   feral dd / rogue - 10 es csapatba (Declined) Icon_minitime2011-05-28, 14:33

Igen, elolvastam, csak tegnap este regisztráltam és ma írtam meg az apply-t. Most pedig már nem enged belépni, és ha újra regelni akarok azt írja hogy már regisztráltak a címemmel. Megpróbálom helyrehozni. Elnézést a kellemetlenségért.
Vissza az elejére Go down
Kraanlol




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2011. May. 17.
Age : 33
Tartózkodási hely : Dunaszeg

feral dd / rogue - 10 es csapatba (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: feral dd / rogue - 10 es csapatba (Declined)   feral dd / rogue - 10 es csapatba (Declined) Icon_minitime2011-05-28, 17:12

Vissza az elejére Go down
Baci

Baci


Hozzászólások száma : 73
Join date : 2011. Feb. 14.

feral dd / rogue - 10 es csapatba (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: feral dd / rogue - 10 es csapatba (Declined)   feral dd / rogue - 10 es csapatba (Declined) Icon_minitime2011-05-31, 00:34

Helló!

Sajnálom, de létszámilag eléggé tele van a csapat. Nem tudnálak foglalkoztatni annyi, amennyit szeretnél játszani.
Vissza az elejére Go down
skillcap
Vendég




feral dd / rogue - 10 es csapatba (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: feral dd / rogue - 10 es csapatba (Declined)   feral dd / rogue - 10 es csapatba (Declined) Icon_minitime2011-05-31, 12:11

Értem, azért köszönöm.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





feral dd / rogue - 10 es csapatba (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: feral dd / rogue - 10 es csapatba (Declined)   feral dd / rogue - 10 es csapatba (Declined) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
feral dd / rogue - 10 es csapatba (Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Application - Feral druid (Declined)
» feral druid jelentkezés (Declined)
» Rogue tgf(Declined)
» Tgf - Rogue (Declined)
» Hinatachan LVL 80 Resto/feral druid (declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: