Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Resto Shaman (Declined)

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Yayoo




Hozzászólások száma : 4
Join date : 2012. Jan. 18.

Resto Shaman (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Resto Shaman (Declined)   Resto Shaman (Declined) Icon_minitime2012-01-19, 00:55

Ingame: Yaayo-BS-Ally
Név: Tibor
Faj/Kaszt/mainspec:Troll/Shaman/Resto
offspec: Enhancement
Saját vagy vásárolt karakter: Saját
Played: (85-on és összesen külön): Ö: 96nap 85-ön: 47nap
Előző guild/guildek: Arvisura, Blacksail Pirates, Apocalypto
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) Kiléptem, a guildben lévő ellentétek miatt(és még jópáran követtek)
Szakmák: (és miért ezek a szakmák) Alchemy: A transmute,anno jó pénz keresleti lehetőség volt, meg szerettem magamnak gyártani a dolgokat Smile Herbalism:Inkább farmoltam, mint hogy megvegyem AH-ban, meg az a haste se egy rosz CD ^^
Felszerelés: (armory link): Linkelem, ha lesz jogom, vagy küldöm email-ben.
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk, egyaránt, ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?) Vanilla: sajnos csak tört szerveren kapott szerepet, így utólag már bánom.BC:Előző accountomon lévő rugómmal full clear,SWP ikrekig(M'uru,KJ túl nagy falat volt).WoTLK:Ulduar akkor kimaradt az életemből, ToC illetve ICC volt az igazán mérvadó akkor szerver 8.ként öltük LK-t normal-ban (Arvisura-val) később HC LK-n 2-3 try, de hanyagoltuk inkább.Cata:Mindegyik boss-t időben sikerült leverni, most DS-en 1/8 HC
85-as Altjaid (Név,szerver): Wtbasd,Seequid,Nhazyr
Referencia: (Jól gondold meg!): Arsy

IRL Magadról:
Életkor:19
Foglalkozás: sportoló(footbal)
Nem:férfi
Név (opcionális):Tibor
Internetkapcsolat (Mbit/szolgáltató): 10Mbit,Fibernet
Hardware: cpu,ram,vga: X2 Dual core 2,7 GHZ , 4GB RAM, NVidia 8800GT

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról. Úgyszint elküldöm e-mailben, vagy ha lesz jogom feltöltöm.
- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (Screenshot NEM elég!) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is) A régi WoL-jaim ki lettek törölve guild váltás miatt, így sajnos nem rendelkezem vele.

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? Progress esetén heti 5 nap raidelünk H,K,SZ,CS,V. Raidjeink 19:05-23:15-ig tartanak: Az összes raidel megtudok jelenni időben 5/5.
- Mennyit szoktál Online lenni(nem csak a wowban): Hétköznap/hétvége (-tól-ig) 11től 5ig, utána edzés és raidre itthon vagyok.19-24
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel? Ha tudom előre, hogy késni fogok, természetesen szólok, de ha közbe jön valami váratlan, akkor megpróbállak értesíteni titeket.
- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül (mennyi időre tervezed pályafutásod)? Szeretnék végre komolyabban raidelni,minél nagyobb sikereket elérni egy jó társasággal.A pályafutásomat Sargeras haláláig, az utolsó kiegészítőig tervezem ^^
- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak) Egyedül a foci ami közbejöhet, de megoldható.Arra van ideje az embernek amire szán, ugyebár....
- Van e egyéb hobbid vagy fix elfoglaltságod amit bizonyos fix időpontokat/időszakokat érintenek (pl. „ősszel szüretelés miatt nem szoktam 2hétig játszani”) Foci, edzőtábor,meccsek,barátnő.
- Hogyan érsz rá általában a nyári időszakban?Hát így januárban még nemnagyon tudom a nyári programom, de minden évben szülőkkel,barátnővel 1-2 hét nyaralás, meg haverokkal, de a raidek többségén jelen tudok lenni.
- Miért minket választottál? Természetesen sokat hallottam már rólatok, mint mindenki.Szeretnék tagja lenni egy erős, realm 1st(HUN 1st ^^) guildnek, persze ha van rá lehetőség.

Tisztelettel, Yayoo


A hozzászólást Yayoo összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-01-22, 12:45-kor.
Vissza az elejére Go down
Arsares

Arsares


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2011. Feb. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Resto Shaman (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Resto Shaman (Declined)   Resto Shaman (Declined) Icon_minitime2012-01-19, 01:36

Nézd már egy Arvisurás:) sztem Flemis néven emlékszel rám;)

Észrevételek a geareddel kapcsolatban
Wrist enchant spirit->Int
Kezes 50 mastery-65 mastery
Cipő Haste->mastery

Crites build felejtős 25 hc progressre, a 916 haste fölötti hard mastery az igazi egy 50-55%ig aztán crit. (Véleményem szerint). Herbalism khm..
Totemic focus talent nélkülözhetetlen a hosszabb Mana Tide ill. Spirit Link Totem miatt. Water Shieledes glyph pedig csak nagyon hosszú és intenzív fightokra kell , az egyetlen jelenleg csak Spine hc. A lövöldözős talent is csak oda need. Szal no flame inkább tanács és vélemény!Smile

Sok sikert az aplyhoz, Arsy-Flemis:)
Vissza az elejére Go down
Yayoo




Hozzászólások száma : 4
Join date : 2012. Jan. 18.

Resto Shaman (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Resto Shaman (Declined)   Resto Shaman (Declined) Icon_minitime2012-01-19, 01:42

Hogyne emlékeznék ^^ Gondoltam, hogy a crit-en majd változtatnom kell, eddig 10esben elvoltam vele.Ugyan ez a helyzet a talenttel meg mindennel,oda jó volt az.Viszont ha bekerülnék, természetesen változtatnék rajtuk.És amúgy megélj mi van veled mostanság, jól eltűntél mióta messyr-ék átmentek TN-re.
Vissza az elejére Go down
Jushi

Jushi


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. May. 24.
Age : 37
Tartózkodási hely : Pécs

Resto Shaman (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Resto Shaman (Declined)   Resto Shaman (Declined) Icon_minitime2012-01-19, 10:50

Arsy azóta nagyon sikeres pályát futott be a kék osztrigában, sztriptíz-táncosként.
Vissza az elejére Go down
Yayoo




Hozzászólások száma : 4
Join date : 2012. Jan. 18.

Resto Shaman (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Resto Shaman (Declined)   Resto Shaman (Declined) Icon_minitime2012-01-19, 11:55

Már Arvisurában is kezdett kibontakozni az az énje, de most úgylátszik már bátran vállalja Very Happy
Vissza az elejére Go down
Yayoo




Hozzászólások száma : 4
Join date : 2012. Jan. 18.

Resto Shaman (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Resto Shaman (Declined)   Resto Shaman (Declined) Icon_minitime2012-01-19, 13:40

Enchantok,gemek, talent, mastery-crit build javítva!
Vissza az elejére Go down
Whitman

Whitman


Hozzászólások száma : 34
Join date : 2009. Jun. 18.

Resto Shaman (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Resto Shaman (Declined)   Resto Shaman (Declined) Icon_minitime2012-01-22, 18:41

Hello. Jelenleg 2 aktív resto shámánunk van, nem hiszem hogy tudnánk spotot biztosítani. + "Cata: Mindegyik boss-t időben sikerült leverni" az achievement-jeid mást tükröznek. Declined, GL a továbbiakban.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Resto Shaman (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Resto Shaman (Declined)   Resto Shaman (Declined) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Resto Shaman (Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» resto shaman (Declined)
» Sziklaa - Resto Shaman (Declined)
» Draxi lvl 80 Resto Shaman. (declined)
» Resto Shaman apply -brennus(Declined)
» Frider - Resto Shaman

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: