Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Holleanyo apply (accepted)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Hatalom
Vendég




Holleanyo apply (accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Holleanyo apply (accepted)   Holleanyo apply (accepted) Icon_minitime2009-09-24, 18:39

Faj:Draenei
Kaszt:Priest
Saját vagy vásárolt karakter:Saját
Played: (80-on és összesen külön):13nap all,6nap lvl80.
Achievement Points:Kezdö 2000

Előző guild/guildek:Order of Watchers
Miért léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?):Picit gyüjtö guildnek tünik,hiába voltam fent majdnem minden raid invkor egyszerüen nem volt spot , igy 1 honap után kirugtak de ha nem kirugás a vége én jöttem volna el.

Szakmák: (esetleges meglévő ritka receptek-)jc+ic maxos mind a kettö.
Felszerelés: (armory link):
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?)Pre bc warriorral játszottam mc nél tovább akkori serveren nem jutottunk.Bc:ssc.tk.hyjal,bt full clear paladinnal tankként.U25be vezaxig jutottam le illetve Toc25be Twinekig.
Referencia: (Jól gondold meg!) Vaki, másokat nem irok mert nem pajtiskodtam sok emberrel de sztem páratokkal raideltem anno:)

Magadról:Budapesten lakom és enyi xD kattkattkatt kockaság Very Happy

Életkor:23
Nem:Feju
Név (opcionális):Dodo
internetkapcsolat, Hardware: Raid képes.

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: (heti 4 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk.kedd : szabadfoglalkozás, 10 fősök. Raidjeink 19:00tol kb 23:00 ig tartanak.)Kiirt raididöpontok tökéletesek, magánéleti programokat ugyis hétvégére tervez az ember.

Miért minket választottál?Acclopás sorozatok után váltottam papra és mivel gyenge volt a gearem megprobáltam elösször aktuális progresshez öltözködni.És eddig birtam progress nélkül casualkodás nem nekem valóSmile

Néhány kérdés:
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
Mindenképpen szolok valamelyik ismerös guild tagnak, hogy miért is nem értem haza és szoljon az illetékeseknek.
- Cseszegetnek mert elszúrtál valamit, mi a tipikus reakciód?
Nem szokásom bénázni, probálok 100% osan teljesiteni raideken hisz a haladás a cél nekem is .Ha mégis elrontok valamit legözelebb biztos nem fordul elö.
- Állítsd sorba: barátság, loot, progress, pvp, altozás
Progress,barátság,loot,pvp,altozás
- Mit teszel ha pár hétig vagy több ideig szüneteltetned kell a wowot akármilyen okból kifolyólag?
Megprobálom megoldani hogy ne klejen teljesen passival játszani, de ilyenre nem lesz példa Very Happy
-Amit még fontosnak tartasz magadról
Paladinommal raideltem veletek viszonylag sokáig csak ugye volt az a guild átszervezés és kivált szinte minden ember a régi giobol, közvetlen utánna lopták el az accom és sok huzavona után egyszerüen már nem volt kedvem paladint ujra gearelni nem sikerült 3. ellopás után minden itemet visszaszerezni egyszerüen hülyének néztek a gmek, igy váltottam és most papal szeretnék bizonyitani mint magamnak mint nektek hogy ha bekerülök nem okoznék csalodást.
-Egy minimum 200 szavas fogalmazás , mely tartalmazza a következőket: Hc- Casual téma, mit jelent számodra a wow, RL- Ingame téma , Mik foglalkoztatnak a játékban leginkább, meddig tudsz egy oltáson nevetni ,és kb mely az a pont ahol már idegesít a dolog.:Szoval casual téma , vagy van raid vagy nincs vagy hardozunk vagy nem minden casual guildek is inkább picit a játékélményért játszanak nem pedig az eredményekért.Számomra a wow lassan kikapcsolodás ami betölti az estéimet , hétvégén szigoruan piálás de arrol van szo szivesen töltöm gép elött akár az egész napot , de irlt ha nagyon nem muszáj nem szivesen adom fel ezért.(itt hozzáteszem hogy az irl élet hétvégére esik ami meg ugye nem raid nap csak vasárnap az meg ugye adott ).Minden érdekel ami progress , cél hogy minnél több mindent elérjek egy jo csapattal , legyen az server first kill vagycsak simán farm hard acsi.Szeretek megküzdeni a killekért és jo átélni egy hard first killt igazábol az érzés és a csapatmunka ami elsösorban foglalkoztat , persze lot is kell hogy minnél jobb és jobb legyen a karakter az actuális contentbe de még igy is progress az elsö.Nem vagyok oltogatos fajta vicceken birok nevetni van hogy sokáig is de nyilván nem fogom spamolni a röhögéssel ventrit.Nyugodt ember vagyok nehezen lehet felhuzni , ilyen hogy felhuzásbol offline menés nálam sose látnátok Very Happy

Röviden enyi válaszotok várom és köszi a lehetöséget elöre is.
Vissza az elejére Go down
Vakilol




Hozzászólások száma : 37
Join date : 2009. Jul. 08.
Age : 37
Tartózkodási hely : Mo

Holleanyo apply (accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holleanyo apply (accepted)   Holleanyo apply (accepted) Icon_minitime2009-09-24, 18:46

+ Shocked
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Holleanyo apply (accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holleanyo apply (accepted)   Holleanyo apply (accepted) Icon_minitime2009-09-25, 00:47

Hát szvsz nézzük meg mit tudsz sp-vel. Accepted! Keress meg 1 invért.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Holleanyo apply (accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holleanyo apply (accepted)   Holleanyo apply (accepted) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Holleanyo apply (accepted)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Oophaga shadowpriest apply (accepted)
» Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted)
» Fury warrior apply (Accepted)
» Holleanyo - resto druid (Declined)
» DK dps apply

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: