Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Oophaga shadowpriest apply (accepted)

Go down 
+4
jeree
Furacsirke
Lonertee
Oophaga
8 posters
SzerzőÜzenet
Oophaga




Hozzászólások száma : 4
Join date : 2009. Dec. 02.

Oophaga shadowpriest apply (accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Oophaga shadowpriest apply (accepted)   Oophaga shadowpriest apply (accepted) Icon_minitime2009-12-03, 01:49

Ingame:
Név: jelenleg Sírásó
Faj/Kaszt/mainspec: undead/priest/shadow
offspec: shadow pvp de előfordul hogy különböző talentet használok pveben bossokhoz. van egy alap szintű holy gearem is
Saját vagy vásárolt karakter: szigorúan saját
Played: 64 nap 18 óra total és 49 nap 8 óra 80on
Előző guild/guildek: Sok karival sok helyen. Az említésre méltó guildek: Blacksail Pirates és a jelenlegi mainemmel a Blood Fusion
Miért lépsz/léptél ki onnan?: A Blood Fusion egyik alapítója és officereként nehéz döntés, de muszáj meglépnem a szerver váltást ha nem akarok végképp lemondani a haladó játékról. Sajnos nagyon kevés az igazán ügyes játékos a szerveren. Ezert a guildek többsége egymás elől szedi el a jó playereket. Ez pedig azt eredményezi hogy egy-egy fellendülés után jön a visszaesés ami vitákat és nyűglődést szül. Rövidrefogva ezt meguntam és szeretnek végre csak a játékra koncentrálni.
Szakmák: Enchanting/Tailoring a kettő jől üzemel együt pénzkereset téren és mindkettőnek ideálisak a bónuszai castereknek. Tailoringot Jewelcraftingra talán lecserelném, de nem egyertelmű hogy a BS socketek nélkül megéri-e
Felszerelés:
Részletes HLI tapasztalat: BCben kezdtem a játékot nulla ismerőssel így akkor még csak kóstolgattam, hogy működik és mik a lehetőségek. Ennek ellenére SSC, Karazhan, Magtheridon, Gruul's lair megvolt már akkor is. (Wascsont nevű allis karimmal Peace from Hell guildben Arathor szerveren) Wotlk-ban minden raidben voltam es Yog-sharon kivételevel minden bosst öltem 25man verzióban.
80-as Altjaid (Név,szerver): Molon,Arathor szerveren (ezzel kezdtem hordán játszani de nagyon régóta teljesen hanyagolom)
Referencia: Ragnaros szerveren egy embert ismerek a Deep Tranquilityben, de ezt nem hiszem hogy referenciának lehetne nevezni.
IRL Magadról: Fényképészként tengetem napjaim már jópár éve. Ez jellemzően kötetlen munkaidőt jelent és sokszor dolgozom gép előtt itthon is.
Életkor: 25
Nem: Férfi
Név : Cs. Bálint
internetkapcsolat, Hardware: UPC, 2,5 Ghz Dual Core 2, 4 GB RAM GeForce 8600M GT (Macintosh laptop)
Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.
- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (vagy esetleg recountot screenshottal) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is)

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani?
A munkám szerencsére eleg kötetlen így az időbeosztásommal rendszerint én gazdálkodom. A 19:00ás kezdés több mint ideális és a 23:00ás end time szinte még korai is. Hetente 3napot legalább, de akár jóval többet is simán vállalok, ha szükséges.
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
Mindenek előtt ha van rá mód megpróbálok lejelentkezni. Amennyiben van ember akit tudok értesíteni, telefonálok.
- Van-e működőképes mikrofonod és képes vagy-e ventrilon kommunikálni ha szükséges?
Termeszetesen megoldható. A TSt szívesebben használom, de nem jelent gondot a ventrilo.
- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül?
High end gaming és minden olyan dolgot megtenni, elérni amit az eddigi szerveremen nem volt módom.
- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken?
Ez a játék jelenleg egyike a legtöbb időmet felörlő hobbijaimnak ezért nem érzem tehernek ha foglalkoznom kell vele. Természetesen nem akarom azt állítani hogy időnként nincs tele a puttonyom a wipefestekkel és a sok macerával meg hasonlókkal, de az eredmények érdekében hajlandó vagyok áldozatokat hozni.
- Hajlandó vagy-e offspecen raidelni, ha a guild érdeke megköveteli (egy-egy fightra peciális esetekben) és erre igényes geart összetenni és jól teljesíteni?
Ha nem szeretnék healelni akkor nem priestel játszanék Smile
- Miért minket választottál?
Tulajdon képpen belebotlottam egy tagotokba és addig beszélgettünk kötetlenül, hogy úgy éreztem érdemes megpróbálni egy jelentkezést. Valamint a szabályzatotok és az eredményeitek is szimpatikusak.


A hozzászólást Zsolta összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2009-12-04, 00:28-kor. (Reason for editing : Zsolta)
Vissza az elejére Go down
Oophaga




Hozzászólások száma : 4
Join date : 2009. Dec. 02.

Oophaga shadowpriest apply (accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oophaga shadowpriest apply (accepted)   Oophaga shadowpriest apply (accepted) Icon_minitime2009-12-03, 02:26

A linkeket inkabb itt tűzöm be(ha egyaltalán sikerül), mert nem egy egyszerű eset Smile

Armory: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Arathor&n=S%C3%ADr%C3%A1s%C3%B3


25man UI:
Megjegyzesképpen csak annyit, hogy lévén laptopról jatszom ezért a beallítások sajnos a 15" monitorhoz mérten szerények. Maximum egy hónap és érkezik a 24"es HD amivel már jóval nagyobb teret kapnak az UI addonok Smile

Oophaga shadowpriest apply (accepted) 40815217

Raid statok ill egyéb képek:

Oophaga shadowpriest apply (accepted) 37481247

Oophaga shadowpriest apply (accepted) 76545060

Oophaga shadowpriest apply (accepted) 54542883

Oophaga shadowpriest apply (accepted) 27945259
Vissza az elejére Go down
Lonertee

Lonertee


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2009. Jul. 16.
Age : 34

Oophaga shadowpriest apply (accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oophaga shadowpriest apply (accepted)   Oophaga shadowpriest apply (accepted) Icon_minitime2009-12-03, 09:18

Gl az applyhoz (abban az esetben ha a racechange során nem egy medúzaszájú tengeri herkentyűvé válsz ^^ )
Vissza az elejére Go down
Furacsirke

Furacsirke


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2009. Sep. 26.
Age : 35
Tartózkodási hely : Miskolc

Oophaga shadowpriest apply (accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oophaga shadowpriest apply (accepted)   Oophaga shadowpriest apply (accepted) Icon_minitime2009-12-03, 14:13

Lonertee írta:
Gl az applyhoz (abban az esetben ha a racechange során nem egy medúzaszájú tengeri herkentyűvé válsz ^^ )
Pedig mikor beszélgettünk nagyon ajánlottam neki a draenei-t, de NE akar lenni.. minket senki nem szeret :'(
Vissza az elejére Go down
Lonertee

Lonertee


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2009. Jul. 16.
Age : 34

Oophaga shadowpriest apply (accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oophaga shadowpriest apply (accepted)   Oophaga shadowpriest apply (accepted) Icon_minitime2009-12-03, 15:50

Idézet :
minket senki nem szeret :'(

Én lehet elgondolkodnék az okain is tán Wink
Vissza az elejére Go down
jeree

jeree


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2009. Jun. 15.

Oophaga shadowpriest apply (accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oophaga shadowpriest apply (accepted)   Oophaga shadowpriest apply (accepted) Icon_minitime2009-12-03, 16:25

mondja ezt egy szakállas nő aki nem mellesleg dwarf Very Happy
Vissza az elejére Go down
Shrinzan

Shrinzan


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2009. Jun. 14.

Oophaga shadowpriest apply (accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oophaga shadowpriest apply (accepted)   Oophaga shadowpriest apply (accepted) Icon_minitime2009-12-03, 16:34

Blacksail Pirates! AHOY SALTY SEA DOG!
még egy rp kalóz, Lone ; D amugymeg gl + hamár priest akkor human^^
Vissza az elejére Go down
Orgán

Orgán


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2009. Jun. 30.
Age : 34
Tartózkodási hely : dumapest

Oophaga shadowpriest apply (accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oophaga shadowpriest apply (accepted)   Oophaga shadowpriest apply (accepted) Icon_minitime2009-12-03, 17:22

A twines screenshot annyira nem mérvadó Smile lutri hogy ki mennyire kapja be a cuccmákot (vagy csak én nem értek hozzá)
amúgy meg van már egy cs.bálintunk, több nem kell kösz Very Happy (viccvót)
GL cyclops

(amúgy meg skrinzan durva az avatarod Very Happy )
Vissza az elejére Go down
Morgrain

Morgrain


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2009. Oct. 16.

Oophaga shadowpriest apply (accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oophaga shadowpriest apply (accepted)   Oophaga shadowpriest apply (accepted) Icon_minitime2009-12-03, 18:26

Pak! én veled vagoyk, én bírom a Draeneieket, nem vagytok kitaszítva, inkább az lenne a nagy kérdés, másoknak mi baja van velük?oO xD
Vissza az elejére Go down
Oophaga




Hozzászólások száma : 4
Join date : 2009. Dec. 02.

Oophaga shadowpriest apply (accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oophaga shadowpriest apply (accepted)   Oophaga shadowpriest apply (accepted) Icon_minitime2009-12-03, 22:01

Hali!

A faj kérdésről csak annyit, hogy jó lenne végre valami olyan ami hord cipőt Razz
Vissza az elejére Go down
Lonertee

Lonertee


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2009. Jul. 16.
Age : 34

Oophaga shadowpriest apply (accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oophaga shadowpriest apply (accepted)   Oophaga shadowpriest apply (accepted) Icon_minitime2009-12-03, 22:41

Gyönyörűséges d0rf female!
Vissza az elejére Go down
Zsolta

Zsolta


Hozzászólások száma : 82
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 44

Oophaga shadowpriest apply (accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oophaga shadowpriest apply (accepted)   Oophaga shadowpriest apply (accepted) Icon_minitime2009-12-04, 00:26

Szia, teljesen rendben van az apply, accept! Ha átérsz keress ingame invért Kapdbea-t, Tyssa-t vagy Magicmuszu-t. Ha kérdésed lenne még megtalálsz minket ingame. üdv
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Oophaga shadowpriest apply (accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oophaga shadowpriest apply (accepted)   Oophaga shadowpriest apply (accepted) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Oophaga shadowpriest apply (accepted)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Holleanyo apply (accepted)
» Fury warrior apply (Accepted)
» Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted)
» DK dps apply
» dps warrior

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: