Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted)

Go down 
+8
Orgán
Hűtőablaklól
Mythras
Seina
Metron
Noci
Lonertee
Mefi
12 posters
SzerzőÜzenet
Mefi




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2009. Dec. 21.
Age : 37
Tartózkodási hely : Szeged City

Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted)   Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted) Icon_minitime2009-12-22, 06:51

Ingame:
Név: Mefi
Faj/Kaszt/mainspec: Orc Dk Dps (transzfer esetén human)
Offspec: Tank
Saját vagy vásárolt karakter: saját
Played: (80-on és összesen külön): 32 nap össz/27 nap 80on Mefrotix, 34/26 Mefi (a két dk-m)

Előző guild/guildek:
Lightbringer-Independence (nemzetközi magyar vezetéssel)(gm/officer és lock ill. dk cl voltam,
mivel Jorel jóval több időt akart és tudott belefektetni így átadtam neki a gm rangot), jelenleg casual módon raidelek
egy alt guildben a Twisting Nether-en a Team Unity-ben

Miért lépsz/léptél ki onnan?:
Az Independence-ből egy hosszú folyamat végén léptem ki ami még Tbcben kezdődött.
Sosem voltam maximálisan megelégedve a progress sebességével és sok raid tag hozzáállásával(pl.: ha tudták hogy SWP
lesz terítéken wipefesttel egyszerűen nem jöttek fel). A helyzet javult ugyan Wotlk-ben, de így is akadt nem
kellőképpen felkészült ember a raidben. Azért maradtam mégis ilyen sokáig, mert sosem adtuk fel és persze a haverok
miatt. A mai napig szeretem azokat akikkel anno együtt játszottam, és nem tudok olyanról aki nem szeretne engem.
Nem egy másik guild miatt hagytam ott a guildet. Miután kiléptem tartottam pár hét szünetet, amikor visszajöttem
inkább pvpztem, majd elkezdtem a hordás dkmat levelezni.

Szakmák: Enchanting/JC, ha kell hajlandó vagyok dobni az enchantinget BSre

Felszerelés: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Mefi
Tank gear: 38946 hp, 26.78% dodge, 19.29% parry, 256 hit, 32 expertise


Részletes HLI tapasztalat:
Tbc előtt 1 héttel lettem 60, azt sem tudtam mi az a raid

Tbc: Kara-->Brutallus a nagy nerf előtt lock-ként rengeteg lehetőségem volt különböző dolgokkal szórakozni raiden,
pl az összes lock tankos bosst én tankoltam, Vashjon kiteoltam, de szerettem kockázni is Magtheridonon, a
tankolós/kiteolós bossok miatt rengeteget kellett respeccelnem, pvp és a raidnapok miatt akár 4-6x egy héten
leginkább az SSC/Tk időkben, így hozzászoktam nem okoz problémát

Wotlk: Hc:Gotr (csak egy hordás guild és mi csináltuk meg ulduar előtt a serveren), sikerült egy server first
Unduyingot is összehozni amire büszke vagyok.
Itt sem volt ritka hogy más speccel mentem Naxxba, Sartharionra, és Malygosra, egyedüli dk voltam végig
(pedig akartam szerezni legalább egyet, de akik jelentkeztek nem feleltek meg az elvárásaimnak),
rémálmaim voltak a sparkoktól, főleg amikor 20man illetve timed runt gyakoroltunk
Ulduarban már nem voltam tagja a guildnek.
Tbcben és Wotlkben is mindvégig a progress raid tagja voltam
Miután kiléptem, csak u10 hardmódokat toltam meg totgc 10et ami talán említésre méltó a hordás dkmon.
ICC első 4 bossát az Independence tagjaival öltem a prot warrioromon 10esben, dkval nem jutottam be értelmes pugba.

80-as Altjaid (Név,szerver):
Lightbringeren van az összes ami 80as
a "régi" dk-m: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Lightbringer&n=Mefrotix
TBC main lock: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Lightbringer&n=Mefiszto
Prot warrior: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Lightbringer&n=Killco
Holy priest: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Lightbringer&n=Nyuszi

Referencia:
Independence-ből Jorel (vagy lényegében akárki aki akkor is ott játszott amikor én)
Team Unityhez kapcsolódóan Furious-t (Grim Funeral) tudnám megemlíteni mivel ő csinálta ezt az altguildet

Magadról:
IRL egyetemista (vagyis aktív alkoholista) Szegeden, azonkívül alkalmazkodó, nem sírok ha nem mehetek raidre,
rugalmas, ha kell bármikor áttalentelek(játszottam már az összes spec összes talentjén), türelmes, 200 wipe után
sincsenek öngyilkos hajlamaim csak több cigi fogy (nem megyek cigi brb-re, raid előtt elintézem az összes
szükségletem, így sosem afkzok raid alatt) az értelmetlen, hülye hibákból adódó wipeokat viszont nem szeretem,
megbízható, megfelelően felkészülök a raidre és időben érkezem.

Életkor: 23
Nem: férfi
Név (opcionális): András
internetkapcsolat, Hardware: 50Mb/25Mb, dual 2.8Ghz Intel proci, ENGTX260 896MB VGA, 4GB RAM

Követelmények:
Ezeket a képeket azelőtt csináltam, hogy megvettem volna a Quel'Delar-t, azelőtt Ony10-es ilvl 232es kardom volt.
A kiesett expertise miatt cseréltem le az ony25ös helmet, trinketet és átgemeltem. Ezek az első raidjeim unholyként
hosszú idő óta, előtte blood dpsként játszottam.

http://kepfeltoltes.hu/view/091222/Beasts_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/091222/Jaraxxus_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/091222/Marrowgar_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/091222/Deathwhisper_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A képek pugban készültek, Jaraxxuson bloodlust sem volt. Lady Deathwhisper nem ment le azzal a puggal, de a harc
előzőektől eltérő jellege miatt (és mert csak itt látszik timer) raktam be.
Teljesen újra kellett raknom mindent, azért néz ki úgy az ui-m ahogy, gyorsan felraktam mindent amire szükségem
volt. Quartzot interrupthoz akkor még nem raktam fel újra, mellette Pitbull sem volt fennt.

Használt macro-k:
6:
/cast Blood fury
/use Potion of speed
/cast Summon Gargoyle

F1:
/cast blood tap
/cancelaura blood tap

Pull előtt bedobok egy Indestuctible Potion-t a +armor-->+ap miatt, amikor lejár a cd tudom használni a Potion of
Speedet. Persze sokkal többet viszek egy normális raidre, mint amennyi a képek készültekor nálam volt. Food buffhoz
inkább az alapanyagot viszem és sütök ha elkezd fogyni mivel ugyanazt a halat használom dps és tank food buffhoz
is.


Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? (Heti 4 (H,SZ,CS,V), progress esetén 5 raidnappal dolgozunk. Péntek,
szombat iszunk. Progress esetén Kedd az 5. nap. Raidjeink 19:00-23:00-ig tartanak)

El tudom intézni úgy az irl dolgaimat, hogy az 5+ napos raid esetén se ütközzön semmi.

- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
Felhívok valakit, de nem szokott előfordulni, hogy amit vállalok lekésem.

- Van-e működőképes mikrofonod és képes vagy-e ventrilon kommunikálni ha szükséges?
Van és igen.

- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül?
A lehető legjobb progress elérése egy értelmes társasággal, mind ICC-ben, mind pedig a Cataclysm-ben.
Valamint a folyamatos fejlődés játékosként.

- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken?
(pl új contetnél,progress időszak)
Igen, sosem jelentett gondot úgy megszervezni az irl dolgaimat, hogy ne üsse a raidelést.

- Hajlandó vagy-e offspecen raidelni, ha a guild érdeke megköveteli (egy-egy fightra peciális esetekben) és erre
igényes geart összetenni és jól teljesíteni? (ez nem kis feladat jól gondold meg a választ!)

Igen, szivesen tankolok, ha kell akár huzamosabb ideig is ha kidőlnek a tankok és amíg nincs új.
A hordás dk-n úgyis 80%-ban tankolok akárhova is megyek.
Ha van rá lehetőség akkor különböző geareket szedek össze dpsre is, mindhárom specre, vagy különböző típusú
bossokra különböző enchanttal. Tank gearből is hajlandó vagyok összeszedni stami/avoidance/threath geart és
megfelelően gemelni, enchantolni.

- Miért minket választottál?
Elsősorban a figyelemre méltó progress miatt. Szeretnék egy fejlődni akaró és tudó magyar guildben játszani ahol én
is fejlődhetek.

Tudom van 3 dps dktok is, de ingame is azt az infot kaptam, hogy próbáljam meg, hátha. Úgy gondolom értékes tagja
lehetek a guildnek annak ellenére, hogy a gearem jelenleg közem sem tökéletes ezzel tisztában vagyok, legikább
azért ilyen, mert lényegében pugoztam, sajnos ez a legtöbb amit casual módon el tudtam érni. Nem volt pofám belépni
valahova csak gearért amikor tudom, hogy úgyis lelépek pár hónapon belül.
Hosszú távú terveim vannak.
Vissza az elejére Go down
Lonertee

Lonertee


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2009. Jul. 16.
Age : 34

Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted)   Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted) Icon_minitime2009-12-22, 17:14

Awesome apply, gl hozzá, a tankok meg sosem dőlnek ki mert hacedzett törpe nőböl van a legjobbabb Smile
Vissza az elejére Go down
Noci

Noci


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2009. Jun. 15.
Age : 29

Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted)   Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted) Icon_minitime2009-12-22, 18:22

Szép apply. Gl!
Vissza az elejére Go down
Metron

Metron


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2009. Jun. 18.

Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted)   Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted) Icon_minitime2009-12-22, 18:35

Rossz az infó amit kaptál, mert jelenleg egy dps dk-nk sincs. Westra nem tudja merre van arccal. Migrén szerint a jó dk spell dmg-re gyúr és Seina olyan, mint az operaház fantomja, mindenki ismeri de senki sem látta.
Vissza az elejére Go down
Seina
Admin



Hozzászólások száma : 7
Join date : 2009. Jun. 14.

Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted)   Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted) Icon_minitime2009-12-22, 19:46

Metron írta:
Rossz az infó amit kaptál, mert jelenleg egy dps dk-nk sincs. Westra nem tudja merre van arccal. Migrén szerint a jó dk spell dmg-re gyúr és Seina olyan, mint az operaház fantomja, mindenki ismeri de senki sem látta.


Sleep
Vissza az elejére Go down
https://gameisnotover.hungarianforum.com
Mythras

Mythras


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Veszprém

Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted)   Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted) Icon_minitime2009-12-22, 21:37

Szép apply Smile GL
EDIT:
Ja és kizárólag Male Draenei lehetsz!! xD ASD
Vissza az elejére Go down
Hűtőablaklól

Hűtőablaklól


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2009. Sep. 26.
Age : 33
Tartózkodási hely : A boss lába alatt

Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted)   Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted) Icon_minitime2009-12-23, 02:43

Mythras írta:
Szép apply Smile GL
EDIT:
Ja és kizárólag Male Draenei NEM lehetsz!! xD ASD

Javítva.
Vissza az elejére Go down
Orgán

Orgán


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2009. Jun. 30.
Age : 34
Tartózkodási hely : dumapest

Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted)   Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted) Icon_minitime2009-12-23, 04:11

Seina írta:
Metron írta:
Rossz az infó amit kaptál, mert jelenleg egy dps dk-nk sincs. Westra nem tudja merre van arccal. Migrén szerint a jó dk spell dmg-re gyúr és Seina olyan, mint az operaház fantomja, mindenki ismeri de senki sem látta.


Sleep

Olyat hallottam h kokót és kurvákat hajhászik Las Vegasban, de csak mert pénzes. De seina mióta admin?
Vissza az elejére Go down
Mefi




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2009. Dec. 21.
Age : 37
Tartózkodási hely : Szeged City

Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted)   Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted) Icon_minitime2009-12-23, 17:34

Kösz a jókívánságokat, remélem kapok lehetőséget a bizonyításra.
Vissza az elejére Go down
Zohan

Zohan


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2009. Nov. 06.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted)   Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted) Icon_minitime2009-12-23, 22:31

Az enchantingot felesleges lecserélni BS-re mert igazábol ugyanot vagy. sok szerencsét a felvételhez, Lone a blizz megmondta a warrik a legjobb tankok és utánna jönnek a palák king
Vissza az elejére Go down
[BaLi]

[BaLi]


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2009. Aug. 28.

Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted)   Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted) Icon_minitime2009-12-23, 22:40

Zohan: az még úgy BC idején volt Very Happy
Ja és szép apply, gl!
Vissza az elejére Go down
Lonertee

Lonertee


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2009. Jul. 16.
Age : 34

Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted)   Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted) Icon_minitime2009-12-23, 22:59

Idézet :
warrik a legjobb tankok és utánna jönnek a palák
Te még ezek alapján nem hallottál a beépített gear-röl...
Vissza az elejére Go down
Zohan

Zohan


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2009. Nov. 06.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted)   Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted) Icon_minitime2009-12-24, 01:26

Ahh nem vagyok már tank Bali kb másfél éve voltam MT Laughing csak néha olvasom frostshockot 3.3 előtt a blizz warrit tartotta a leghatásosabb tanknak, de szerintem ezt mindenki máshogy gondolja a másik pletyka vagy nem pletyka de uj kiegben a warrik is tudnak majd tankolni két kezessel na arra majd kíváncsi leszek cyclops
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted)   Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted) Icon_minitime2009-12-24, 14:33

Egy vt-s beszélgetést össze kéne hoznunk, bár az ünnepek alatt karcos, de keressük meg egymást vhogy.
Vissza az elejére Go down
Orgán

Orgán


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2009. Jun. 30.
Age : 34
Tartózkodási hely : dumapest

Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted)   Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted) Icon_minitime2009-12-24, 14:56

KAPCS-FORD:
vt!=vad tapizás
vt==ventrilo
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted)   Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted) Icon_minitime2009-12-24, 16:30

Mondták hogy kerestél pont nem voltam itthon, énis csinátlam karit TN-re fellogolgatok amikor itthon vagyok meg tedd meg ezt te is pls és összehozzuk vhogy.
Vissza az elejére Go down
Lonertee

Lonertee


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2009. Jul. 16.
Age : 34

Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted)   Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted) Icon_minitime2009-12-24, 16:36

csinálok én is karit a tn-re, mondjuk egy 80as priestet meg egy 80as dkt Wink oh wait
Vissza az elejére Go down
Frutty

Frutty


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2009. Jun. 15.
Age : 36

Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted)   Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted) Icon_minitime2009-12-24, 18:35

Orgán írta:
KAPCS-FORD:
vt!=vad tapizás
vt==ventrilo

kapcs-ford egy autómodell?
amúgy meg beteg vagy ember Very Happy

más téma:

én akkor is a warrit szeretem legjobban ha tankol, mert a szent erős pala meg a halál erős dk nem annyira gyere be feelingű Very Happy

szerk.: a druidot kihagytam de segáz őket is szeretem csak ne legyen betyárkörtés a hátsóajtó Very Happy:D:D:D
Vissza az elejére Go down
Zohan

Zohan


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2009. Nov. 06.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted)   Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted) Icon_minitime2009-12-24, 19:54

Frutty írta:
Orgán írta:
KAPCS-FORD:
vt!=vad tapizás
vt==ventrilo

kapcs-ford egy autómodell?
amúgy meg beteg vagy ember Very Happy

más téma:

én akkor is a warrit szeretem legjobban ha tankol, mert a szent erős pala meg a halál erős dk nem annyira gyere be feelingű Very Happy

szerk.: a druidot kihagytam de segáz őket is szeretem csak ne legyen betyárkörtés a hátsóajtó Very Happy:D:D:D

Lehetsz a barátom Very Happy még bevédő pénzt sem kell fizetned!
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted)   Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted) Icon_minitime2009-12-25, 01:12

Accepted! Gl Nálunk! Ha a szerón vagy keress meg egy vezetőt az invért.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted)   Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tank Druid (accepted)
» Feral tank jelentkezése (accepted)
» Tigerofeye - Feral(tank)/Balance (Accepted)
» Holleanyo apply (accepted)
» Oophaga shadowpriest apply (accepted)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: