Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Feral tank jelentkezése (accepted)

Go down 
SzerzőÜzenet
Ryb0
Vendég




Feral tank jelentkezése (accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Feral tank jelentkezése (accepted)   Feral tank jelentkezése (accepted) Icon_minitime2009-11-02, 13:09

Ingame:
Név: Rybo
Faj/Kaszt/mainspec:Feral tank
offspec:Balance
Saját vagy vásárolt karakter:saját
Played: (80-on és összesen külön) 112 nap összesen és 42 nap ezen a szinten
Előző guild/guildek: Elemental Gankery
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) Az elmúl hónapban inaktív voltam munkám miatt, bár előre jeleztem vettek fel mást a helyemre
Szakmák: (és miért ezek a szakmák) (ha gatheringes szakmád van hajlandó vagy-e váltani olyanra amivel nagyobb teljesítményre vagy képes?) JC / Enchanting
Felszerelés: (armory link)
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?) a játékban minden bosst láttam elhalni kedvence bossom Kil'Jaeden.
80-as Altjaid (Név,szerver): ezen a szerveren jelenleg nincs, most húzok egy paladint
Referencia: (Jól gondold meg!)sajna ezen a szerveren nincs

IRL Magadról: Számitástechnikai KFT -nél vagyok termelés vezető
Életkor:25 éves vagyok
Nem: Férfi
Név (opcionális): Peti , de a Rybot is szeretem Smile
internetkapcsolat, Hardware: Net :ADSL 20Mb/s HW: Intel Core Duo E7400 2 x 2.8 Ghz ,Nvidia GeForce 9800 512 mb videókari és 4Gb memória

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.

- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (vagy esetleg recountot screenshottal) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is)

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? (Heti 4 (H,SZ,CS,V), progress esetén 5 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk. Progress esetén Kedd az 5. nap. Raidjeink 19:00-23:00-ig tartanak) 4-5 raiden biztos ott tudok lenni

- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel? Megőrülök, de felhivok valakit hogy nem tudok jönni (hozzátszem ilyen még nem fordult elő)

- Van-e működőképes mikrofonod és képes vagy-e ventrilon kommunikálni ha szükséges? igen és igen

- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül? Szeretnék egy jó guild közösségben lenni ujra akik tudják a dolgukat, 3 évig egy nagyon jóguildben voltam és éltem mint hal a vizben, de sajnos a guildem egyik napról a másikra megszünt...mellesleg szeretném Arthas fejét a földön látni Smile

- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak) igen

- Hajlandó vagy-e offspecen raidelni, ha a guild érdeke megköveteli (egy-egy fightra peciális esetekben) és erre igényes geart összetenni és jól teljesíteni? (ez nem kis feladat jól gondold meg a választ!) igen, nagyon jó balance gearem van

- Miért minket választottál? Pár emberrel beszéltem a guildetekből és nagyon pozitív a véleményem.
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Feral tank jelentkezése (accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feral tank jelentkezése (accepted)   Feral tank jelentkezése (accepted) Icon_minitime2009-11-16, 11:47

Accepted!
Vissza az elejére Go down
 
Feral tank jelentkezése (accepted)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tigerofeye - Feral(tank)/Balance (Accepted)
» Halcyka, a feral druida jelentkezése. (Declined)
» Tank Druid (accepted)
» Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted)
» Nerfmee LVL 85 Unholy DK Jelentkezése (Declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: