Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Tank Druid (accepted)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Icanhealyou




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2009. Sep. 10.

Tank Druid (accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Tank Druid (accepted)   Tank Druid (accepted) Icon_minitime2009-09-12, 23:11

Faj: Night Elf
Kaszt: Druid
Saját vagy vásárolt karakter: Saját
Played: (80-on és összesen külön) 25 / 15
Achievement Points: 3425

Előző guild/guildek:
Motivation

Miért léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?)
Még tag vagyok,kevés a raid,heti 1 25ös raid vagy 1-2 10es raid van,ez nem elég számomra

Szakmák: (esetleges meglévő ritka receptek-) jc / enchant
Felszerelés: (armory link) http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&n=Icanhealyou
Remélem drága kisöcsém nem öltözik át holnap pvp cuccba mert akkor hülyét kapok:)
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?)
Pre Bc xavius magel zg mc aq,
Bc-ben szintén magel sunwell felmhyst-ig minden
Wotlk hunterral Ulduar 25 yoggig megvolt minden
Druiddal Ulduar 25 Vezaxxig 10ben full clear Trial 10 normal 5/5 hard 1/5 Trial 25 4/5
Referencia: (Jól gondold meg!) Talán Muszut idemerem irni,de nembiztos

Magadról:

Életkor: 24
Nem: Férfi
Név (opcionális): Viktor
internetkapcsolat, Hardware: 4mb T-online 3000+amd 3gb ram
Gépen nem a legujabb,minimum grafon játszom sajnos,Yogg saron tankolás elég necces a felhők miatt,próbáltam feljebb huzni a grafikát azon a fighton,de akkor szaggatás volt.. többi bosson semmi probléma nincs,1-1,5 hónapon belül összerakom az új erőművet,azzal már biztosan nem lessz gond

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: (heti 4 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk.kedd : szabadfoglalkozás, 10 fősök. Raidjeink 19:00tol kb 23:00 ig tartanak.)
Nos, ezt igy elég nehéz leirni... 1 napot dolgozom 2-t otthon vagyok, ha jól számolgatom akkor heti 3 nap megvan, 2 hetente meg 4re jön ki,igazából heti szinten 2 napot dolgozom 5 szabad van

Miért minket választottál?
ide most jönne a szokásos rizsa h jó társaság meg minden... de haladni szeretnék a játékban

Néhány kérdés:
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
ha majd ott tartunk akkor cserélünk telefonszámot és jelzem

- Cseszegetnek mert elszúrtál valamit, mi a tipikus reakciód?
Nem fogok emozni,ha jogos akkor elismerem és átbeszéljük a dolgokat

- Állítsd sorba: barátság, loot, progress, pvp, altozás
Progress,pvp,loot,altozás

- Mit teszel ha pár hétig vagy több ideig szüneteltetned kell a wowot akármilyen okból kifolyólag?
előre jelzem,de ilyen nemnagyon szokott lenni


-Amit még fontosnak tartasz magadról
Nem játszom olyan régóta a druiddal.. de szinte tankoltam mindent ahova eljutottam és szerencsére sikeresen

-Egy minimum 200 szavas fogalmazás , mely tartalmazza a következőket: Hc- Casual téma, mit jelent számodra a wow, RL- Ingame téma , Mik foglalkoztatnak a játékban leginkább, meddig tudsz egy oltáson nevetni ,és kb mely az a pont ahol már idegesít a dolog.

A wow számomra egy játék,de lassan már egy foglalkozás,mert képes vagyok itt ülni a játék elött a szabadidőmben 15-18 órát is és pvp-zni , instázgatni,raidelgeni.. leginkább a pve része foglalkoztat leginkább a játékban, oltáson bármeddig elmegyek,nincs emozás és érfelvágás, hc - casual téma: hc player raidekre felkészülten jelenik meg,enchant,poti,kaja,flask, bosstaktik és a raid kezdetétől maximálisan koncentrál a fightra,nem ugy mint a casual h közben megnézni a barátok köztöt és felkészületlenül megy a raidekre,ha nem erre voltatok kiváncsiak akkor ventrin vagy whisperben szivesen beszélgetek még erről:)

Röviden ennyi lenne,előre is köszi
Hali
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Tank Druid (accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tank Druid (accepted)   Tank Druid (accepted) Icon_minitime2009-09-14, 08:53

Meglátjuk ez az időbeosztás, hogy is fog működni pontossan. Gl Nálunk. Keress meg 1 invért!
Vissza az elejére Go down
 
Tank Druid (accepted)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Druid tank
» X-Realm, X-Faction Druid Tank! (declined)
» Feral tank jelentkezése (accepted)
» Mefi Dps/Tank Dk apply (Accepted)
» Tigerofeye - Feral(tank)/Balance (Accepted)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: