Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Druid tank

Go down 
SzerzőÜzenet
Szandyka
Vendég




Druid tank Empty
TémanyitásTárgy: Druid tank   Druid tank Icon_minitime2009-08-27, 19:17

Faj: Night Elf
Kaszt: Druid
Saját vagy vásárolt karakter:Saját
Played:Összesen:125 nap.Level 80-on:45 nap.
Achievement Points:5100.

Előző guild/guildek: Deep TQ és Divine Inspiration
Miért léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) Mert megvolt a mag és mást nem nagyon vittek raidre így én is kimaradtam, a DIből pedig azért mert felbomlott a guild.

Szakmák: (esetleges meglévő ritka receptek-) Jewelcrafting & Mining.
Felszerelés: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&n=Szandyka
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?) Pre Bcben még nem játszottam, Bcben Sunwell kivételével minden,WOTLK: Mimiron-om és General Vezax-on már wipeoltam,de Yogg-ot még nemláttam.
Referencia: (Jól gondold meg!) Shiroko, Magicmuszu

Magadról: 18éves Ffi szeretek kosarazni , biciklizni és makettezni na meg persze wowozni.

Életkor: 18
Nem: férfi
Név (opcionális): Tamás
internetkapcsolat, Hardware:ADSL 8 Mbps,Athlon AMD X2 5600+,2 GB Ram,Ati Radeon HD 4850XT 512.

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: (heti 4 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk.kedd : szabadfoglalkozás, 10 fősök. Raidjeink 19:00tol kb 23:00 ig tartanak.):3-4 napot tudok 1 héten a raid napok megfelelnek 7-23-ig tudok maradni de ha van túlóra bevállalom.

Miért minket választottál?:Azért mert rendes arcok vagytok,sok jót hallottam rólatok,és végre szeretnék egy nagyon faja guild tagja lenni,és végigvinni ezt a soha véget nemérő játékot ^^>

Néhány kérdés:
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?:Felhívom az Officerem,és szólók neki,hogy nem érek haza időben,és elnézést kérek.

- Cseszegetnek mert elszúrtál valamit, mi a tipikus reakciód?:Nagyot nézek,és átgondolom,majd megbeszéljük,hogy mi volt a hiba,és következőre menni fog ^^>

- Állítsd sorba: barátság, loot, progress, pvp, altozás:barátság,progress,loot,pvp,altozás.

- Mit teszel ha pár hétig vagy több ideig szüneteltetned kell a wowot akármilyen okból kifolyólag?:Szólók az officeremnek,és megbeszéljük.

-Amit még fontosnak tartasz magadról:Segítőkész,jószívű emberke vagyok.

-Egy minimum 200 szavas fogalmazás , mely tartalmazza a következőket: Hc- Casual téma, mit jelent számodra a wow, RL- Ingame téma , Mik foglalkoztatnak a játékban leginkább, meddig tudsz egy oltáson nevetni ,és kb mely az a pont ahol már idegesít a dolog.

A HC player több energiát tud belefektetni a játékba mint a Casual,és ez által el is érnek valamit.A Casual pedig véleményem szerint egy olyan ember aki mindeggyik részét megízleli a wownak,de esetleg keményen melózik,vagy családapa,és nem bír annyi energiát belefektetni a játékba mint a HC player.És számára ez elég kikapcsolódás is.Számomra ez a játék igazából egy hobbi,kikapcsolodás,és több energiát is beletudok fektetni mint egy Casual.Most is sok energiát fektetek bele,de eddig nemvolt olyan guild-em ahol meglett volna a jutalma.Vicces jókedvű emberke vagyok érdekel a játék,és a Lore,és ezért is szeretnék csatlakozni hozzátok,hogy még többet láthassak a játékból.A játékban sajnálom,hogy a 60-as időkben nem játszottam,mert akkor volt igazán a csúcson ez a játék,amugy szeretek Azeroth-ban gyönyörködni,és bejárni az egészet.Hmmm egy oltáson sokat^^>.
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Druid tank Empty
TémanyitásTárgy: Re: Druid tank   Druid tank Icon_minitime2009-09-09, 09:13

Egy próba raiden szívessen megéznénk pl u10/toc10
Vissza az elejére Go down
 
Druid tank
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tank Druid (accepted)
» X-Realm, X-Faction Druid Tank! (declined)
» Ratyirambo DK main tank off dps (declined)
» Blood DK tank (Declined)
» Feral tank jelentkezése (accepted)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: