Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 holy pala jelentkezés (accepted)

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Felek
Vendég




holy pala jelentkezés (accepted) Empty
TémanyitásTárgy: holy pala jelentkezés (accepted)   holy pala jelentkezés (accepted) Icon_minitime2009-09-27, 23:03

Faj: Human
Kaszt: Paladin
Saját vagy vásárolt karakter: Saját
Played: (80-on és összesen külön): 78 nap played, és 42 nap 80on elttöltött palyed idő, de februárban lett 80as, addig egy rouge volt a mainem. Vannak altjaim is, így a totál played time már 235 napnál jár.
Achievement Points: 6105

Előző guild/guildek: Honor and Glory, ROID, Szent fény lovagjai
Miért léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) A guild éppen feloszlóban van, a ROID meg egyszerűen kevés volt akkoriban

Szakmák: (esetleges meglévő ritka receptek-) Jewelcrafting és Herbalism, epic gemeket tudok csinálni, de azok már nem ritkák:D
Felszerelés: (armory link)
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?) preBC-ben még éppen húztam fel a karakteremet, és pont BC elejére lett 60, így az a rész kimaradt nekem, de aztán a BC ben eljutottunk egészen TK-ig, és BT első - két bossa is megfeküdt. Most a WotLK-ban Ulduar 13/14, emelett, Flame, XT és Yogg-Saron 3 keepersel van meg hardon. TotC 10, hardon clear, 25 fősben pedig normalon öltünk meg mindent
Referencia: (Jól gondold meg!) nincs

Magadról: Budapest melletti városban lakom, gimnazista vagyok, év végén éretségizek, valami jó egyetemet megcélzok és remélem összejön valami gazdasági irányon. Ez jelenleg nem akadályozza a raidelő képességémet, maximum a tavaszi szünetben, de hát hol van az még. Szeretem a dinamikus és érdekes dolgokat, legyen az egy matek óra(igen tudom, de hát a fakt:D), vagy egyszerűen motorozni egy picit, de a kedvenc akkor is a gokart a haverokkal:P. Emelett a hétévgi alkoholizálást meg sem említem:D Szeretem a filmeket, legutóbbi kedvenc az Inglorius Bastards. És még sok mindent szeretek, de kezdtem nagyon elmenni nagyon off felé, majd megismertek:D

Életkor: 18
Nem: fiú
Név (opcionális): Robi
internetkapcsolat, Hardware: 8Mbites Fibernetes internet, eddig nem volt vele gond. Core 2 duo 6700, GeForce 8800 GT, 4GB ram, és windows 7.

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: (heti 4 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk.kedd : szabadfoglalkozás, 10 fősök. Raidjeink 19:00tol kb 23:00 ig tartanak.)
Ezeken a napokan tudok lenni, akár tovább is. Hétköznap vannak edzéseim, így 6 kor érek haza azokon a napokon. Egyébként amikor szóltok, vagyok!
Miért minket választottál?
Rengeteg mindent hallottam rólatok, rendesek vagytok, hangulatos és barátságos guildként hallottam rólatok, akik emellett elég erősen képesek összekovácsolni 25 embert egy hard mode-hoz. Szerintem ez bőven korrekt.
Néhány kérdés:
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
Írok fórumra, vagy felhívok valakit, ha esetleg ilyen helyzet adódik.
- Cseszegetnek mert elszúrtál valamit, mi a tipikus reakciód?
Megkérdezem a hibát, mit hogy miért, és korrigálom következő alkalomkor.
- Állítsd sorba: barátság, loot, progress, pvp, altozás
barátság, progress, pvp, loot, alt
- Mit teszel ha pár hétig vagy több ideig szüneteltetned kell a wowot akármilyen okból kifolyólag?
Fórum és/vagy telefon, de általában ezekről jó előre szólni szoktam.
-Amit még fontosnak tartasz magadról
Remélem megismertek és hasznos tagja tudok lenni a guildnek.
-Egy minimum 200 szavas fogalmazás , mely tartalmazza a következőket: Hc- Casual téma, mit jelent számodra a wow, RL- Ingame téma , Mik foglalkoztatnak a játékban leginkább, meddig tudsz egy oltáson nevetni ,és kb mely az a pont ahol már idegesít a dolog. Magamat eddig a hc és a casual közé helyeztem, de kacsingatok a komoly hc raidelés felé, a wow mindenféleképpen szórakozás, ami elfajulhat masszív időeltöltés felé is, ami rengeteg koncentrációt és teljesítést igényel (pve), vagy lehet feszültség levezetésére (pvp) is használni. Vannak céljaim, mint mindenkinek, amit előbb vagy utóbb teljesíteni szeretnék, itt a játékon belül, és IRL egyaránt. A kettő keveredhet és lehet egymásra hatással, de azért ne a végletekig. Egy oltáson meddig tudok nevetni? Amíg vicces, és van értelme:D Amikor már ugyanazon a hülyeségen lovagol az illető 10 perce az már inkább kellemetlen, mint idegesítő, és ha ezt ö sem veszi észre az már baj. Ha még tovább csinálja na az már lehet idegesítő. De ha tényleg vicces, akkor addig csinálja, amíg jól esik:P Nem tudom meg van-e már a 200 szó, de tegyük hozzá a Magadról címűt is, hátha:D
Vissza az elejére Go down
Thyrins

Thyrins


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2009. Aug. 18.
Age : 31

holy pala jelentkezés (accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: holy pala jelentkezés (accepted)   holy pala jelentkezés (accepted) Icon_minitime2009-09-27, 23:17

[.Edit.] Ide elég nagy marhaságot írtam eredetileg [./Edit.]

Amúgy sok sikert az applyhoz.


A hozzászólást Thynris összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2009-09-28, 01:09-kor.
Vissza az elejére Go down
[BaLi]

[BaLi]


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2009. Aug. 28.

holy pala jelentkezés (accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: holy pala jelentkezés (accepted)   holy pala jelentkezés (accepted) Icon_minitime2009-09-27, 23:48

(Azt az EG huzta be, nem a HnG Embarassed )
Vissza az elejére Go down
Zsolta

Zsolta


Hozzászólások száma : 82
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 44

holy pala jelentkezés (accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: holy pala jelentkezés (accepted)   holy pala jelentkezés (accepted) Icon_minitime2009-09-28, 00:05

Szia!

Ígéretes applynak tűnik át is beszéltük gyorsan Muszuval, úgyhogy accept! Gl nállunk. invért keresd "Kapdbea"-t vagy "Magicmuszut", a részelteket meg majd megbeszéljük vmikor ventrilon Smile

Üdv nállunk cheers
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





holy pala jelentkezés (accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: holy pala jelentkezés (accepted)   holy pala jelentkezés (accepted) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
holy pala jelentkezés (accepted)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Holy priest jelentkezés (Accepted)
» Holy Paladin jelentkezés - Redempsün (Accepted)
» Jelentkezés Restoshaman - Léila (Accepted)
» Holy paladin jelentkezés
» Zineryth - Holy priest jelentkezés

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: