Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Jelentkezés Restoshaman - Léila (Accepted)

Go down 
SzerzőÜzenet
Léila
Vendég




Jelentkezés Restoshaman - Léila (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Jelentkezés Restoshaman - Léila (Accepted)   Jelentkezés Restoshaman - Léila (Accepted) Icon_minitime2009-07-31, 19:58

Faj: Draenei
Kaszt: Shaman
Saját vagy vásárolt karakter: Saját
Played: (80-on és összesen külön) 46 Days 11 Days 80-on, de Holy paladin volt a mainem, ezért ilyen kevés. Van 2 karakterem amivel több mint 100 Days + 4. 80-as amivel 50 days körüli.
Achievement Points: 2405, mert nem mentem achievement pontokra, de ulduar achievemntjeim 40 %-a kb. midng megvan.

Előző guild/guildek: Rengeteg volt, amire emlékszem Power of Glory, Divine Inspiration
Miért léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) Felszolott a PoG, megkopottsága miatt és a haladásképtelensége miatt. DI-ben egyelőre még jelen vagyok.

Szakmák: (esetleges meglévő ritka receptek-) Herbalism, Engineering (a többi karakterem miatt)
Felszerelés: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&n=L%C3%A9ila
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?) : A kezdetek óta játszom:) Több karakterrel is próbára tettem magam, mindegyikkel sikeresen.
Referencia: (Jól gondold meg!)
Shrinzan ( volt guild társam )
Magadról: Maximalista ember vagyok, aki képes egoistának feltűnni, de ált. nem vagyok a társaság közepe. A dolgomat jól végzem, és ennyit várok mindenki mástól is játékon belül. 5 éve wowozom, mindig is hc player voltam, és eddig egy felfedezetlen emberként játszottam, mert 60-on guild nélkül lejutni bárohva nem lehetett, de naxxon kívül ott is mindent láttam, bc-ben eléggé gear alapján vették fel sok helyen az embert, jelenleg már elszántabb vagyok, és remélem, hogy a skill is számít. Mert úgy érzem, hogy megállnám a helyemet a Game is not overben.

Életkor: 20
Nem: fiú
Név (opcionális): Zoli
internetkapcsolat, Hardware: 2 Mb 3.2 intel processzor asus p4p800SE 1.5 k ramm stb.

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: (heti 4 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk.kedd : szabadfoglalkozás, 10 fősök. Raidjeink 19:00tol kb 23:00 ig tartanak.) 7/7 bármeddig bármikor, ha lehetne nappal is raidelnék, eléggé raid mániás vagyok, és mindent megteszek azért, h a maximumot nyújtsam.

Miért minket választottál?

Néhány kérdés:
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
Mindig ott vagyok minden raiden, ha így is lenne telefonon felhívnék valakit a guildből, hogy keressenek mást a helyemre és elnézést kérnék természetesen.
- Cseszegetnek mert elszúrtál valamit, mi a tipikus reakciód?
Sosincs ilyen, de mégis van, az nem az én hibámból kifolyólag.
- Állítsd sorba: barátság, loot, progress, pvp, altozás
Progress, barátság, loot, altozás, pvp
- Mit teszel ha pár hétig vagy több ideig szüneteltetned kell a wowot akármilyen okból kifolyólag?
Szólok előtte a megfelelő embernek, de ilyen nem nagyon volt/van/lesz.
-Amit még fontosnak tartasz magadról

-Egy minimum 200 szavas fogalmazás , mely tartalmazza a következőket: Hc- Casual téma, mit jelent számodra a wow, RL- Ingame téma , Mik foglalkoztatnak a játékban leginkább, meddig tudsz egy oltáson nevetni ,és kb mely az a pont ahol már idegesít a dolog. : Nem vagyok egy kimozdulós fajta, de azért van amikor lelépek a haverokkal, Ingame elsimert játékos akarok lenni minden szempontból. Azért játszom mert szeretem ezt a játékot, és ezen belül a raidelés a fő szempontom amiért beloggolok. Egész nap tudnék raidelni a wipe-októl nem riadok vissza, akárhányszor kéeps vagyok wipe-olni, ha van miért. Soha nem oltottakmég le, mert ami az én feladatom azt tökéletesen megcsinálom, így inkább csak dícsérni szoktak. Nem számítok negatívumra. 5 éve healelek, első osztályú healerek közé sorolom magam.
Vissza az elejére Go down
Léila
Vendég




Jelentkezés Restoshaman - Léila (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Pala holy gearje   Jelentkezés Restoshaman - Léila (Accepted) Icon_minitime2009-08-04, 11:40

Vissza az elejére Go down
Zsolta

Zsolta


Hozzászólások száma : 82
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 44

Jelentkezés Restoshaman - Léila (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés Restoshaman - Léila (Accepted)   Jelentkezés Restoshaman - Léila (Accepted) Icon_minitime2009-08-04, 12:08

Beszéltem Muszuval telefonon estére meglesz a válasz. Az Accept már biztos, kérdés még, hogy melyik karival. Armory link helyett inkább elég ha leírod a palád pontos nevét.
Vissza az elejére Go down
Léila
Vendég




Jelentkezés Restoshaman - Léila (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Palám neve   Jelentkezés Restoshaman - Léila (Accepted) Icon_minitime2009-08-04, 21:39

Ayenna
Vissza az elejére Go down
Zsolta

Zsolta


Hozzászólások száma : 82
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 44

Jelentkezés Restoshaman - Léila (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés Restoshaman - Léila (Accepted)   Jelentkezés Restoshaman - Léila (Accepted) Icon_minitime2009-08-05, 01:12

üdv nállunk Accepted!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Jelentkezés Restoshaman - Léila (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés Restoshaman - Léila (Accepted)   Jelentkezés Restoshaman - Léila (Accepted) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Jelentkezés Restoshaman - Léila (Accepted)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jelentkezés-Mage (Accepted)
» Jelentkezés, hunter (accepted)
» holy pala jelentkezés (accepted)
» fury warrior jelentkezés (Accepted)
» Resto Druid jelentkezés (Accepted)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: