Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Jelentkezés-Mage (Accepted)

Go down 
SzerzőÜzenet
Thepunis
Vendég




Jelentkezés-Mage (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Jelentkezés-Mage (Accepted)   Jelentkezés-Mage (Accepted) Icon_minitime2009-06-18, 13:09

Faj:Human
Kaszt:Mage
Saját vagy vásárolt: karakter:Saját
Played: (80-on és összesen külön):70 nap az össz és abból 40 nap 80-on töltőtt időm
Achievement Points:4700,anyira nem tartom fontosnak csak az amit instába meglehet szerezni.

Előző guild/guildek:Team Spirit,Deus Ex,Ignotus
Miért léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?):Team Spirit,Gyengén tolták pár ember 100 voltunk úgye csak 1db 25 fős raid indult nem lehet komolyan folytatni raidelést.Deus Ex 2 hétig voltam nagyon nem jötbe guild nagy képűek voltak A és B raid volt A raid haladt másik meg nem .Ignotus nagyon jó guildnak igérkezett 1 hónap után jöttek bajok egy csomó játékos elment következő hónapba 3 skilles játékos átment másik szerverre és az nagyon vissza dobta klán raidelését kb 2 hétig nem volt semmi ,össze vissza Recruitoltak röviden ezért.

Szakmák: (esetleges meglévő ritka receptek-):Herbalism,Inscription nincsenek ritka recepteim.
Felszerelés: (armory link)
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?):preBC-be még nem játszotam Bc-be kezdtem el nagyjából ott majdnem az összeset ismerem ott még nem raideltem csak látam miko bátyám raidel ő is mage volt azé így sikerült taktikákat begyűjtenni,WOTLK ismerek mindent azé ezzel klánnal sikerült nagyjából bejárni kivéve Yogg-saron és Hard modok.
Referencia: (Jól gondold meg!):

Magadról:

Életkor:15
Nem:Férfi
Név (opcionális):Forray Máté
internetkapcsolat, Hardware:2GB RAM,NVIDIA Geforce 8800 GT,AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4400+,Net:8 MB

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: (heti 4 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk.kedd : szabadfoglalkozás, 10 fősök. Raidjeink 19:00tol kb 23:00 ig tartanak.):Szerintem 4-et tudom vállalni de lesz olyan hét miko csak 3

Miért minket választottál?Progress nagyon jó TOP magyar klán vagytok kevés létszám.Inkább ilyen klánba akarok wipeolni hard módokon nem Kologarnon.javascript:emoticonp('Very Happy')

Néhány kérdés:
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?Felhívom Guild Master-t

- Cseszegetnek mert elszúrtál valamit, mi a tipikus reakciód?:Nem próbálom megmagyarázni mert az má múlté és próbálom következőre nem elrontanni.cseszgetnek nem szólok vissza.

- Állítsd sorba: barátság, loot, progress, pvp, altozás:Barátság,progress,pvp,loot.altozás

- Mit teszel ha pár hétig vagy több ideig szüneteltetned kell a wowot akármilyen okból kifolyólag?:Fórumra írok és szólok az officereknek.

-Amit még fontosnak tartasz magadról :Azt hiszem enyi jutott most eszembe,ha van valami úgyis kérdeztek.javascript:emoticonp('Very Happy')


Egy minimum 200 szavas fogalmazás , mely tartalmazza a következőket: Hc- Casual téma, mit jelent számodra a wow, RL- Ingame téma , Mik foglalkoztatnak a játékban leginkább, meddig tudsz egy oltáson nevetni ,és kb mely az a pont ahol már idegesít a dolog.:

Hc alatt az értem,mindent kihoz karijából.mindent megtesz azért hogy az boss lemenyen,Hc playernek képes kell legyen csapatjátékra.Casual lehet skilles csak őt nem foglalkoztatja anyira a játék és raidelés.Ingame téma:Persze miko progress is kivan pucolva akko szívesen megyek raidre vagy másoknak segíteni.Wowban inkább PVE része foglalkoztat ott több csapatjáték kell és skill és élvezetesebb is mint PVP része is pici foglalkoztatt de nem anyira.Addig tudok nevetni egy dolgon amig raidet nem akadályozza.Persze ismerősökkel lehet szórakozni de addig amig türelme engedi.

Remélem mindent fontos dolgot beleírtam ha mégse akko válaszólok rá.A helyesírási dolgokért sry..
Üdv:Puni....
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Jelentkezés-Mage (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés-Mage (Accepted)   Jelentkezés-Mage (Accepted) Icon_minitime2009-06-18, 17:34

Nagyjából helyén van az applyd, a koroddal van egy kis problémánk reméljük ebből nem lesz gond. Accept
Vissza az elejére Go down
 
Jelentkezés-Mage (Accepted)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jelentkezés Mage- Spiecy (Accepted)
» Mage jelentkezés (Declined)
» Shawick....Mage Jelentkezés (Declined)
» Lewstherin mage jelentkezés (declined)
» Coco - Mage (Accepted)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: