Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Lewstherin mage jelentkezés (declined)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Lewstherin




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2009. Sep. 27.

Lewstherin mage jelentkezés (declined) Empty
TémanyitásTárgy: Lewstherin mage jelentkezés (declined)   Lewstherin mage jelentkezés (declined) Icon_minitime2009-09-27, 17:14

Faj: Human
Kaszt: Mage
Saját vagy vásárolt karakter: Saját
Played: (80-on és összesen külön): 150 nap körül, ebből 50 lvl80
Achievement Points: 4655

Előző guild/guildek: Isten Ostorai, Arathor
Miért léptél ki onnan?: Hosszú történet, officer és mage class leader voltam, ulduar kezdetén az officerek között olyan nézet terjedt el amit hosszútávon nem vett be a gyomrom. A guild vezetése nem maradt hű azokhoz a vezetési elvekhez amiért anno én őket választottam.

Szakmák: JC/tailor, ritka receptjeim nincsenek, a professionokra úgy tekintek mit dps boost ha valami gyenge eldobom és veszek fel olyant amit jobbnak tartok
Felszerelés: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Arathor&n=Lewstherin
Részletes HLI tapasztalat: A BC közepén kezdtem el játszani igy pre BC tapasztalom nincs, BCben Ilidari councilig jutottunk a nagy nerf előtt, odáig mindent láttam, WOTLK: Naxx, OS, EoE 10 és 25ben minden, ulduar 25ben yogg-saron és algalon kivételével minden láttam, hardokat főleg 10esben toltuk, ToC 10 és 25ben összes boss ToC10 heroicban az első bossig
Referencia: WoL logot tudok mutatni refernciaként de éppen karbantartás van, amint lesz szerver pótolom

Magadról:

Életkor: 29
Nem: Férfi
Név (opcionális):
internetkapcsolat, Hardware: 20/10mbit, AMD6000 2magos proci, 4 gb ram, 8800gts

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: 3 müszakban dolgozom heti lebontásban, délelőttös héten mindegyik raiden jelen tudok lenni, éjszakás héten max 9ig tudok maradni, a délutános héten sajnos túl késön érek haza hogy részt tudjak venni a raideken. a hétvégéim általában szabadok igy a vasárnapi raideken szinte kivétel nélkül meg tudok jelenni.

Miért minket választottál? Az FS! állásbörzén olvastam a hirdetéseteket szimpatikusnak találtam az ott leirtakat.

Néhány kérdés:
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
Fórumon próbálom jelezni, a telefonomon aktív wap kapcsolat van és rendszeresen netezek róla
- Cseszegetnek mert elszúrtál valamit, mi a tipikus reakciód?
Ha elcseszek valamit azt általában tudom hogy mi okból kifolyólag történt és engem zavar a leginkább. Ilyenkor nyugodtan fogadom a lecseszét, és igyekszem nem elkövetni mégegyszer a hibát.
- Állítsd sorba: progress, barátság, loot, altozás, pvp

- Mit teszel ha pár hétig vagy több ideig szüneteltetned kell a wowot akármilyen okból kifolyólag?
Még ilyen nem fordult elő, de van laptopom és mobilnetem ha esetleg utaznék valahova. valószinüleg eléggé megviselne.Smile
-Amit még fontosnak tartasz magadról
Nagyon maximalista vagyok akármelyik karakteremmel játszok bármelyik spoton. Képes vagyok professiont váltani ha gyengének érzem, teljesen átgemelni enchantolni ha az akár egy pici upgradet jelent. Rengeteget olvasom az EJ fórumát.
-Egy minimum 200 szavas fogalmazás , mely tartalmazza a következőket: Hc- Casual téma, mit jelent számodra a wow, RL- Ingame téma , Mik foglalkoztatnak a játékban leginkább, meddig tudsz egy oltáson nevetni ,és kb mely az a pont ahol már idegesít a dolog.

Szeretek úgy játszani hogy tudom hogy azok akikkel egy csapatban vagyok hasonlóan arra törekednek hogy a maximumot hozzák ki a karakterükből. Az achivmentek nem igazán érdekelnek a raideseket leszámítva de azok nem a 10 pontért amit adnak hanem a kihívásért és az ordításért a ventrin hogy: Ezaz megvaaaaaan!. Szeretek jó társasában, jó hangulatban raidelni de ez nem menjen a raid rovására. Nem zavar ha több estét wipeolunk valamin. A wow nekem szórakozás amit nagyon komolyan tudok venni. Hogy meddig tudok egy oltáson nevetni? Ez változó, ha nagyon durva akkor nehezen viselem és ezt szóvá is teszem, ha viszont ártatlan ugratás akkor általában a többiekkel nevetek. Lehet hogy rövid ez a bemutatkozás de az életben sem vagyok túl bőbeszédű, legalábbis a fölösleges fecsegés az nem megy.Smile
Vissza az elejére Go down
Lewstherin




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2009. Sep. 27.

Lewstherin mage jelentkezés (declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lewstherin mage jelentkezés (declined)   Lewstherin mage jelentkezés (declined) Icon_minitime2009-09-27, 17:42

Megjavult a WoL szerver, itt az igért log: http://www.worldoflogs.com/reports/G0ymsEkhUW3UxEoj/
Ez a legutolsó ToC25 raidünk, Valkyr Twins és Anubarak frist kill, sajnos olyan szintű healer hiánnyal küszködtünk az utóbbi időben hogy caster support nem igen volt (COE, imp. scorchban kimerült).
Vissza az elejére Go down
Zsolta

Zsolta


Hozzászólások száma : 82
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 44

Lewstherin mage jelentkezés (declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lewstherin mage jelentkezés (declined)   Lewstherin mage jelentkezés (declined) Icon_minitime2009-09-28, 00:15

Szia!

Jól értem azt, hogy progressnél max vasárnapoként és kb. minden 3. raidhéten tudnál aktívan részt venni? Mert ez így nekünk nem teljesen jó sajnos Sad aktív mageket keresünk aktív raidspotra.
Vissza az elejére Go down
Lewstherin




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2009. Sep. 27.

Lewstherin mage jelentkezés (declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lewstherin mage jelentkezés (declined)   Lewstherin mage jelentkezés (declined) Icon_minitime2009-09-28, 06:51

Igen, sajnos ez a többműszakos meló átka.
Vissza az elejére Go down
Zsolta

Zsolta


Hozzászólások száma : 82
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 44

Lewstherin mage jelentkezés (declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lewstherin mage jelentkezés (declined)   Lewstherin mage jelentkezés (declined) Icon_minitime2009-09-28, 08:45

Re

Sajnos így nem tudom megígérni azt, hogy aktívan tudnánk foglalkoztatni, azért remélem sikerül guildet találni (vagy új melót Smile sok sikert a továbbiakban!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lewstherin mage jelentkezés (declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lewstherin mage jelentkezés (declined)   Lewstherin mage jelentkezés (declined) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lewstherin mage jelentkezés (declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mage jelentkezés (Declined)
» Shawick....Mage Jelentkezés (Declined)
» Jelentkezés-Mage (Accepted)
» Jelentkezés Mage- Spiecy (Accepted)
» lvl 80 mage (declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: