Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Shawick....Mage Jelentkezés (Declined)

Go down 
SzerzőÜzenet
Shawick
Vendég




Shawick....Mage Jelentkezés (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Shawick....Mage Jelentkezés (Declined)   Shawick....Mage Jelentkezés (Declined) Icon_minitime2009-06-17, 17:40

Faj:Gnome
Kaszt:Mage
Saját vagy vásárolt karakter:Saját
Played: (80-on és összesen külön)
80-on : 15 nap
Egész : 48 nap

Achievement Points: 2980

Előző guild/guildek: A Rise Legacy az arathor szerveren

Miért léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?)
Azért hagytam el őket mert igazságtalan, átgondolatlan szabályokat hoztak és a guild hangulatata is nagyon megváltozott rossz értelemben, a raideket már nem lehetett élvezni és nagyon sok olyan embert vettek fel akik nem megfelelő hozzáállassal raideltek(kaja,flask hiánya)


Szakmák: (esetleges meglévő ritka receptek-) JC és Alchemy, csak 7 napja vagyok JC de már gyűjtöm a recepteket
Felszerelés: (armory link) :
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?)
Classic wow végén kezdtem el játszani a WoW-al így ott csak MC-t takarítottam ki teljesen.
BC-ben warrior volt a mainem, Sunwell-en (akkor már elhagytam a guildet) kivűl mindenhol voltam.
Wotlk-ban már a jelenlegi karakteremmel játszottam naxx 10/25, 25-ben nem öltem Sapphiront és KT-t, Malygost még nem sikerült megölnöm,
U10-ben meg 6 bosst láttam.



Referencia: (Jól gondold meg!)
Shrinzan
Magadról:

Életkor:19
Nem:Férfi
Név (opcionális):Aradi Gábor
internetkapcsolat, Hardware:T-Online 10 Mbit/sec
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7400 2.80GHz
Memória 2GB Ram
Videókártya: Radeon X1600



Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: (heti 4 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk.kedd : szabadfoglalkozás, 10 fősök. Raidjeink 19:30tol kb 24 ig tartanak.)
Heti 4-5 raiden mindenképpen tudok játszani.

Miért minket választottál?
Mert szeretnék egy olyan guildben játszani ahol komolyan gondolják a raidelést,ahol a raidek élvezetesek úgy, hogy közben megfelelően tudunk előre haladni.


Néhány kérdés:
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
Felhívok valakit a guildből akinek tudom a számát és megmondom neki hogy szoljon az officereknek, hogy nem érek a raidre ídőben.(Ilyen azért velem remélhetőleg nem fog előfordulni)

- Cseszegetnek mert elszurtál valamit, mia tipikus reakciód? (nem kell kamuzni , ha berágsz néha jogos)
Ha jogos akkor elnézést kérek és mindent megteszek, hogy még egyszer ne forduljon elő.

- Állitsd sorba: barátság, loot, progress, pvp, altozás
barátság,progress,loot,pvp,altozás
- Mit teszel ha pár hétig vagy több ideig szüneteltetned kell a wowot akármilyen okból kifolyólag?
Szólok az officereknek és írok a forumon egy topicot, hogy meddig nem leszek elérhető.


-Egy minimum 200 szavas fogalmazás , mely tartalmazza a következőket: Hc- Casual téma, mit jelent számodra a wow, RL- Ingame téma , Mik foglalkoztatnak a játékban leginkább, meddig tudsz egy oltáson nevetni ,és kb mely az a pont ahol már idegesít a dolog.
Ezt a fogalmazást azzal kezdeném, hogy azért nem tudtam olyan sok raidre menni mert most érettségizek és az utolsó vizsga juni 17-én lesz addig nem is nagyon tudok jönni raidekre, de utána
már mindig, megbízhatóan jövök a raidekre.
HC raidelés közelebb áll hozzám mint a casual, mivel a casual playerek raidje rend szerint felkészületlenül zajlanak, nincs flaska,kaja, enchant a ruhákon, sok try között sokkal több időt kell várni egy új try-ra mivel mindenki a ress-re vár pisi-kaki-cigi-kaja szünetet tart a raid bármelyik pillanatában,HC raidelés megszabott napokon történnek megfelelő felkészültséggel, HC playerek komolyabban veszik a raidelést, lényegében ebben tél el a kettő egymástól Smile.
A wow számomra egy kikapcsolódást jelent,egy olyan játékot amivel imádok játszani, de azért ugy játszok hogy mellette élni is tudjak, elmenni haverokkal,csajozni Razz esetleg a guildel találkozni személyesen.
Az foglalkoztat igazán ami egy új kihívást jelent, az foglalkoztat igazán pl. HC achievementek,(nekem még az olyan is amik valamilyen titulust adnak azokért megveszek:) ), foglalkoztat még a bg-zés / aréna meg az altozás, mivel a régi mainem a warrior most az altom.
Oltáson bármeddig tudok nevetni szerintem de azért meg tudok különböztetni az oltást és a szándékos szemétkedést de abból sem csinálok nagy cirkuszt, mindent nyugodtan próbálok meg először megoldani.
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Shawick....Mage Jelentkezés (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shawick....Mage Jelentkezés (Declined)   Shawick....Mage Jelentkezés (Declined) Icon_minitime2009-06-17, 18:24

Egy kis türelmet kérünk. Válasz hamarossan
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Shawick....Mage Jelentkezés (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shawick....Mage Jelentkezés (Declined)   Shawick....Mage Jelentkezés (Declined) Icon_minitime2009-06-18, 17:29

Sajnálom, de a másik maget választottuk kettőtök közül. A továbbiakban Gl Neked! Declined
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Shawick....Mage Jelentkezés (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shawick....Mage Jelentkezés (Declined)   Shawick....Mage Jelentkezés (Declined) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Shawick....Mage Jelentkezés (Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mage jelentkezés (Declined)
» Lewstherin mage jelentkezés (declined)
» Jelentkezés-Mage (Accepted)
» Jelentkezés Mage- Spiecy (Accepted)
» lvl 80 mage (declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: