Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 lvl 80 mage (declined)

Go down 
SzerzőÜzenet
Zolmage
Vendég




lvl 80 mage (declined) Empty
TémanyitásTárgy: lvl 80 mage (declined)   lvl 80 mage (declined) Icon_minitime2009-09-23, 18:05

Faj: Draenei
Kaszt: Mage
Saját vagy vásárolt karakter: Saját
Played: 80-on -> 40nap 2óra. Összesen: 79nap 6óra.
Achievment points: 4065
Előző guildek: Outlaw, Észak Lángjai
Mindkettőből akkor léptem ki amikor a legtöbb barát kilépett onnan és abbamaradt a progress.
Szakmák: Tailoring, Mining
Felszerelés:
HLI tapasztalat: BC-ben karazhan, gruul, magtheridon és TK. Wotlk-ban minden raiden voltam már ezzel a karakterrel.
Referencia: nincs
Magamról: ----------
Életkor: 18
Nem: Férfi
Név:Zoli

internetkapcsolat, Hardware:10Mb/550
Tudom vállalni a hetin 4 raid napot.
Azért választottalak titeket mert az előző guildemből többen is jelentkeztek hozzátok és jó ha az ember már ismert arcok között raidelhet az újakkal.
Smile

Ha nem érek haza időben, akkor értesítem a classleadert telefonon.

Ha tényleg elszűrtam valamit és jogosnak érzem a cseszegetést akkor csöndben tűröm és javítani próbálok rajta, ha viszont nem érzem jogosnak akkor
raid után megbeszélem az illetővel.

Barátság,progress,loot,altozás,pvp

Megbeszélem a GL-el a kialakult helyzetet és majd ő dönt h mi legyen a guilden belül a sorsom. Very Happy

Hát amit még fontosnak tartok elmondani hogy érettségi évben vagyok és lesz hogy tanulás miatt nem tudok raid-re jönni.
Hát a Hc-Casual témáról az a véleményem hogy ott játszom szívesen ahol jó arcok vannak, ha tudom vállalni a raideket akkor
inkább hajlom hc felé. A WoW kikapcsolódást jelent számomra, pl.: amikor egy jól sikerült raid után poénkodunk meg röhögünk
az jó. A játék szempontjából csak a raidek és farmolás foglalkoztat. Egy oltáson addíg tudok nevetni amíg először hallom aztán
elkopik. Smile Az a pont ahol idegesít az már a 3-4-ik alkalom.
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

lvl 80 mage (declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: lvl 80 mage (declined)   lvl 80 mage (declined) Icon_minitime2009-09-23, 18:33

Hát ez az apply elsősorban nagyon gyenge emelett érdekes a gemelés, és enchant is helyenként hiányzik, valamint miningos pve orientált mage nem valami OP. Declined. Gl a továbbiakban.
Vissza az elejére Go down
 
lvl 80 mage (declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Trinsa - mage (Declined)
» Redgart - Mage (Declined)
» Mage jelentkezés (Declined)
» Lewstherin mage jelentkezés (declined)
» Mage Apply Ragnaros (Declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: