Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Redgart - Mage (Declined)

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Redgart




Hozzászólások száma : 12
Join date : 2010. Jun. 01.

Redgart - Mage (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Redgart - Mage (Declined)   Redgart - Mage (Declined) Icon_minitime2010-06-01, 22:08

Ingame:
Név: Redgart
Faj/Kaszt/mainspec: Gnome/Mage/Arcane
offspec: Fire
Saját vagy vásárolt karakter: saját
Played: 80-on: 76 nap, összesen: 99 nap
Előző guild/guildek: Neverwipe
Miért lépsz/léptél ki onnan?: Több mint 1 éve játszok velük, de mostanra eléggé átalakult a csapat. A régi ismerősök közül sokan kiléptek, vagy befejezték a játékot. Az újak pedig jönnek-mennek, nincs fix raidelő háttér. Gyakran 10 ember sem jön össze.
Szakmák: Enchanting, Engeneering. Enchanting: Ez volt az első amit felhúztam maxra és megmaradt. Engeneering: A mining-et cseréltem le a közelmultban az engeneeringre. Főleg a hastes kesztyű enchant miatt.
Felszerelés: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&cn=Redgart
Részletes HLI tapasztalat: A játékot a WotLK megjelenésekor kezdtem és azóta mage-el játszok. A WotLK előtti raid instákból kimaradtam. WotLK: ICC25: 8/12, ICC10:11/12, ToGC25: 0/5, Ulduar10: 13/15, Ulduar25: 5/15. A többi elérhető insta kész van.
80-as Altjaid: Elethia: Night Elf/Priest/Holy-Disc. Vele raid tapasztalatom nincsen.
Referencia: Horagas. Ő a Neverwipe GM-je.

IRL Magadról: Informatikai területen dolgozok, elég rugalmas munkaidőben. Előfordul hogy sok a munkánk, de ilyenkor meg tudom oldani, hogy a munkahelyemről játszak. Nincs kutyám se macskám és már régen külön élek a szüleimtől Smile Szeretem ha a napjaim előre tervezhetőek, beleértve a raideket is.
Életkor: 28
Nem: Férfi
Név (opcionális): Menyhárt Barnabás
internetkapcsolat, Hardware: A netem 20 megás T-online, eddig nem volt vele gondom, stabil. Jelenleg a hardware a leggyengébb pontom. Egy 7 éves gépen játszok, de 2 héten belül tervezem lecserélni a következőre: AMD Athlon II X2 255 3.10Ghz, 2 GB RAM, ATi RadeOn HD5750

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.

Sajnos mostanában nem jött össze 25-ös raid-ünk, pugolni pedig nem szeretek. De linkelek egy képet amin láthatjátok az UI-t.
http://kepfeltoltes.hu/view/100601/UI_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Az addonjaim: Decursive, Mage Nugetts, Omen3, Power Auras Classic, Razer Naga, Recount, SexyCooldown, VisionBossMod

- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (vagy esetleg recountot screenshottal) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is)

Sajnos itt is csak 10-es raid adatai állnak a rendelkezésemre. ICC10 20%-os buff-fal. A két boss a két véglet.

ICC10 Overall 9 bosson: http://kepfeltoltes.hu/view/100601/ICC10_OveralDMG_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
ICC10 Valithria Dreamwalker: http://kepfeltoltes.hu/view/100601/ICC10_DreamDMG_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
ICC10 Blood-Queen Lana'thel: http://kepfeltoltes.hu/view/100601/ICC10_BloodQueenDMG_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? (Heti 4 (H,SZ,CS,V), progress esetén 5 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk. Progress esetén Kedd az 5. nap. Raidjeink 19:00-23:00-ig tartanak)

A heti 4 raidből 3-on biztos ott tudok lenni. De gyakoribb lesz, hogy mind a 4-en ott leszek. Hétvégére néha haza utazok (havonta 1x-2x), ilyenkor nem mindig érek vissza Budapestre vasárnap 19:00 előtt.
Progress esetén hétköznap tudok lenni, a vasárnapokat pedig ha jól időzitem, akkor nem lehet gond.

- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?

A napom nagy részét internet előtt töltöm, igy bármikor tudom jelezni a honlapon, ha valami miatt nem tudnék raidelni. Nem tudom nálatok nyilvános-e a GM vagy az officerek telefonszáma. Ha igen akkor telefonon értesitenék valakit.

- Van-e működőképes mikrofonod és képes vagy-e ventrilon kommunikálni ha szükséges?

Van mikrofonom és ventrilot egy éve használok.

- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül?

Szeretném az éppen aktuális content-et végig vinni, és közben élvezni is a játékot. Ehhez kell a sikerélmény, amit egy-egy nehezebb boss megölése jelent.
A játék tetszik továbbra is, várom a Cataclysm-et.

- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak)

Igen. Szeretem a napjaimat előre megtervezni. Ha van fix raid időpont, akkor tudom ahhoz igazitani a napomat.

- Hajlandó vagy-e offspecen raidelni, ha a guild érdeke megköveteli (egy-egy fightra peciális esetekben) és erre igényes geart összetenni és jól teljesíteni? (ez nem kis feladat jól gondold meg a választ!)

Igen.

- Miért minket választottál?

Nem ismerek senkit közületek, de abból amit eddig elértetek ugy gondolom, hogy egy hatékony jól szervezett csapat vagytok. Csak remélni tudom, hogy a hangulat is jó a klánon belül és a raideken kivül is jól fogom érezni magam köztetek, ha kapok rá lehetőséget.
Vissza az elejére Go down
Noci

Noci


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2009. Jun. 15.
Age : 29

Redgart - Mage (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Redgart - Mage (Declined)   Redgart - Mage (Declined) Icon_minitime2010-06-02, 09:27

Hali, jó kis applynak tűnik de sztem festergetról v saurfangről kéne vmit linkelned mert valithria nem dps fight, bql pedig a harapástól függ.
Gl az applyhoz!!
Vissza az elejére Go down
Redgart




Hozzászólások száma : 12
Join date : 2010. Jun. 01.

Redgart - Mage (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Redgart - Mage (Declined)   Redgart - Mage (Declined) Icon_minitime2010-06-02, 11:27

Remélem ma el tudunk ilndulni icc10-ben. Ha sikerül, készitek más fight-okrol is képet recount-tal együtt.
Vissza az elejére Go down
Metron

Metron


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2009. Jun. 18.

Redgart - Mage (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Redgart - Mage (Declined)   Redgart - Mage (Declined) Icon_minitime2010-06-02, 18:00

Redgart - Mage (Declined) 1271497289269

Vissza az elejére Go down
Redgart




Hozzászólások száma : 12
Join date : 2010. Jun. 01.

Redgart - Mage (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Redgart - Mage (Declined)   Redgart - Mage (Declined) Icon_minitime2010-06-02, 22:21

Vissza az elejére Go down
Redgart




Hozzászólások száma : 12
Join date : 2010. Jun. 01.

Redgart - Mage (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Redgart - Mage (Declined)   Redgart - Mage (Declined) Icon_minitime2010-06-04, 09:17

Szép reggelt!

Ma estétől vasárnap estig nem leszek WoW közelben. Ha itt válaszoltok, akkor azt látom majd, de szombat délután és vasárnap délelőtt net közelben sem leszek.

Kellemes hétvégét kivánok Mindenkinek,
Redgart
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Redgart - Mage (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Redgart - Mage (Declined)   Redgart - Mage (Declined) Icon_minitime2010-06-04, 13:25

Szép apply, vasárnap tudunk rá választ adni.
Vissza az elejére Go down
Redgart




Hozzászólások száma : 12
Join date : 2010. Jun. 01.

Redgart - Mage (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Redgart - Mage (Declined)   Redgart - Mage (Declined) Icon_minitime2010-06-06, 21:50

Szép estét!

Van eredmény? Holnap rendelem a gépet, ha pozitiv a válasz Smile

Redgart
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Redgart - Mage (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Redgart - Mage (Declined)   Redgart - Mage (Declined) Icon_minitime2010-06-06, 23:11

Sajnálom el kell hogy utasítsam. Tényleg remélem, hogy találsz magadnak egy jó guildet. Gl a továbbiakban. Declined.
Vissza az elejére Go down
Redgart




Hozzászólások száma : 12
Join date : 2010. Jun. 01.

Redgart - Mage (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Redgart - Mage (Declined)   Redgart - Mage (Declined) Icon_minitime2010-06-06, 23:24

Köszönöm szépen, további jó játékot kivánok Nektek.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Redgart - Mage (Declined) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Redgart - Mage (Declined)   Redgart - Mage (Declined) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Redgart - Mage (Declined)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Redgart - Mage (Accepted)
» lvl 80 mage (declined)
» Trinsa - mage (Declined)
» Mage jelentkezés (Declined)
» Shawick....Mage Jelentkezés (Declined)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: