Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Jelentkezés Mage- Spiecy (Accepted)

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Spiecy L
Vendég




Jelentkezés Mage- Spiecy (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Jelentkezés Mage- Spiecy (Accepted)   Jelentkezés Mage- Spiecy (Accepted) Icon_minitime2009-07-01, 21:10

Faj:Human
Kaszt:Mage
Saját vagy vásárolt: karakter: Saját
Played : (80-on és összesen külön):45 nap összesen ebből 30 nap 80-on
Achievement Points:4125 nem igazán foglalkozok vele csak a komolyabbakkal amiket Raideken lehet összehozni.

Előző guild/guildek: Authoritas, ROID, Nothin Casual,
Az Authoritas-ban kezdtem a pve pályafutásom nagyon sok Raid volt csak a Gl annyira komolyan kezdte venni a -dkp-s dolgot hogy az emberek elkezdtek kilépni a guildből, ezért teljesen szétesett én a végsőkig kitartottam. Amikor felvettek a Roid-ba nagyon örültem megismerkedhettem egy komolyabb összeszokott társággal, azt hittem hogy onnan el nem kerülök addig amíg ezzel a játékkal játszok, de minden ember elkövet híbát. Naxx 25 ös pugon ninjáztam egyet amit nem kellet volna és nagyon megbántam. A nothin Casual-tól kaptam még1 esélyt az újra kezdésre. Nagyon megbecsültem a guildet lelkes tagtoborzó voltam hogy jussunk valahova én beszéltem Lendorral a Gio összeolvadjon az Nc-vel. Ebből később problémák is kialakultak. De az ember nem tud mit tenni hogy ha én szerzem a jól Gearelt embereket és közben a másik oldalról felveszik a kevésbé skilles illetve alul gearelt playereket. Azért jöttem el mert már kb.2 hete nem volt Ulduarba Raid, ezt nekik is megkell érteniük hogy én sem azért veszem az előfizetést hogy pénzt menjek farmolni naxx 25 -be, pedig szeretek segíteni másnak, de nem lehet folyamatosan csinálni.

Szakmák: Enchanter és Skininges vagyok. Minkét szakmát a support-ja miatt! (Sp+ crit)
Felszerelés: (armory link): http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&n=Spiecy
Részletes HLI tapasztalat:Bc-ben nem raideltem csak wotlk óta csinálom. PreUld contentet teljesen ismerem OS 3 D is Uld 25 ben Thorim ig ismerem a tacktikot Uld10 ben Vezax-ig.
Referencia: Hyperspace, Ambrózy

Magadról:
Név: Komarovszky Tamás
Életkor: 17
Nem: Férfi
internetkapcsolat, Hardware: 5 mbit , 2GB ram, 2 magas 4800+ proci, Gf 8600gt
Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: (heti 4 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk.kedd : szabadfoglalkozás, 10 fősök. Raidjeink 19:00tol kb 23:00 ig tartanak.): Tudom vállalni a 4-et de biztos lesz kivétel.

Miért minket választottál? Mert egy Top magyar guildben szeretnék játszani, ahol nem havonta egyszer jutunk tovább XT-nél.

Néhány kérdés:
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel? Felhívom Guild Master-t.
- Cseszegetnek mert elszúrtál valamit, mi a tipikus reakciód?:Bocsánatok kérek és következőre már odafigyelek nem szólok vissza.
- Állítsd sorba: barátság, loot, progress, pvp, altozás: barátság, progress, loot, altozás, pvp.
- Mit teszel ha pár hétig vagy több ideig szüneteltetned kell a wowot akármilyen okból kifolyólag?:Fórumra írok és szólok az officeremnek.
-Amit még fontosnak tartasz magadról : Értelmes vagyok nem igazán voltak problémák eddig velem Raiden elsőre megértem a tactikot, Jó a humorérzékem és szeretek belekapcsolódni a gchaten folyó történésekbe.

Egy minimum 200 szavas fogalmazás , mely tartalmazza a következőket: Hc- Casual téma, mit jelent számodra a wow, RL- Ingame téma , Mik foglalkoztatnak a játékban leginkább, meddig tudsz egy oltáson nevetni ,és kb mely az a pont ahol már idegesít a dolog.:

Egy Hc playernek precíznek, ügyesnek és óvatosnak kell lenni egy Raid alatt én is ezért záron be a szobám Raid alatt akkor csak Raid van semmi más. Egy Casual playernek nem igazn számít a Raid a Lore maga ez az egész világ csak van benne mert az idejét nem tudja mással tölteni. Szívesen segítek a tapasztalatlanabb playereknek és elfogadom a nálam tapasztaltabb playerek tanácsát. A wownak csak a pve része érdekel. Nem igazán szoktam a mikrofonba nevetni, inkább csak magamban. A ventrin inkább a RL-é legyen a szó! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Zsolta

Zsolta


Hozzászólások száma : 82
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 44

Jelentkezés Mage- Spiecy (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés Mage- Spiecy (Accepted)   Jelentkezés Mage- Spiecy (Accepted) Icon_minitime2009-07-02, 20:42

Szia

Pár nap türelmet kérünk még zajlik a guild balanceolás épp, ahogy döntöttünk máris írunk.
Vissza az elejére Go down
Melys

Melys


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2009. Jun. 18.
Age : 34

Jelentkezés Mage- Spiecy (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés Mage- Spiecy (Accepted)   Jelentkezés Mage- Spiecy (Accepted) Icon_minitime2009-07-02, 22:16

egy kérdés :Authoritasban ezen a néven voltál? Mert nem emlékszem rád.
másik meg csak ,hogy tisztázzuk:nem azért oszlott fel a klán mert Gl miatt kilépkedtek az emberek,teljesen más okok voltak,de azt nem kezdeném el taglalni
Vissza az elejére Go down
Speicy
Vendég




Jelentkezés Mage- Spiecy (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés Mage- Spiecy (Accepted)   Jelentkezés Mage- Spiecy (Accepted) Icon_minitime2009-07-02, 22:40

Szia!
Alien neked se hunter volt a mained amikor együt játszottunk. Amúgy Tamáska vagyok authoritasból én akkor jöttem el amikor Fish abba hagyta. Hát sok ember azért lépet ki, de nem tom lécci mond el a te állás pontodat is.
Vissza az elejére Go down
Speicy
Vendég




Jelentkezés Mage- Spiecy (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés Mage- Spiecy (Accepted)   Jelentkezés Mage- Spiecy (Accepted) Icon_minitime2009-07-08, 19:41

egy két hozzám fűzni való:
- Szeretem ha másokkal versenyezhetek a legjobb dps elérése érdekében
- Szentem jó fej vagyok
- És tapasztalt
Lehet hogy ezeket már leírtam de az emlékeztető csak nem árt! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Jelentkezés Mage- Spiecy (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés Mage- Spiecy (Accepted)   Jelentkezés Mage- Spiecy (Accepted) Icon_minitime2009-07-11, 09:55

Accepted! Gl nálunk!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Jelentkezés Mage- Spiecy (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés Mage- Spiecy (Accepted)   Jelentkezés Mage- Spiecy (Accepted) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Jelentkezés Mage- Spiecy (Accepted)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jelentkezés-Mage (Accepted)
» Mage jelentkezés (Declined)
» Lewstherin mage jelentkezés (declined)
» Shawick....Mage Jelentkezés (Declined)
» Mage apllication (Accepted)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: