Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mage apllication (Accepted)

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Rvn




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2010. Apr. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Székesfehérvár

Mage apllication (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Mage apllication (Accepted)   Mage apllication (Accepted) Icon_minitime2010-04-10, 16:31

Ingame:
Név:Rvn
Faj/Kaszt/mainspec:Human/Mage/Arcane jelenleg, de fire-en is sok tapasztalatom van.
offspec: PvP arcane jelenleg mivel nincs raider guildem, de korábban FB volt és visszaváltoztatom ha kell persze.
Saját vagy vásárolt karakter:saját
Played: 140 nap össz., 88 nap 80-on.
Előző guild/guildek:
Legends Of Azeroth-Anachronos
Coalesence-Azjol-Nerub
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?)
LoA feloszlott recruit gondok miatt melyek a kis és nagyjából ismeretlen szervernek voltak köszönhetőek.
Coalesence ez a guild a LoA magjából és egy Azjol-Nerubos guildből jött létre csak ők a beígért mag helyett vagy 30 embert hoztak magukkal amiből pár probléma adódótt ráadásul mi sem éppen erre a színvonalra számítottunk mert a progress úgyanott tart mint mikor elhagytuk Anachronost. Ez főleg annak köszönhető, hogy új társaink nagy része a farm raideket preferálja és szereti kihagyni progress raideket.
Szakmák: (és miért ezek a szakmák) (ha gatheringes szakmád van hajlandó vagy-e váltani olyanra amivel nagyobb teljesítményre vagy képes?)
Enchanting/Tailoring-szokásos páros. Enchanting gyűrű enchantok miatt, tailoring meg már kezdettől meg van de tervezem JC-t helyette, mellesleg azért 440 csak, mert Loa-ban tailoringos officerek kapták a recepteket és mi csak a cuccokat adtuk hozzá, szóval csak a gatya enchantig húztam fel.
Felszerelés: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Azjol-Nerub&cn=Rvn
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?)
Meg kell jegyeznem, hogy BT kijövetele idején kezdtema wowot. Elötte 4 évig Cs-ztem.
TBC:
Csak a nerf elöttieket említem meg.
Karazhan: Cleared
Magtheridon:Cleared
Gruul's Lair: Cleared
SSC: Lurker és Hydross
Tk: Solarian és Reaver
Zul-aman: Zul'jin-t kivéve minden
A többi bosst később a nerf útán öltem csak.

Wotlk: Itt kezdtem el komolyabban raidelni, majd bekerültem a LoA-ba amely a server egyik legjobb és alli first guild volt Anachronoson. A hard modeokból csak azt emelem ki amiket abban a contentben csináltam mikor kijöttek.
T7:
Naxx: 25/10 Cleared
EoE: Cleared
OS: Cleared Sarth+3-mal is.
Szinte mind alli first és server top3.
A legtöbb nem túl értelmes achival együtt, ha részletesen érdekel nézzétek meg az achikat.
T8:
Ulduar:25 Cleared (10 főssel csak annyira foglalkotzunk, hogy tapasztalatokat esetleg hasznos lootot szerezzünk 25 fős progressre, de nagy részt minden meg van onnan is hard modeokat is beleértve)
U25 hard modeok:
Flame Leviathan, XT-002, Iron Council, Thorim, Hodir (server first), General Vezaxx, Freya +1
Innen is minden alli first illetve server top3.
Sajnos mikor hm-ok alatt elértünk world top 500 felé nagyjából jópáran jelentkeztek általuk jobbnak ítélt guildekbe és elvesztettünk vagy 7-8 core raidert, köztük 1 gm-et és 2 officert is.
T9:
Totc:25/10 Cleared
Totgc:25 Anubot kivéve minden/10 cleared
Ekkor kezdtek jelentkezni az első gondok a guildben mivel a replacement nem volt olyan színvonalú mint az elvesztett emberek így az első igazi kihívást Anubot főleg healer gondok miatt nem tudtuk legyűrni.
T10:
ICC:25 11/12
Sindragosa kill útán jutott el a Loa arra a szintre hogy napokis nem volt meg a 25 ember megfelelő szintű LK try-okhoz és annak ellenére, hogy a guild TBC óta az összes alli first-öt vmint BT-ig server first-öt is magáénak mondhatta és ,hogy nagyjából 6-7 kaszt/spec-ből kerestünk embereket nem voltak igazán jelentkezők. Végülis transfer mellett döntöttünk és egyesültünk egy hasonló gondokkal szenvedő guilddel Azjol-Nerubon, bár az egyesülés nem hozta meg a számomra elvárt célt hisz majdnem egy hónap útán még mindig úgyanott tart a progress és healerek hiányában itt is napokat hagytunk ki LK-en. Ezek útán úgy döntöttem, hogy 14 hónap útán elhagyom a társaimat és megpróbálok most először egy magyar guildet, ahol reményeim szerint a könnyebb kommunikációból eredő előny valamint a megfelelő hozzáállás meghozza a gyümőlcsét.

80-as Altjaid (Név,szerver): nincsen 80-as altom mivel játékon belüli "szabad" időmet főleg mainem fejlesztésére szentelem. A szükséges dolgokat főleg a guilden belüli barátaimmal cserekereskedelemmel szoktam beszerezni. Very Happy

Referencia: Balthorr-Azjol-Nerub: legutóbbi class leaderem+ex GM, habár volt köztünk némi vita a guilden belüli próblémák miatt de bízom benne, hogy objektív lesz Very Happy .
Alphastrike-Azjol-Nerub: raid leader Loa-ban és Coalesence-ben is.
Mucha-Azjol-Nerub: szintén mage elég régóta kaszt társam.

IRL Magadról:
Életkor:21
Nem:Férfi
Név (opcionális):Ádám
internetkapcsolat, Hardware: jelenleg 2Mbit, de mivel most költözködöm jövő héttől 10Mbit. 2,4 dual core proci, 2Gb DDR RAM, Gforce 8500 GT 512 mb.

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.
https://2img.net/r/ihimizer/i/wowscrnshot030410212747.jpg/
https://2img.net/r/ihimizer/i/wowscrnshot030710230424.jpg/
https://2img.net/r/ihimizer/i/wowscrnshot030310220442.jpg/

Minegyik SC first killen készült.

- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (vagy esetleg recountot screenshottal) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is)
Coalesence logjai: bár nem sokat tettek fel azért megtalálható vagyok páron
http://www.worldoflogs.com/guilds/56303/

Legends Of Azeroth logjai: itt szinte minden logon megtaláltok márciús közepétől visszamenőleg http://www.worldoflogs.com/guilds/28931/

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? (Heti 4 (H,SZ,CS,V), progress esetén 5 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk. Progress esetén Kedd az 5. nap. Raidjeink 19:00-23:00-ig tartanak)
Nem jelent gondot az elmúlt egy évben heti 20 órát raideltem: Hétfő,Kedd.Szerda,Csütörtük,Vasárnap. 20:00-24:00,
de a korábbi kezdés nem jelent gondot.
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
Amennyiben megoldható felhívok valakit a raidből akivel előre megbeszéltem, hogy ilyen esetben felhívom és ha tudom, hogy rész vesz az adott raiden.
- Van-e működőképes mikrofonod és képes vagy-e ventrilon kommunikálni ha szükséges?
Természetesen, wow elött 4 évet Cs-ztem úgyhogy megszoktam a ventrin való kommunikálást.
- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül?
Minél jobb progress elérése elsődlegesen, ha lehetséges pár realm first kill begyűjtése, de lehetőleg egy olyan raid környezetben amiben élvezetes is a raidelés.
Jövőbeli elképzeléseim szerint cataclysmben marad mage a mainem de valószínűleg megváltosztatom a race-t worgenre racial miatt mivel a +3% spirit haszontalaná válik majd úgy néz ki és a +1% dmg előnyösnek tűnik.
- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak)
Megoldható bár attól függ milyen RL dologról van szó, a főiskolát nem szívesen szórítom háttérbe.
- Hajlandó vagy-e offspecen raidelni, ha a guild érdeke megköveteli (egy-egy fightra peciális esetekben) és erre igényes geart összetenni és jól teljesíteni? (ez nem kis feladat jól gondold meg a választ!)
Természetesen, korábban is volt rá példa elöző guildemben kötelező volt az adott contentre szabott off-specc, egyébként is járatos vagyok fire-ben mivel az volt main speccem TBC óta és jó darabig arcane mageket is vertem vele ICC-ben is.

- Miért minket választottál?
Mint már említettem korábban szeretnék végre egy magyar raid guildet kipróbálni a könnyebb kommunikációból eredő gyorsabb progress/hibák javítása reményében. Továbbá az alli oldal adott volt Very Happy. Először Totc elején néztem körül magyar allis guildek között és már akkoris kerestetek maget, utánanéztem kicsit a guildnek és tetszett a hozzáállás, a kitűzőtt célok és persze a progress is. Végül maradtam addigi guildemben barátaim hatására, megpróbáltuk újjáéleszteni a több mint négy éves és elég szép eredményeket elért guildet. Most fél évvel később mivel ez nem sikerült és a barátaim egy része is szétszéledt már nincs igazán semmi ami visszatartson.

Esetleges kérdésekkel keressetek meg in-game Rvn-Azjol-Nerub, esetleg megbeszélhetünk ventris beszélgetést is.
Vissza az elejére Go down
Zsolta

Zsolta


Hozzászólások száma : 82
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 44

Mage apllication (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mage apllication (Accepted)   Mage apllication (Accepted) Icon_minitime2010-04-10, 20:08

Szia, holnap egy ventris beszélgetést javasolnék du 5-6 körül, ha ráérsz. Keressük egymást ingame.
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Mage apllication (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mage apllication (Accepted)   Mage apllication (Accepted) Icon_minitime2010-04-13, 22:05

Elmebeteg apply, Gl Nálunk.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mage apllication (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mage apllication (Accepted)   Mage apllication (Accepted) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mage apllication (Accepted)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jelentkezés-Mage (Accepted)
» Mage (alt guild accepted)
» Coco - Mage (Accepted)
» Redgart - Mage (Accepted)
» Jelentkezés Mage- Spiecy (Accepted)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: