Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mage (alt guild accepted)

Go down 
+2
Orgán
Diongdisu
6 posters
SzerzőÜzenet
Diongdis
Vendég




Mage (alt guild accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Mage (alt guild accepted)   Mage (alt guild accepted) Icon_minitime2009-10-06, 21:45

Faj:Draenei
Kaszt:Mage
Saját vagy vásárolt karakter:saját
Played: (80-on és összesen külön) ezzel a karakteremmel 13 nap,80-on 1nap+20óra,de másik karaktereimmel sokkal több!Papommal tuti 70 nap fölött vagyok
Achievement Points:1790



Előző guild/guildek:Two handed Throwing weap(on)
Miért léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?)Még nem léptem ki,mert ez csak baráti guild,habár volt pár próbálkozásunk,ezenkívül más nem volt.
Egyébként Bloodsqalpon régi Arx Pannonia tagja voltam(feloszlott),voltam tagja nemrég Loknarad-nak(nem értettem egyet pár dologgal és elég rendesen kibabráltak velem,nem tudtam progresselni,otthagytam őket)

Szakmák: (esetleges meglévő ritka receptek-) Alchemy//Herba maxos(nincs különösebb ritka recept)
Felszerelés: ... =Diongdisu
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?) Papommal:pre bc(Ony,MC,AQ20,ZG,BWL)bc (Kara,Gruul,SSC,TK)wrath(Maly10/25,OS25 3add,Naxx10/25,Ulduar10/25pár boss)
Referencia: (Jól gondold meg!)Gayle(elemental gankery) ,Igab (elemental gankery) Tudom,hogy nem guildtagok,de úgy gondolom,hogy elég jó klánban vannak ahhoz,hogy adjatok a véleményükre.

Magadról:
Nem ma kezdtem a wowot,kb kezdés után 2 hónappal vettem meg.PVE és PVP-t egyaránt szeretem,rugalmas ember vagyok sok téren,alkalmazkodó típus.

Életkor:20
Nem:férfi
Név (opcionális): Norb
internetkapcsolat, Hardware: cabel/dsl

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: (heti 4 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk.kedd : szabadfoglalkozás, 10 fősök. Raidjeink 19:30tol kb 24 ig tartanak.)
csütörtök nem jó,szerdán barátnőtől loholok haza,8-ra hazaesek,többi nap jó!
Miért minket választottál?
Tudtommal ti vagytok EG mellett a másik igazán haladós progress guild és szeretnék egy ilyen csapatnak a tagja lenni!Smile
Néhány kérdés:
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
(Felvágom ereimet...),mindenképpen jelzem előtte,vagy valakivel üzentetek és megoldom,mindenképpen szólok!
- Cseszegetnek mert elszurtál valamit, mia tipikus reakciód? (nem kell kamuzni , ha berágsz néha jogos)
Ha nem ordítva adják elő,hanem elmagyarázzák érthetően mi a gond és hogy mit kellene másképp csinálnom,akkor abszolút semmi,mert előfordul ilyen.Egyébként kiállok a magam igazáért...
- Állitsd sorba: barátság, loot, progress, pvp, altozás
Progress,loot,barátság,pvp,altozás
- Nyaralni mész , vizsgád van , szülsz, nősülsz, öngyilkos merényletre készülsz New Yorkban, esetleg hosszab továbbképzés lesz Afganisztánban, mit teszel?
Szólok?Szerintem alap...
-Egy minimum 200 szavas fogalmazás , mely tartalmazza a következőket: Hc- Casual téma, mit jelent számodra a wow, RL- Ingame téma , Mik foglalkoztatnak a játékban leginkább, meddig tudsz egy oltáson nevetni ,és kb mely az a pont ahol már idegesít a dolog.

Számomra a wow,egyfajta függőség és szabadidőtöltés egyben.Ennek ellenére igenis igénylem a társas életet és fontos a magánéletem.
Wowwal kapcs. még annyit tudnék mondani,hogy én "Lore-buzi"vagyok és ezért is szeretek progresselni,mert kiváncsi vagyok a történet alakulására és rohadtul nem értek egyet abban,hogy miért kell minden egyes Főhőst "megbolondult szegény és ki kell nyírni" történettel lerendezni...
"Egy oltáson nevetni"?Hmm,úgy gondolom elég jó humorérzékem van,bírom az iróniát,addig amíg nem konkrét szemétkedésként szánják.Nem vagyok sértődős típus,de idegesít ha ventrin valaki beleböfög,belefing,belehány a mikrofonba,vagy rohadtul hangos.
Nagyjából ennyi,a többit ha kiváncsiak vagytok rám,majd ventrin megbeszélhetjük!
Vissza az elejére Go down
Diongdisu




Hozzászólások száma : 2
Join date : 2009. Oct. 06.

Mage (alt guild accepted) Empty
TémanyitásTárgy: sry az armory miatt   Mage (alt guild accepted) Icon_minitime2009-10-06, 21:49

Diongdis írta:
Faj:Draenei
Kaszt:Mage
Saját vagy vásárolt karakter:saját
Played: (80-on és összesen külön) ezzel a karakteremmel 13 nap,80-on 1nap+20óra,de másik karaktereimmel sokkal több!Papommal tuti 70 nap fölött vagyok
Achievement Points:1790



Előző guild/guildek:Two handed Throwing weap(on)
Miért léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?)Még nem léptem ki,mert ez csak baráti guild,habár volt pár próbálkozásunk,ezenkívül más nem volt.
Egyébként Bloodsqalpon régi Arx Pannonia tagja voltam(feloszlott),voltam tagja nemrég Loknarad-nak(nem értettem egyet pár dologgal és elég rendesen kibabráltak velem,nem tudtam progresselni,otthagytam őket)

Szakmák: (esetleges meglévő ritka receptek-) Alchemy//Herba maxos(nincs különösebb ritka recept)
Felszerelés: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&n=Diongdisu
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?) Papommal:pre bc(Ony,MC,AQ20,ZG,BWL)bc (Kara,Gruul,SSC,TK)wrath(Maly10/25,OS25 3add,Naxx10/25,Ulduar10/25pár boss)
Referencia: (Jól gondold meg!)Gayle(elemental gankery) ,Igab (elemental gankery) Tudom,hogy nem guildtagok,de úgy gondolom,hogy elég jó klánban vannak ahhoz,hogy adjatok a véleményükre.

Magadról:
Nem ma kezdtem a wowot,kb kezdés után 2 hónappal vettem meg.PVE és PVP-t egyaránt szeretem,rugalmas ember vagyok sok téren,alkalmazkodó típus.

Életkor:20
Nem:férfi
Név (opcionális): Norb
internetkapcsolat, Hardware: cabel/dsl

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: (heti 4 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk.kedd : szabadfoglalkozás, 10 fősök. Raidjeink 19:30tol kb 24 ig tartanak.)
csütörtök nem jó,szerdán barátnőtől loholok haza,8-ra hazaesek,többi nap jó!
Miért minket választottál?
Tudtommal ti vagytok EG mellett a másik igazán haladós progress guild és szeretnék egy ilyen csapatnak a tagja lenni!Smile
Néhány kérdés:
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
(Felvágom ereimet...),mindenképpen jelzem előtte,vagy valakivel üzentetek és megoldom,mindenképpen szólok!
- Cseszegetnek mert elszurtál valamit, mia tipikus reakciód? (nem kell kamuzni , ha berágsz néha jogos)
Ha nem ordítva adják elő,hanem elmagyarázzák érthetően mi a gond és hogy mit kellene másképp csinálnom,akkor abszolút semmi,mert előfordul ilyen.Egyébként kiállok a magam igazáért...
- Állitsd sorba: barátság, loot, progress, pvp, altozás
Progress,loot,barátság,pvp,altozás
- Nyaralni mész , vizsgád van , szülsz, nősülsz, öngyilkos merényletre készülsz New Yorkban, esetleg hosszab továbbképzés lesz Afganisztánban, mit teszel?
Szólok?Szerintem alap...
-Egy minimum 200 szavas fogalmazás , mely tartalmazza a következőket: Hc- Casual téma, mit jelent számodra a wow, RL- Ingame téma , Mik foglalkoztatnak a játékban leginkább, meddig tudsz egy oltáson nevetni ,és kb mely az a pont ahol már idegesít a dolog.

Számomra a wow,egyfajta függőség és szabadidőtöltés egyben.Ennek ellenére igenis igénylem a társas életet és fontos a magánéletem.
Wowwal kapcs. még annyit tudnék mondani,hogy én "Lore-buzi"vagyok és ezért is szeretek progresselni,mert kiváncsi vagyok a történet alakulására és rohadtul nem értek egyet abban,hogy miért kell minden egyes Főhőst "megbolondult szegény és ki kell nyírni" történettel lerendezni...
"Egy oltáson nevetni"?Hmm,úgy gondolom elég jó humorérzékem van,bírom az iróniát,addig amíg nem konkrét szemétkedésként szánják.Nem vagyok sértődős típus,de idegesít ha ventrin valaki beleböfög,belefing,belehány a mikrofonba,vagy rohadtul hangos.
Nagyjából ennyi,a többit ha kiváncsiak vagytok rám,majd ventrin megbeszélhetjük!
Vissza az elejére Go down
Orgán

Orgán


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2009. Jun. 30.
Age : 34
Tartózkodási hely : dumapest

Mage (alt guild accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mage (alt guild accepted)   Mage (alt guild accepted) Icon_minitime2009-10-06, 23:21

elolvastam mind a 3x az applyt, nem találtam különbséget, mi a feladat megoldása???
Vissza az elejére Go down
Diongdisu




Hozzászólások száma : 2
Join date : 2009. Oct. 06.

Mage (alt guild accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mage (alt guild accepted)   Mage (alt guild accepted) Icon_minitime2009-10-06, 23:35

Valójában az armory nem látszott,de megpróbálom megint belinkelni,bocs a bénázásért.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&n=Diongdisu
Vissza az elejére Go down
Thyrins

Thyrins


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2009. Aug. 18.
Age : 31

Mage (alt guild accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mage (alt guild accepted)   Mage (alt guild accepted) Icon_minitime2009-10-07, 00:35

Fail Razz Razz

Na de majd,ha megcsinálom a másik forumot ott nem lesz ilyen. Very Happy Very Happy

Ja és sok sikert
Vissza az elejére Go down
Frutty

Frutty


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2009. Jun. 15.
Age : 36

Mage (alt guild accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mage (alt guild accepted)   Mage (alt guild accepted) Icon_minitime2009-10-07, 12:20

bazz rossz helyre írtam az előbb Sad de ezt muszáj tudnod úgyhogy beírom ide is. meg aztán jobb ha szokod a szar poénjaimat, igyekszem orgán szintjére jutni ezen a téren de még van hova fejlődnöm I love you


akkor metron-t nem fogod szeretni ő mindig böfög bár hála istennek buzgár úgyhogy az ánuszrózsája olyan tág hogy a fingás már csak akkor hallatszik ha véletlen nem szilárd formában pottyan ki rendeer
Vissza az elejére Go down
Frutty

Frutty


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2009. Jun. 15.
Age : 36

Mage (alt guild accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mage (alt guild accepted)   Mage (alt guild accepted) Icon_minitime2009-10-07, 12:40

de hogy érdemben is hozzászóljak a témához. miért is vagy fire talenten ennyi hitratinggel? arcane-t ajánlanám arra ha kirakod az arcane focus és a frost ágon lévő precision talentet akkor már csak alig vagy hitcap alatt és az arcane elég használható, viszont ha mindenáron fire-zni akarsz akkor meg wtb majdnem 200! hitrating. feltételezem azért nincs még annyi hited mert nincs geared de akkor meg plz ne fire-zz már mert ennyi hitrating az überpara Razz megaztán ha fire talenten akarsz nyomulni és leszarjuk a hitratinged még akkor is hibás a talented. 12% bonusdamage-et buksz el azon hogy kiraktad az improved fire blast és a blastweave talenteket amik pontosan azt a 3 talent pontot viszik el ami a torment the weak talentre kellenének ráadásul még fölöslegesek is azok a talentek. másik dolog ami mondjuk már mondható kukacoskodásnak, hogy a glypheid közül hiányzik a fireball glyph azonban tény hogy az általad használtak is hasznosak úgyhogy mondjuk rá hogy elfogadható, de dps tekintetében jobban jössz ki ha egy glyph of fireball-t raksz be a glyph of improved scorch helyére. de tökmind1 nem magyarázok csak azért gondold meg azt az arcane dolgot szerintem jobban jönnél ki cyclops
Vissza az elejére Go down
Furacsirke

Furacsirke


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2009. Sep. 26.
Age : 35
Tartózkodási hely : Miskolc

Mage (alt guild accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mage (alt guild accepted)   Mage (alt guild accepted) Icon_minitime2009-10-07, 14:30

in b4 no moar kecske -.-: MOAR KECSKE PLX!!

komolyabbra forditva: kicsit tényleg kevést a hited, hit nélkül meg max ateista lehetsz Razz
Vissza az elejére Go down
Lonertee

Lonertee


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2009. Jul. 16.
Age : 34

Mage (alt guild accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mage (alt guild accepted)   Mage (alt guild accepted) Icon_minitime2009-10-07, 15:11

még 1 csápos bazze? Oo
Vissza az elejére Go down
diongdis
Vendég




Mage (alt guild accepted) Empty
TémanyitásTárgy: -   Mage (alt guild accepted) Icon_minitime2009-10-07, 20:10

Rendben,igazatok van,most hogy néztem dps cycle-t fire blast-ra nincs is szükség blast wave-et meg alig használok,sőt...
Valószínüleg rossz talentet lestem le,glypheket kicserélem,egyelőre maradok fire,de amiket ki kell javítanom azokat megteszem most!Szerintem Gearrel megoldom a fire-t,de ha szar retalent arcane-ra!
HC-farm megy ezerrel,ahogy tudok javítok a gearen!
Vissza az elejére Go down
Frutty

Frutty


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2009. Jun. 15.
Age : 36

Mage (alt guild accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mage (alt guild accepted)   Mage (alt guild accepted) Icon_minitime2009-10-07, 20:13

a craftolós ebonweave cuccokkal (chest és hand slotba) könnyen sok hitratinget tudsz felszedni amíg nem lesz meg egyéb dolgokból szerintem megéri összerakni 1 fél nap alatt megvan és a legjobb kezdőcucc gear ügyileg
Vissza az elejére Go down
Orgán

Orgán


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2009. Jun. 30.
Age : 34
Tartózkodási hely : dumapest

Mage (alt guild accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mage (alt guild accepted)   Mage (alt guild accepted) Icon_minitime2009-10-07, 21:39

mi a fene ez a kecske dolog?
és frutty ezt most bóknak vegyem vagy szidásnak? Suspect
Vissza az elejére Go down
Frutty

Frutty


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2009. Jun. 15.
Age : 36

Mage (alt guild accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mage (alt guild accepted)   Mage (alt guild accepted) Icon_minitime2009-10-07, 21:40

Orgán írta:
mi a fene ez a kecske dolog?
és frutty ezt most bóknak vegyem vagy szidásnak? Suspect

ezt most olyan vicces baszogatásnak aminek semmi köze a valósághoz de azért beszóltam mint ventrin What a Face
Vissza az elejére Go down
Diongdis
Vendég




Mage (alt guild accepted) Empty
TémanyitásTárgy: -   Mage (alt guild accepted) Icon_minitime2009-10-11, 00:38

Egyébként nem vagyok elég jó az idegzetem,veszem a poénokat.Razz
Néha még a fingás böfögés is elmegy,csak ne szakadjon ki a dobhártyám a ventritől!Wink
Ahogy elnézem,a hangulattal nincs gond!Smile cheers
Vissza az elejére Go down
diongdi
Vendég




Mage (alt guild accepted) Empty
TémanyitásTárgy: -   Mage (alt guild accepted) Icon_minitime2009-10-11, 00:40

ehh,pedig ezt nem így irtam,na mind1,inkább nem szóltam semmit!Razz
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mage (alt guild accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mage (alt guild accepted)   Mage (alt guild accepted) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mage (alt guild accepted)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Alhaandra p2 (boomkin) (Alt guild Accepted)
» Coco - Mage (Accepted)
» Redgart - Mage (Accepted)
» Jelentkezés-Mage (Accepted)
» Mage apllication (Accepted)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: