Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Alhaandra p2 (boomkin) (Alt guild Accepted)

Go down 
SzerzőÜzenet
zoxi
Vendég




Alhaandra p2 (boomkin) (Alt guild Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Alhaandra p2 (boomkin) (Alt guild Accepted)   Alhaandra p2 (boomkin) (Alt guild Accepted) Icon_minitime2009-08-05, 19:54

Faj: Nájt elf
Kaszt: Druid
Saját vagy vásárolt karakter: Saját
Played: 80-on 11 nap , öszesen 50
Achievement Points: 1720

Előző guild/guildek: The Beast Within még TBC-ben
Miért léptél ki onnan?: szétszéledt a csapat

Szakmák:450 skinning, de ezen kívül semmi említésre méltó
Felszerelés http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&n=Alhaandra
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?) pre Bc sszinte semmi, BC-ben minden Sumwell-ig , Wotlk meeg: Ulduar Flame Leviathanig minden.
Referencia: Advantage , Shrinzan , Léila

Magadról:

Életkor: 15
Nem: Férfi
Név (opcionális): Tornyi Gábor
internetkapcsolat, Hardware: 20mb , 1,5gb ram , Nvidea 7600 , dual core proci

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: (heti 4 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk.kedd : szabadfoglalkozás, 10 fősök. Raidjeink 19:00tol kb 23:00 ig tartanak.) Minden nap

Miért minket választottál? Advantage-től hallotam hogy nagyon jó Guild vagytok és ilyet kerestem pont ,és haverom meg bátyám most jelentkezett hozzátok gondoltam megprobálom én is újra:D ( Léila a haverom és Redempsün a báttyám )

Néhány kérdés:
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel? Telefonálok valakinek , Gm , ofik vagy valakinek.

- Cseszegetnek mert elszúrtál valamit, mi a tipikus reakciód? Rájuk hagyom és legközelebb probálok jöbb lenni, utána nézek hogy bírnám jobban csinálni stb.

- Állítsd sorba: barátság, loot, progress, pvp, altozás : Barátság , progress , loot , pvp, altozás

- Mit teszel ha pár hétig vagy több ideig szüneteltetned kell a wowot akármilyen okból kifolyólag? Írok forumon, szólok guildben

Nem rég tértem vissza WoW-ozni , azért nem túljó a gearem , de régeben TBC-ben is Moonkin-ként raideltem. Hc raider szerintem aki a heti összes raiden ottvan , minden felszerelésel mindenel, nem késik és megbízhato és 100%-ot tud nyujtani a karakteréből. RL-ingame kapcsolatról annyit hogy szeretek RL-lenni, de ha kockulni kell akkor kockulni kell, amugy ahogy írtam minden hétköznap van edzésem , ugyhogy általában nem csak kockulok, és elszoktam hétvégente járkálni inni én is:D, Játékba engem a PvE foglalkoztat, szeretek raidelni. Aztán az oltásokat is szertem:D . Szoval hát nagyvonalakban ennyi körübelül.



Üdv: Alhaandra
Vissza az elejére Go down
Zsolta

Zsolta


Hozzászólások száma : 82
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 44

Alhaandra p2 (boomkin) (Alt guild Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alhaandra p2 (boomkin) (Alt guild Accepted)   Alhaandra p2 (boomkin) (Alt guild Accepted) Icon_minitime2009-08-07, 08:57

Szia!

Gearben eléggé le vagy maradva valamint encnahtok/repuk/gemek nincsnek meg így max altos guildunkben tudunk helyet biztosítani, amint megvan a geared és az említett cuccok újra beszélünk

Üdv
Vissza az elejére Go down
 
Alhaandra p2 (boomkin) (Alt guild Accepted)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Boomkin dudu - Alhaandra (Declined)
» Mage (alt guild accepted)
» Qncogo - Boomkin (Declined)
» TGF (ACCEPTED!!!4444)
» Paladin (Accepted)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: