Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 TGF (ACCEPTED!!!4444)

Go down 
SzerzőÜzenet
Onixhun
Vendég




TGF  (ACCEPTED!!!4444) Empty
TémanyitásTárgy: TGF (ACCEPTED!!!4444)   TGF  (ACCEPTED!!!4444) Icon_minitime2009-11-25, 23:16

Ingame: Onixhun
Név: Kalosai Zoltán
Faj/Kaszt/mainspec: Human Mage, Arcane
offspec: fire
Saját vagy vásárolt karakter: saját
Played: (80-on és összesen külön) 80-on 19 nap, összesen 30
Előző guild/guildek: Emerald Genesis
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) Túl sokat jártakk raidolni eztet nem tuttam vállalni és keresek egy kevésbé hc guildot
Szakmák: (és miért ezek a szakmák) (ha gatheringes szakmád van hajlandó vagy-e váltani olyanra amivel nagyobb teljesítményre vagy képes?) Alchemy, Minning
Felszerelés: (armory link)
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?) Hát naxx 10 14/15 naxx 25 6/15 ulduar 10 csak 1
80-as Altjaid (Név,szerver): nics
Referencia: (Jól gondold meg!) nEMIGEN voltam mégg ilyen gildben da amit kjell azt kihozom a karimból

IRL Magadról: Elég vicces ember vagyjok szeretem a jó társagságot és a raidolást
Életkor: 19
Nem:fijú
Név (opcionális): mán írtam
internetkapcsolat, Hardware: 4mega, geforce fx 5 és 1 giga ram

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról. nem tudom hogynan kell pls help

- Linkelj WWS/WoL/WmO-t ebben is kérnék

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? kedden szerdán csütörtökön táncolni járok akkor nem igazán jó de amúgy este 6tól 9ig vagyok hétvégén 11ig

- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel? nem jelentkezek be

- Van-e működőképes mikrofonod és képes vagy-e ventrilon kommunikálni ha szükséges? hogyne

- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül? szeretnék egy jó lazulós guildot ahol jó a társaság

- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? amikor nem táncolok ign

- Hajlandó vagy-e offspecen raidelni, ha a guild érdeke megköveteli (egy-egy fightra peciális esetekben) és erre igényes geart összetenni és jól teljesíteni? (ez nem kis feladat jól gondold meg a választ!) persze csak kéne egy kis anyagi támogatás

- Miért minket választottál? láttam h sok a jó gearos plplyar és nekem is kell a lout
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

TGF  (ACCEPTED!!!4444) Empty
TémanyitásTárgy: Re: TGF (ACCEPTED!!!4444)   TGF  (ACCEPTED!!!4444) Icon_minitime2009-11-26, 00:45

Instant Accept! Keress meg 1 invért!
Vissza az elejére Go down
 
TGF (ACCEPTED!!!4444)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Paladin (Accepted)
» jelenkezés (Accepted)
» Jelentkezés-Mage (Accepted)
» Coco - Mage (Accepted)
» Redgart - Mage (Accepted)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: