Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 jelenkezés (Accepted)

Go down 
SzerzőÜzenet
Kovács G
Vendég




jelenkezés (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: jelenkezés (Accepted)   jelenkezés (Accepted) Icon_minitime2009-10-30, 15:53

Név: Osztó
Faj/Kaszt/main spec még troll priest holy
offspec: Shadow vagy Disc
Saját vagy vásárolt karakter: saját
Played: (80- on és összesen külön)167 és 50
Előző guild/guildek: arvisura amit említenék
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) Guilden belüli klikkesedés és saját döntés,nem kirúgás miatt.
Szakmák: (és miért ezek a szakmák) (ha gatheringes szakmád van hajlandó vagy-e váltani olyanra amivel nagyobb teljesítményre vagy képes?) encha 450/450 tailor 450/450 vannak jó receptjeim
Felszerelés: (armory link) http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Arathor&n=Oszt%C3%B3
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?) BC - től végig voltam, maradtak ki Bossok , Ulduar úgyszitén maradtak ki. T.O.C. 10-25 üres.
80-as Altjaid (Név,szerver): Gézuhunti hunter, Arathor Troll
Referencia: (Jól gondold meg!)

IRL Magadról:csendes békeszerető ember vagyok. Szeretem a koncentralt raidet, amiben nem volt eddig részem:-)
Életkor:25
Nem:férfi
Név (opcionális):Osztó vagy Géza
internetkapcsolat, Hardware: helyi kabelnet 8mb számitógépem: fut rajta a wow:-D

Követelmények:
- Linkelj egy/több 25-ös RAID combat közbeni screenshotot a saját UI-ról.
sajnos nincs nem készitek de esetleg a elöző guild honlapon megtekinthetek párat arvisura.site90.com
- Linkelj WWS/WoL/WmO-t (vagy esetleg recountot screenshottal) a legutolsó 25-ös raidjeidről (lehetőleg többet is)
sajnos nincs nem futtatok ilyen programokat
Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? (Heti 4 (H,SZ,CS,V), progress esetén 5 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk. Progress esetén Kedd az 5. nap. Raidjeink 19:00-23:00-ig tartanak) tudom Őket vállalni de csak a halál a biztos

- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel
IRL-be szólok
- Van-e működőképes mikrofonod és képes vagy-e ventrilon kommunikálni ha szükséges?
igen
- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül?
játékot élvezni
- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak)
kisebb programokat igen
- Hajlandó vagy-e offspecen raidelni, ha a guild érdeke megköveteli (egy-egy fightra peciális esetekben) és erre igényes geart összetenni és jól teljesíteni? (ez nem kis feladat jól gondold meg a választ!)
disc-et jól teljesítem shadowba már nem vagyok biztos
- Miért minket választottál? szeretnék egy HC Guildet kipróbálni
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

jelenkezés (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: jelenkezés (Accepted)   jelenkezés (Accepted) Icon_minitime2009-11-02, 11:08

A mai nap folyamán tudunk választ adni az applyra!
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

jelenkezés (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: jelenkezés (Accepted)   jelenkezés (Accepted) Icon_minitime2009-11-03, 10:53

Accepted! Gl nálunk. Keress meg 1 invért ha a szerón vagy.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





jelenkezés (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: jelenkezés (Accepted)   jelenkezés (Accepted) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
jelenkezés (Accepted)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dezy feral dps jelenkezés
» Frost DK jelenkezés (Declined)
» TGF (ACCEPTED!!!4444)
» Paladin (Accepted)
» Redgart - Mage (Accepted)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: