Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Dezy feral dps jelenkezés

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Dezy
Vendég




Dezy feral dps jelenkezés Empty
TémanyitásTárgy: Dezy feral dps jelenkezés   Dezy feral dps jelenkezés Icon_minitime2010-01-31, 20:22

Név: Dezy
Faj/Kaszt/mainspec:NightElf Druid feral dps
offspec: dual talent meg van de még nincs meg hogy mi lesz az offspecem
Saját vagy vásárolt karakter: Az accot vettem 2 éve a de ezt a karaktert magam húzztam 80-ra 1-ről
Played: (80-on és összesen külön) 18 nap 30 perc 80on: 2 nap 5 óra 16 perc
Előző guild/guildek: Illuminations
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) Szeretnék egy haladósabb guildbe játszani.
Szakmák: (és miért ezek a szakmák) (ha gatheringes szakmád van hajlandó vagy-e váltani olyanra amivel nagyobb teljesítményre vagy képes?)
Leatherworking/skinnig lw mert tudok magamnak csinálni cuccokat és a csuksra a 130 ap is elég jó. Skinnig: +crit és kelll az lw hez.
Felszerelés: (armory link) http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&cn=Dezy
(tudom nincs normálisgemelés és encsik is hiányoznak de mivel ezt a gear nem szeretném sokáig hordani úgy vélem fölösleges pénz kidobás ha lesz olyan gearem amit van értelme gemelni és encsizni meg fogom tenni)
Részletes HLI tapasztalat: (BC és preBC , Wotlk egyaránt - ha nem az aktuális karakterrel, akkor melyikkel?)preBC-ben és BC-s tapasztalataim nincsenkek wotlk-ban naxx 10/25 os 10/25 maly 10/25
ulduar 10/25 (az összes harmódon voltam tryolni nem mind mentle így acsik nicnsenek) a dk-mmal tettem minde ezt (greenmamba)
toc 10/25 togc 25 első 3 boss ic 10/25 első 4 boss és fester-t tryoltam de nem ment le.
80-as Altjaid (Név,szerver): Greenmamba, ragnaros Marko, ragnaros
Referencia: (Jól gondold meg!)

IRL Magadról:
Életkor:18
Nem: Férfi
internetkapcsolat, Hardware:1mb/sec ADSL, AMD Athalon 64 X2 DualCore 6000+ 3,10GHz Ram: 4 GB Grafikuskártya: gainward 9500 Gt 1024Mb

Néhány kérdés:
- Mennyit tudsz hetente/naponta játszani? (Heti 4 (H,SZ,CS,V), progress esetén 5 raidnappal dolgozunk. Péntek, szombat iszunk. Progress esetén Kedd az 5. nap. Raidjeink 19:00-23:00-ig tartanak)
Akár az összer raid re is tutok menni mindegyiknek megfelelő az időpontja.
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel?
Ilyen nem fordul elő ha tudom h nem 100% hogy haza érak akkor előre jelzem ezt.
- Van-e működőképes mikrofonod és képes vagy-e ventrilon kommunikálni ha szükséges?
Van és képes vagyok megszólalni.
- Mik a céljaid a wowban, és mik a jövőbeli elképzeléseid a wow-on belül?
MInnél jobb gear-t szerezni minnél jobban haladni a progressel, jövőbeli elképzelésem h a ginóba játszak és segíteni a klánt a raideken.
- Képes vagy-e a progress érdekében az IRL és egyéb dolgaidat a háttérbe szorítani és aktívan itt lenni a raideken? (pl új contetnél,progress időszak)
Az iskolát nem tudom háttérbe szorítani de azon kívülmindent.
- Hajlandó vagy-e offspecen raidelni, ha a guild érdeke megköveteli (egy-egy fightra peciális esetekben) és erre igényes geart összetenni és jól teljesíteni? (ez nem kis feladat jól gondold meg a választ!)
Nincs off specem de igen hajlandó lennék.
- Miért minket választottál?
Szerver topp klánjai közé tartoztok és nekem pnot egy ilyenre van szükségem.
Vissza az elejére Go down
Lonertee

Lonertee


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2009. Jul. 16.
Age : 34

Dezy feral dps jelenkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dezy feral dps jelenkezés   Dezy feral dps jelenkezés Icon_minitime2010-01-31, 21:01

Idézet :
(tudom nincs normálisgemelés és encsik is hiányoznak de mivel ezt a gear nem szeretném sokáig hordani úgy vélem fölösleges pénz kidobás ha lesz olyan gearem amit van értelme gemelni és encsizni meg fogom tenni)

Mi az a gear amit szted van értelme enchantolni? (Csak azért mert az altom 232es gearje fullra enchantolva és epic gemelve van, ugyanigy a pvp gearje, mondhatnám ugy is, hogy sokan igényesebbek vagyunk a 3.-4. altunkkal mint te azzal a karival amivel jelentkezel hozzánk)

A screenshotos részeket ügyesen skippelted, bár nem nagy ördöngőség belinkelni egyet, ha már kérjük, ha te nem veszed komolyan az applydat akkor nekünk miért kéne? :S

Mindenesetre sok sikert és remélem nem keseritettelek el, én nem vagyok officer szal ez csak egy member saját egyéni véleménye.
Vissza az elejére Go down
Dezy
Vendég




Dezy feral dps jelenkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dezy feral dps jelenkezés   Dezy feral dps jelenkezés Icon_minitime2010-02-01, 14:59

Be gemeltem epic re meg fel encsiztem magam . Schreen-t pedig azért nem linkeltem mert nincs screen em de ha egyek raid re csinálok és linkelek.
Vissza az elejére Go down
Vakilol




Hozzászólások száma : 37
Join date : 2009. Jul. 08.
Age : 37
Tartózkodási hely : Mo

Dezy feral dps jelenkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dezy feral dps jelenkezés   Dezy feral dps jelenkezés Icon_minitime2010-02-01, 19:09

Ez a mass aggi gemelés kicsit azt benyomásólja , hogy tök mind1 aggi jó lesz ad apt meg critet hagy szóljon Very Happy



Gl aplyhoz

Bocsánat most olvastam végig és most láttam meg, hogy ki is volt ö régen , amikor még közöm volt pog vezetéséhez, volt ehez az emberhez szerencsém, kicsit sem volt ügyes akkoriban nem tudom mennyiben változott most a helyzet , részemről nem támogatom, a lehetőség megadása meg úgyis offikon múlik azért gl
Vissza az elejére Go down
Dezy
Vendég




Dezy feral dps jelenkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dezy feral dps jelenkezés   Dezy feral dps jelenkezés Icon_minitime2010-02-01, 21:33

Ez a mass agi gemelés azért vasn mert ruhából nics emg akellő crit:D
Amúgy emg féjlődőképesek az emberek nem tudom te ezzel hogy vagy.
Vissza az elejére Go down
Vakilol




Hozzászólások száma : 37
Join date : 2009. Jul. 08.
Age : 37
Tartózkodási hely : Mo

Dezy feral dps jelenkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dezy feral dps jelenkezés   Dezy feral dps jelenkezés Icon_minitime2010-02-01, 21:36

Dezy írta:
Ez a mass agi gemelés azért vasn mert ruhából nics emg akellő crit:D
Amúgy emg féjlődőképesek az emberek nem tudom te ezzel hogy vagy.

Hát ha valaki x honap alatt nem tudja megtanulni, hogy a shadow zonába meghal, akkor néha nem hiszem hogy képesek.

De nem akarom flamelni az aplydat csak hozzászoltam.
Vissza az elejére Go down
Gyógyíta
Vendég




Dezy feral dps jelenkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dezy feral dps jelenkezés   Dezy feral dps jelenkezés Icon_minitime2010-02-02, 01:21

"Előző guild/guildek: Illuminations
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) Szeretnék egy haladósabb guildbe játszani."

Ezt így utólag helyette is szeretném bőviteni ^^
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) Azért lett kidobva (ebben a pillanatban) mert azután nemsokkal, hogy egy szar apply és tapasztalatlanság ellenére enyhe protekcióval be lett véve, még volt képe beadni ilyen szöveggel applyt más guildba.
Üdvözlettel Gyógyítalak és GL
Vissza az elejére Go down
Lonertee

Lonertee


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2009. Jul. 16.
Age : 34

Dezy feral dps jelenkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dezy feral dps jelenkezés   Dezy feral dps jelenkezés Icon_minitime2010-02-02, 03:04

Kezd fail-szag terjengeni a topicban Sad
Vissza az elejére Go down
Furacsirke

Furacsirke


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2009. Sep. 26.
Age : 35
Tartózkodási hely : Miskolc

Dezy feral dps jelenkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dezy feral dps jelenkezés   Dezy feral dps jelenkezés Icon_minitime2010-02-02, 03:28

Gyógyíta írta:
"Előző guild/guildek: Illuminations
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) Szeretnék egy haladósabb guildbe játszani."

Ezt így utólag helyette is szeretném bőviteni ^^
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) Azért lett kidobva (ebben a pillanatban) mert azután nemsokkal, hogy egy szar apply és tapasztalatlanság ellenére enyhe protekcióval be lett véve, még volt képe beadni ilyen szöveggel applyt más guildba.
Üdvözlettel Gyógyítalak és GL

Dezy feral dps jelenkezés So-much-win
Vissza az elejére Go down
Dark




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2010. Feb. 02.

Dezy feral dps jelenkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dezy feral dps jelenkezés   Dezy feral dps jelenkezés Icon_minitime2010-02-02, 10:51

Gyógyíta írta:
"Előző guild/guildek: Illuminations
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) Szeretnék egy haladósabb guildbe játszani."

Ezt így utólag helyette is szeretném bőviteni ^^
Miért lépsz/léptél ki onnan?: (Vagy miért dobtak?) Azért lett kidobva (ebben a pillanatban) mert azután nemsokkal, hogy egy szar apply és tapasztalatlanság ellenére enyhe protekcióval be lett véve, még volt képe beadni ilyen szöveggel applyt más guildba.
Üdvözlettel Gyógyítalak és GL

Nem sértésnek, de elég paraszt dolog amit te itt csinátál. Gm létedre idejössz és egy tőletek lelépett tagot nyilvánosan mártogatsz a szarban, akadályozod, hogy más guildet találjon magának. Ez kb mindent elmond rólad milyen is lehetsz IRL Very Happy.
Félreértés ne essék, nem Dezy-t/Greenmambát védem, csak téged minősítelek. Az itteni officerek majd döntenek felőle, nem kell erre rátenni egy lapáttal, de ha mégis ingered van ilyesmire azt PM-ben a legegyszerűbb és tisztességesebb megtenni.

További szép napot Smile
Vissza az elejére Go down
Magicmuszu
Admin
Magicmuszu


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Dezy feral dps jelenkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dezy feral dps jelenkezés   Dezy feral dps jelenkezés Icon_minitime2010-02-02, 13:32

Ez egy nagyon gyenge apply. Declined! Gl a továbbiakban!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dezy feral dps jelenkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dezy feral dps jelenkezés   Dezy feral dps jelenkezés Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Dezy feral dps jelenkezés
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» jelenkezés (Accepted)
» Frost DK jelenkezés (Declined)
» Shadowsabre - feral dps
» Feral druid jelentkezés
» Feral Druid - AnthraxPapa

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: