Coming Home
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Coming Home - World of Warcraft guild - Ragnaros - EU - Horde
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Holy Paladin jelentkezés - Redempsün (Accepted)

Go down 
SzerzőÜzenet
Redempsü
Vendég




Holy Paladin jelentkezés - Redempsün (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Holy Paladin jelentkezés - Redempsün (Accepted)   Holy Paladin jelentkezés - Redempsün (Accepted) Icon_minitime2009-07-31, 20:33

Faj: Törpe
Kaszt: Paladin
Saját vagy vásárolt karakter: Saját
Played: 5 nap 80-on / 11 nap összesen (Ez egy újra kezdett kari szoval régen is pala voltam de ezt majd lejjebb elmesélem) Smile
Achievement Points: Még csak 1665

Előző guild/guildek: Honor and Glory, Bloodline, Divine Inspiration
Miért léptél ki onnan?: Abbahagytam a játékot egy jó időre

Szakmák: Herbalis és Inscription
Felszerelés: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&n=Redemps%C3%BCn
Részletes HLI tapasztalat: A régi paladinommal jártam az összes BC-s instance-ban és teljes tapasztalattal rendelkezem WOTLK-ban is, egyedül Yogg-saron maradt még ki az életemböl. Smile
Referencia: Nem nagyon ismerek guild tagot Smile

Életkor: 20
Nem: Férfi
Név (opcionális): Zoltán IRL / Redempsün ingame
internetkapcsolat, Hardware: internetkapcsolat 25mbit, 2,4ghz dual core, P4, 2gb RAM

Mennyit tudsz hetente/naponta játszani: Igazából egész héten ráérek és tudok raidet vállalni, az időpont pedig teljesen optimális számomra.

Miért minket választottál?: Azért esett választásom erre a guildre mert és úgy vagyok ezzel a dologgal hogyha fizetem a játékot és komolyan is veszem akkor érjek is el valamit benne és úgyhiszem ezt itt elis tudnám érni.

Néhány kérdés:
- A bejelentkezett raidre nem érsz haza időben, mit teszel? Hát elsősorban megpróbálom valamelyik officer telefonszámát megszerezni és akkor az ilyen esetekben tudok szólni az illetékeseknek hogy mi történt és mikor is lehet rám számítani.

- Cseszegetnek mert elszúrtál valamit, mi a tipikus reakciód? Hát ha én szúrtam el akkor meghúzom magam és ezután jobban odafigyelek.

- Állítsd sorba: progress, barátság, loot, pvp, altozás

- Mit teszel ha pár hétig vagy több ideig szüneteltetned kell a wowot akármilyen okból kifolyólag? Természetesen szólok az illetékeseknek hogy mikor hova és mennyi időre kívánok eltávozni .

-Amit még fontosnak tartasz magadról

-Először is azzal kezdeném hogy a karakter azért ennyire kezdetleges mert most kezdtem újra a játékot mivel az érettségi miatt abbahagytam és eladtam az accountom ami szintén paladin volt full T7,5-ben. Abba az időszakban még a HnG-ben töltöttem WoW-os mindennapjaimat, de aztán 2-3 hónap elteltével és a sikeres érettségire tekintettel úgy gondoltam újra kezdem a felhúzok megint egy paladint. Ennyit a múltamról egyenlőre. Én személy szerint Hc raidernek tartom magam csak hát ehhez ugye guild is kéne. A wow mit is jelent számomra...hmm, hát elsősorban kikapcsolodás/hobby amiért fizetek és ezért nagyon komolyan is veszem és próbálom a maxximumot nyújtani. IRL és Ingame ez nálam két teljesen külön világ/fogalom az IRL nem hozom ingame és az ingame dolgokat nem viszem ki IRL-be. A játékban leginkább a PVE tartalom foglalkoztat a PVP csak kikapcsolodás képpen működik nálam. Oltásokon nevetni...igazábol én soha nem sértődök be ilyen dolgokon, csak poénnak veszem Smile Na egyenlőre ennyi ami eszembe jutott ha egyébb kérdés merülne fel akkor ingame is megtaláltok Redempsün néven!
Vissza az elejére Go down
Zsolta

Zsolta


Hozzászólások száma : 82
Join date : 2009. Jun. 14.
Age : 44

Holy Paladin jelentkezés - Redempsün (Accepted) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Holy Paladin jelentkezés - Redempsün (Accepted)   Holy Paladin jelentkezés - Redempsün (Accepted) Icon_minitime2009-08-07, 08:49

Ventrilon való beszélgetésre hívatkozva Accepted, bár gear repu és enchantok terén sokat kell fejlődnöd, hogy raidre tudjunk vinni. Gl nállunk
Vissza az elejére Go down
 
Holy Paladin jelentkezés - Redempsün (Accepted)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Holy paladin jelentkezés
» Jelentkezés Holy Paladin. (Declined)
» Holy paladin jelentkezés (Declined)
» Sintriell (holy paladin)(Accepted)
» Bubles-Holy Paladin(Accepted)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Coming Home :: Publikus :: Tagfelvétel-
Ugrás: